BLACK SEA - În aventurile piraţilor...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sal

o sa ne intalnim prietnilor..vin cu alt nume :rolleyes:

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am si eu loc in trib?Am mai jucat cu IUrka si cu ink cativa pe lumea 14.....

Si app joc si pe 2 unde am cam 5.600.000 de puncte:p
 

DeletedUser

Lexyno e baiat rau. Pentru cei care fac pe zmeii va urez sa picati langa mine sa vedem care pe care rupe. Si daca e si lexyno la o distanta acceptabila fata de mine e clar. Puteti da inceput nou cum ne vedeti acolo. :cool:
 

DeletedUser

Buna, Vad ca acest trib are succes chiar daca L15 inca nu a dat start ma puteti implica in trib. Nu am cu ce ma lauda. Am jucat mult triburile mai bine zis .com ----- varianta rusa. Dar am lasat, acum joc pe L14 nu demult am inceput. Credetima va voi fi de folos...
 

DeletedUser19164

Lexyno e baiat rau. Pentru cei care fac pe zmeii va urez sa picati langa mine sa vedem care pe care rupe. Si daca e si lexyno la o distanta acceptabila fata de mine e clar. Puteti da inceput nou cum ne vedeti acolo. :cool:

sa mor daca am inteles ce ai vrut sa zici...sa dau si eu inceput nou sau ce? :D
 

DeletedUser

Lexyno e baiat rau. Pentru cei care fac pe zmeii va urez sa picati langa mine sa vedem care pe care rupe. Si daca e si lexyno la o distanta acceptabila fata de mine e clar. Puteti da inceput nou cum ne vedeti acolo. :cool:

Vai,ce laudaros...dar spune adevarul baiatul :D
 

DeletedUser

sa mor daca am inteles ce ai vrut sa zici...sa dau si eu inceput nou sau ce? :D
OF eu ti-am zis ca esti un Pro But. :) Vroiam sa zic ca daca mai esti si tu pe langa mine dar la o distanta acceptabila cat sa nu ne dam cap in cap la farm e gata zona. Restu toti pot da inceput nou. :D
 

DeletedUser7711

Cu ISN in trib o sa avem multa bataie de cap :)) in rest numa oameni pe care nu ii cunosc ( dar ii voi cunoaste ) ... bineinteles exceptand cateva persoane :D




ISN am sa iti iau satul chiar daca suntem in acelasi trib :cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)))) asta vroiam sa aud,da parca ziceai ca nu intri mosule :D

Cică intră de gura mea :( oricum, iar o să-i văd partea de hartă numai cu sate de barbari!

Şi da, puteţi să vă atacaţi între voi... dacă duşmanii sunt incompetenţi, măcar să vă antrenaţi între voi! :eek:
 

DeletedUser

Methalelf de ce zici ca o sa fie o bataie de cap? Daca joaca anonimii astia bine in trib eu o sa zic doar GG. Daca nu iar o sa fie haos creat de mine. :D Cat despre faptul tu sa-mi iei mie satul? Sti cu cine joc pe cont? O sa aflati. Un fel de Dream Team, mai ales daca am eu timp calumea. Daca nu persoane ca Aidan o sa-si faca si ele prezenta.

P.S.
Eu creez barbarele deci iar o sa vezi multe multe. :cool:
 

DeletedUser

buna piratii mei, pe o parte dintre voi nu va cunosc, pe cei dupa lumea 8 va cunosc foarte bine, sper sa facem o treaba buna, si ma bucur ca albert ma luat pe corabia lui, sa stiti ca tzinta acestui trib nu este rank-ul tribului la puncte ci respectul dusmanilor si a celor din jur, degeaba suntem rank 1 daca nu suntem respectati si binenteles sa fim cat mai sus la inamici invinsi ca asa ne place noua piratilor, albert sper sa facem o ecipa buna cu toti cei care iai strans pt aceasta lume, eu voi face posibilul sa joc la fel de bine ca pe l8, poate ciar mai bine, succes
 

DeletedUser

Surprizele continua :D

Albertt,trece-i pe lista pe Iskafel si Dark Angel 00 ;)
 

DeletedUser17308

re

mai incet cu recrutarile... ca nu pot sta chiar la 100 sitter:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus