Boxati in GD ! E moca !!

DeletedUser

P.S. Sa nu uit cel mai important: Nu schimbam numele la sate in "death" ca poate asa nu nu ghicesc adversarii cand dam fake-uri si cand nu.


aici ai comis-o rau...:D..se vede ca nu ai pic de tactica in tartacutza,nu are rost sa continui...daca vrei sa te invatam jocul,da-ne mesaj in joc!..dar te avertizez ca acest lucru costa...:rolleyes:
 

DeletedUser

macar daca erai original....asta ai auzito si tu la altii si ti-a placut ...macar daca ai puterea sa recunosti h3r0....hai ca acum chiar m-ai facut sa rad::))))
 

DeletedUser

Ce primim ?? Ne faceti celebri pe forum ? Dar cum explicati ca numai TLD si Cl ne critica ?? De ce nu primim si alte critici ??

ia mai uita te si o sa vezi ca multi care va critica nu s din TLD sau CL.;)
OOOOfffff,iar vorbesti fara sa te interesezi:eek:
 

DeletedUser

De ce crezi ca sunt asa putini membri GD pe forumul mare? Fiindca, poate, ei comunica mai bine pe forumul intern al tribului.
De acord, e un trib mare si unde e mare gradina - sunt si uscaturi. Insa in majoritate suntem oameni cu discernamant si multi facem parte din trib inca din Beta.
E OK, fratilor, va zic... :)

ce este ok??? si ce discernamant???cand voi nu sunteti in stare sa pastrati o alianta???? terminati cu aberatiile astea pentru ca pana la urma dovezile spun totul, nu stiti nici macar cand aveti sau nu PNA sau alianta...
 

DeletedUser

Ce primim ?? Ne faceti celebri pe forum ? Dar cum explicati ca numai TLD si Cl ne critica ?? De ce nu primim si alte critici ??

vin ele incet incet....altii se abtin si rad.....nu iti mai face reclama ca sunteti onorabili si seriosi;) ca numai asa nu sunteti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine, dragi colegi... sau adversari, cum sa va zic.
N-aveti decat sa desfiintati tribul Geto-dacii, sa stiti ca suntem 800 (sau cati ziceati intr-un post anterior) de rau ce e la noi in trib :rolleyes: , suntem cu totii masochisti si ne place sa suferim, iar aprecierile voastre negative de pe aproape fiecare topic al forumului general - ne dor foarte, foarte tare...:p
Cum zic suporterii lui Millwall: "Pe noi nimeni nu pe place - si pe noi ne doare-n cot":)
Mi-a parut bine sa vorbesc cu voi... Poate ne mai auzim:p
 

DeletedUser

@mircea nu sterg posturi aiurea sau din cauza faptului ca sut indreptate impotriva unor membrii din familia TNT.. sterg posturi care repeta obsesiv aceeasi idee, care sunt off topic si carenu isi au locul. cu totii stim de antipatia lu hades fata de GD dar asta nu inseamna ca trebuie sa umple forumul dee posturi de genul ala. nu e nici o problema dac a mai gasit vre-o informatie impotriva lor si o posteaza dar asta nu inseamna ca eu sau ceilalti moderatori toleram posturi care se bazeaza pe aceeasi idee si sunt repetate obsesiv
 

DeletedUser

atata timp cat posturile au un alt fel continut si se foleseste si ironie/sarcasm si intrucat acesta este un thread de politicsa si propaganda IMI INCALCI DREPTUL LA LIBERA EXPRIMARE !!!

:mad: ...si da!..este un abuz
 

DeletedUser

ss

au mai fost si alti moderatori sau inca mai sunt care ca vor sau ca nu vor au simpatiile lor ptr anumiti mebrii...din anumite motive
 

DeletedUser

Profile Infraction 06/05/07 06:43:57 06/15/07 06:43:57 1 Insulted Other Member(s) vrajitoruldinoz Vedere
Profile Warning 05/29/07 21:38:53 Expired 0 Insulted Other Member(s) vrajitoruldinoz Vedere
Profile Warning 05/25/07 19:35:55 Expired 0 Insulted Other Member(s) vrajitoruldinoz Vedere
deci asta ca sa vedeti ca aici sunt moderator si nu membru TNT SCITII.. banul lui zuper nu a fost dat de mine din simplul motiv ca nu eram online.

pe aceasta cale vreau sa instiintez toti utilizatorii acestui forum ca eventualele insinuari cum ca as modera dupa blunul plac sau la ordinele anumitor membrii vor fi considerate o jignire si o insulta la adresa mea si a moralitatii mele.
 

DeletedUser

unde cine cum cand

si totusi nu vad pe altii inafara de CL si TLD ?? A fost o replica timida a unui membru Titans care e de fapt alt cont al unuia de la TLD, dar in rest nimic. Bun deci nu am primit "pumni" obiectivi in seara aceasta, deci o consider ca pe o reusita.cum am mai spus de la inceput am neglijat tot ce au spus membrii CL si TLD, deci consider acest thread un succes in fata acelor membrii care au postat si tot nu au deslusit ca postul initial nu se referea sa posteze ei, ci alti vizitatori din alte triburi, dar cum dorinta lor de maretie e asa mare, nu au inteles.Succes tuturor in joc mai putin desigur celor amintiti mai sus.Noapte buna ;)
 

DeletedUser

si totusi nu vad pe altii inafara de CL si TLD ?? A fost o replica timida a unui membru Titans care e de fapt alt cont al unuia de la TLD, dar in rest nimic. Bun deci nu am primit "pumni" obiectivi in seara aceasta, deci o consider ca pe o reusita.cum am mai spus de la inceput am neglijat tot ce au spus membrii CL si TLD, deci consider acest thread un succes in fata acelor membrii care au postat si tot nu au deslusit ca postul initial nu se referea sa posteze ei, ci alti vizitatori din alte triburi, dar cum dorinta lor de maretie e asa mare, nu au inteles.Succes tuturor in joc mai putin desigur celor amintiti mai sus.Noapte buna ;)

ia mai uita te!!!ooooffff:rolleyes:
mai incearca!persevereaza!
 

DeletedUser

si totusi nu vad pe altii inafara de CL si TLD ?? A fost o replica timida a unui membru Titans care e de fapt alt cont al unuia de la TLD, dar in rest nimic. Bun deci nu am primit "pumni" obiectivi in seara aceasta, deci o consider ca pe o reusita.cum am mai spus de la inceput am neglijat tot ce au spus membrii CL si TLD, deci consider acest thread un succes in fata acelor membrii care au postat si tot nu au deslusit ca postul initial nu se referea sa posteze ei, ci alti vizitatori din alte triburi, dar cum dorinta lor de maretie e asa mare, nu au inteles.Succes tuturor in joc mai putin desigur celor amintiti mai sus.Noapte buna ;)

vorbe multe fara sa spui nimik dar poate asa te simti tu mai bine...fara argumente doar pseudoargumente cu care speri sa convingi....s nu mai zic mai departe ce si cum....eu iti urez ce imi doresti tu mie si inzecit chiar;) mai ales dupa alianta pe care am avut-o:):)
 

DeletedUser

hmmm... eu intru foarte rar pe forumul acesta extern... pentru simplul fapt ca nu suport sa nu citesc tot si daca as citi tot mi-as pierde toata ziua... dar din cand in cand mai arunc cate o privire, si ce vad? Numai porcarii... O inteleg pe carmi ca nu are timp sa citeasca tot forumul ca de, nici eu nu am, dar nici sa se ajunga aici... Si acum sa fiu on-topic... Titlul topicului se vroia a fii ironic... nu v-a iesit... Cat ce parere am eu DE MAJORITATEA CONDUCATORII TRIBURILOR DIN TOP 20? In afara de 6-7 care sunt cu x(x>30) sate pe .net si cei care s-au dovedit in lumea asta cu adevarate calitati de LIDER restul sunt niste pusti care au considerat "cool" la inceput sa isi faca trib si care au stat 8 ore pe noapte sa dea invite la 10000 de persoane si au ajuns pe primele locuri dupa primele 2 saptamani. Atunci a intervenit faptul ca suntem romani... Toata lumea vroia sa intre in triburile din primele 5 locuri... toti cei care aveau minele 25/25/25 si nicio unitate defensiva (deci se intelege ca ERAU in top 100 jucatori) au intrat in acele triburi... Asa au ajuns ei renumiti...
Eu de obicei nu vorbesc fara sa am dovezi... asa ca drept dovada il dau pe sego, care desi are sub conducere si ascultare 1400 de membri, a fost innobilat... Ce rost are sa ceri celor din tribul tau sa-si faca armata de 3k/3k/3k SI CATAPULTE(lol) la defense cand tu nu esti in stare sa protejezi un sat?
Pentru cei care s-au plictisit ca am scris prea mult ii sfatuiesc sa dea ALT+F4 pentru ca mai am multe de zis...
Din ce am vazut in postul lui hades aquila ia refugiati in trib pe motiv ca sunt prieteni :)) Un adevarat lider ar stii ca asta nu ii aduce decat scaderea din respectul purtat de celalalte triburi si chiar de cei din tribul sau si mai mult mai apar si conflictele intre membri care cred ca s-a facut razboi inutil si cei care sunt pupincuristi...
Ce sfat le dau liderilor de care am vorbit? Daca umila mea varsta de 16 ani imi permite sa dau sfaturi, desi cred ca nu varsta ar trebui sa fie un criteriu asa de important in joc ci caracterul+gandirea, le-as recomanda acelora sa se uite la serialul LOST si sa urmareasca cum isi conduce BEN oamenii... Aveti ce invata...
Acum sa fac un fel de "Disclaimer" in fata moderatorilor:
1. Orice warning primesc vreau sa fie insotit de un mesaj in care sa mi se zica si mie motivul;
2. Daca cineva incurca acuzatiile facut pentru CUM JOACA cu acuzatiile la adresa calitatilor de moderator sa se mai gandeasca odata(ma refer strict la sego);
3. Daca cineva considera ca postul meu "il lasa rece" sa-mi citeasca profilul... poate ala are mai mult succes;
4. mastrapontz(daca o consideri jignire si pe asta baneaza-ma) cum e cu postul asta:
pe aceasta cale vreau sa instiintez toti utilizatorii acestui forum ca eventualele insinuari cum ca as modera dupa blunul plac sau la ordinele anumitor membrii vor fi considerate o jignire si o insulta la adresa mea si a moralitatii mele.
Mie imi miroase a cenzura pe fata. Adica tu aici poti sterge si face ce vrei dar nimeni nu poate lua masuri? Adica daca eu zic ca tu ai gresit si ca nu ai fost impartial (pentru ca nu se poate) ma banezi? Carmi ti-a dat dreptul asta? hmmmm
Whatever,
IO
 

DeletedUser

hmmm... eu intru foarte rar pe forumul acesta extern... pentru simplul fapt ca nu suport sa nu citesc tot si daca as citi tot mi-as pierde toata ziua... dar din cand in cand mai arunc cate o privire, si ce vad? Numai porcarii... O inteleg pe carmi ca nu are timp sa citeasca tot forumul ca de, nici eu nu am, dar nici sa se ajunga aici... Si acum sa fiu on-topic... Titlul topicului se vroia a fii ironic... nu v-a iesit... Cat ce parere am eu DE MAJORITATEA CONDUCATORII TRIBURILOR DIN TOP 20? In afara de 6-7 care sunt cu x(x>30) sate pe .net si cei care s-au dovedit in lumea asta cu adevarate calitati de LIDER restul sunt niste pusti care au considerat "cool" la inceput sa isi faca trib si care au stat 8 ore pe noapte sa dea invite la 10000 de persoane si au ajuns pe primele locuri dupa primele 2 saptamani. Atunci a intervenit faptul ca suntem romani... Toata lumea vroia sa intre in triburile din primele 5 locuri... toti cei care aveau minele 25/25/25 si nicio unitate defensiva (deci se intelege ca ERAU in top 100 jucatori) au intrat in acele triburi... Asa au ajuns ei renumiti...
Eu de obicei nu vorbesc fara sa am dovezi... asa ca drept dovada il dau pe sego, care desi are sub conducere si ascultare 1400 de membri, a fost innobilat... Ce rost are sa ceri celor din tribul tau sa-si faca armata de 3k/3k/3k SI CATAPULTE(lol) la defense cand tu nu esti in stare sa protejezi un sat?
Pentru cei care s-au plictisit ca am scris prea mult ii sfatuiesc sa dea ALT+F4 pentru ca mai am multe de zis...
Din ce am vazut in postul lui hades aquila ia refugiati in trib pe motiv ca sunt prieteni :)) Un adevarat lider ar stii ca asta nu ii aduce decat scaderea din respectul purtat de celalalte triburi si chiar de cei din tribul sau si mai mult mai apar si conflictele intre membri care cred ca s-a facut razboi inutil si cei care sunt pupincuristi...
Ce sfat le dau liderilor de care am vorbit? Daca umila mea varsta de 16 ani imi permite sa dau sfaturi, desi cred ca nu varsta ar trebui sa fie un criteriu asa de important in joc ci caracterul+gandirea, le-as recomanda acelora sa se uite la serialul LOST si sa urmareasca cum isi conduce BEN oamenii... Aveti ce invata...
Acum sa fac un fel de "Disclaimer" in fata moderatorilor:
1. Orice warning primesc vreau sa fie insotit de un mesaj in care sa mi se zica si mie motivul;
2. Daca cineva incurca acuzatiile facut pentru CUM JOACA cu acuzatiile la adresa calitatilor de moderator sa se mai gandeasca odata(ma refer strict la sego);
3. Daca cineva considera ca postul meu "il lasa rece" sa-mi citeasca profilul... poate ala are mai mult succes;
4. mastrapontz(daca o consideri jignire si pe asta baneaza-ma) cum e cu postul asta:

Mie imi miroase a cenzura pe fata. Adica tu aici poti sterge si face ce vrei dar nimeni nu poate lua masuri? Adica daca eu zic ca tu ai gresit si ca nu ai fost impartial (pentru ca nu se poate) ma banezi? Carmi ti-a dat dreptul asta? hmmmm
Whatever,
IO

desi ai zis ca ai 16 ani gandesti mult prea bine:) felicitari!!
 

DeletedUser

vorbe multe fara sa spui nimik dar poate asa te simti tu mai bine...fara argumente doar pseudoargumente cu care speri sa convingi....s nu mai zic mai departe ce si cum....eu iti urez ce imi doresti tu mie si inzecit chiar;) mai ales dupa alianta pe care am avut-o:):)
Prea multe frustrari pe acest topic...
 

DeletedUser

Prea multe frustrari pe acest topic...

daca nu esti in tema nush de ce te mai deranjezi sa postezi:) doar ca sa te aflii in treaba? citeste mesajele postate mai sus cele in care aquilla nega alianta cu BPS iar beuca o incheia cu o zi inainte, citeste si cand h3ro nega alianta si mai mult admintea ca BPS cerea sprijin dar GD nu oferea, mai departe nu mai trebuie sa mai zic eu nimik....decand cand o sa fie cazul:p
 
Sus