BLACK SEA - În aventurile piraţilor...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17308

re

imi place sa vad tribul in care sunt pe primul loc:) deci presimt ca dau recordu pe lumea asta la sittering:)
 

DeletedUser7711

Methalelf de ce zici ca o sa fie o bataie de cap? Daca joaca anonimii astia bine in trib eu o sa zic doar GG. Daca nu iar o sa fie haos creat de mine. :D Cat despre faptul tu sa-mi iei mie satul? Sti cu cine joc pe cont? O sa aflati. Un fel de Dream Team, mai ales daca am eu timp calumea. Daca nu persoane ca Aidan o sa-si faca si ele prezenta.

P.S.
Eu creez barbarele deci iar o sa vezi multe multe. :cool:




Eeee DREAM TEAM , DREAM TEAM dar tot te atac :D


Cat despre baieti , se vor descurca ei binisor :)


( apropo daca ai chiar asa mult timp liber am si eu un job pentru tine :cool: )
 

DeletedUser17308

re

prefer sa stau sitter la multi pentru ca invatz modul de dezvoltare la multi jucatori.. ceea ce e foarte important la inceput.. in rest vreau doar sa ajut tribul in care sunt si prietenii ingame
 

DeletedUser17308

re

dar pe lumea asta vreau sa fiu anonim.. dar cu sitteringu ma dau de gol..:)
 

DeletedUser

mai incet cu recrutarile... ca nu pot sta chiar la 100 sitter:))
Dar de ce trebuie sa le stai sitter? :)
eu il prefer pe primu loc la inamici invinsi :D
Imba Noob Way. GG. Tu intri cu noi? Daca da, nu te vad prea bine.
Eeee DREAM TEAM , DREAM TEAM dar tot te atac :D
( apropo daca ai chiar asa mult timp liber am si eu un job pentru tine :cool: )
Feel Free. :) Dar crezi ca ai vreo sansa? In plus nu stiu cum stau cu timpul am si zis, dar o sa aiba cine sa-mi stea pe cont. De la copilasi de 12 ani care dau lectii la peste 95% din jucatorii de pe .ro, pana la adevarate vedete de pe .net. :D Have no fear, ISN is here.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am o placere sa stau sitter:)
Pai cine joaca in trib? Tu sau ei? Oricum stai calma eu mi-am rezolvat problema activitatii pe timp de noapte. :) Asa ca la mine nu vei avea norocul si nici privilegiul de a sta sitter (poate vedeai hardcore play), dar daca ma rogi frumos te las si pe tine 5 minute.
 

DeletedUser

:)) eu nu ma rog sa stau sitter .. asa ca stai linistit
N-ai inteles unde bat. In fine despre tine stiu doar ca stai sitter mult timp. Lucru foarte rau pentru ca cineva cu "balls" si minte limpede te poate scoate imediat din joc. In plus sa vedem cine imi(ne) va tine ritmul.
 

DeletedUser

Sincer sa fiu nu cred ca BLACK SEA, va face ceva mare aici!
Nici nu cred ca o sa fie membrii in trib cati au anuntat ei aici!
 

DeletedUser26205

asa e nu o sa fie membrii cati au anuntat aici, o sa fie mai multi :D
 

DeletedUser

Nu ştiu ce se va întâmpla cu această lume...Toţi se iau la mişto...Un trib ca lumea nu este... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))... DOAMNE!!!DĂ-NE MINTE =)))))))
 

DeletedUser18538

Hop si eu in trib:D.Vad ca o sa am colegi vorbareti(ca si mine dealtfel).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus