BB vs. Jderii

Discuție în 'Lumea speciala 17' creată de qEarps, 3. Apr 2019.

Distribuie această pagină

1. Just-Elite

Just-Elite member

Fugiti si mai cumparati niste conturi :)))

2. Rollo

Rollo Banned In Vacanta

Phahah :))) fix tu te-ai trezit, ala ce cumpara conturi, fura pp-uri si bani de la alti jucatori, vorbeste pe toata lumea pe la spate, si mai ales ala care linge unde scuipa.

EDITAT DE TT

Ultima editare de un moderator: 29. Mai 2019
  3. Just-Elite

Just-Elite member

Ce-ti zic colegii de echipa...te cred, nu ? :)))
    I-ai manipulat bine cu printurile editate, cu fel si fel de povesti...dar de voi de ce nu le povestiti ce faceti ? Cred ca nu ar incapea intr-o mega postare aici tot niciodata.
    O sa-si dea seama ca tot ce spui despre mine, despre altii, este doar ceea ce faci tu cu echipa ta de n00bi.
    Cati v-au parasit in ultimul timp si spun exact ceea ce spui tu acum despre mine ?
    Sunteti mai rau ca PSD...cleptomania e boala grea. Te ajut sa te informezi si despre ea ca nu ai dat pe la scoala incat sa cunosti.

https://ro.wikipedia.org/wiki/Cleptomanie

4. Brăileanu

Brăileanu Banned In Vacanta

Daca intrati pe speciala 19 va rog sa intre si alinutzu,iar carmi sa ne anunte castigatori dinainte pentru-ca legenda spune asa:Cine joaca cu alinutzu pierde lumea dinainte sa o joace :)))))

5. Rollo

Rollo Banned In Vacanta

Cand vorbesc cu tine am impresia ca vorbesc cu Viorica Dancila.

6. Just-Elite

Just-Elite member

Cred si eu ca ai impresia asta...doar semeni leit cu Dragnea :)))
    Hai fugi si sterge nasul ca iar iti curge...

7. Rollo

Rollo Banned In Vacanta

Da, bună asta. Esti foarte inteligent.

8. Just-Elite

Just-Elite member

Nu ma consider mai inteligent ca multi...sunt modest. Dar in comparatie cu tine...sunt un fel de Kim Ung – Yong

9. Zealot

Zealot member

deraiezi. cand s-a strans tribu tu nici nu erai pe joc sau pe skype. vorbesti din povesti.

observ ca i-ai luat locul lui ciorbea ca avocat al poporului. tu nu te poti apara pe tine si vrei sa le iei apararea la altii :oops:

ba, tu nici macar n-ai avut ocazia sa te dai dupa cum bate vantu, pe tine te-a batut vantu in toate directiile pe speciala aia. imi vorbesti mie despre ostilitatea prezentata fata de bb pe speciala trecuta. eu am avut coloana sa-mi mentin parerile pe parcursul intregii speciale. de tine sunt multe de zis... ai uitat ca la final ai mers cu sorcova la cersit de sate colectivului de jucatori pe care ai vrut sa-i innobilezi in start. esti o nevertebrata.

Tu sa nu te adaptezi? pai cum asa bobita, tu te mulezi ca dupa model in orice situatie. inafara cercului din care faci parte si pe care ii ****** din toate puterile, tu nu existi. joci in acelasi grup de 3 lumi si de fiecare data cand ti s-a dat vreun gram de influenta te-ai asigurat ca pierdeti lumea. ai ramas cu ei roata de rezerva.. a stai, acolo iti e locu de fapt. dat afara din 2 echipe? niciodata. nici macar dintr-o echipa. situatia e foarte clara in legatura cu 63-ul, am avut alianta cu revo dar nu am facut parte din revo nici macar o secunda pe intreg parcursul serverului. Pe speciala mi-am asigurat distanta inainte sa aveti voi vreun cuvant de spus in privinta asta. dupa ce am fost banat ati avut si voi tupeul sa ma atacati... ce sa zic, mai mult nici nu va puteati cobori.

lasa-ma cu ******* de blackprince, jderii luau bataie strict de la support daca nu se publicau anumite informatii.. confidentiale ;) stai linistit, ca pe langa voi sunt multi care au avut de castigat din eliminarea ei, chiar si cei din echipa din care facea parte, colegi pe care ii bana pe fiecare lume cu fiecare ocazie. fiecare primeste ce merita. ai uitat cand ma ******* sa-ti dau pozele alea? sau n-ai zis la nimeni sa nu se afle ca esti ******* ...

tu.. gandire colectiva? buna gluma, faceai spume ca ti-au dat un nivel de fierarie jos. eu am curatat tot revo din zona cu atacul pe care-l aveam si am luat putine sate ca am ajutat colegii sa ia si ei sate. tu ce faceai? iti aduc eu aminte: trageai tare sa iei sat mare sa fii si tu smecher in clasament, amice.

pe unde am jucat mi-am tinut satele goale ca sa nu pice granita in alte zone, tu n-ai fost acolo. tu ai jucat 2 lumi unde ai fost neseminificativ si 2 speciale unde te-ai milogit de tot serveru sa-ti creasca si tie un sat..

auzi tu, banuri intentionate si prostii, de unde le scoti ma? eu pe unde mi-am jucat mi-am facut partea si am profitat de ce mi-a iesit in cale sa mai treaca inca o cu bine. tu n-ai de unde sa sti, nu ai jucat in viata ta pentru echipa, tu nu sti ce-i aia echipa. daca pupi colegii de trib ******pe extern nu inseamna ca joci pentru echipa. tu esti un individualist oportunist lipsit in totalitate de valori morale. tu ai vinde-o si pe maica-ta daca asta inseamna sa castigi speciala 17. aici pe extern va dati ingerasi toti. pe skype toti injurati ca la usa cortului.

esti definitia ipocritului. nu exista om pe jocul asta de viata personala a caruia sa nu te iei. daca tot esti asa smardoi de ce taci cand se anunta vizite la poli? a, da, tot tu esti victima cand vine vorba de viata reala. trist.

esti un 0, la cat esti ******* ai fost subiectul caterincii inca de cand te-ai spawnat pana vei da coltu. tu te vezi in varful piramidei cand de fapt esti un mic pion pe o tabla de sah. si tu stii asta. de asta esti dispus ******* si sa vinzi pe oricine si orice doar pentru a urca mai sus cu o treapta. specimen esuat de megalomanie ce esti. tot cersesti.

esti mai rau ca bts-urile. nu ai avut, nu ai acum si nu o sa ai niciodata dreptul sa vorbesti despre persoana mea!

EDITAT DE TT

Ultima editare de un moderator: 31. Mai 2019
  10. Olandezul Zburator

Olandezul Zburator Banned In Vacanta

11. Just-Elite

Just-Elite member

12. Zealot

Zealot member