Brigada diverse (discutii offtopic)

  • Autor subiect DeletedUser14938
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12196

Miss Lady (vezi, m-am facut baiat bun si nu te mai numesc pseudo ...), era un banc :D. Dar nici o problema, cauta la thread-ul "bancuri" si o sa-l gasesti, si poate o sa intelegi ce am vrut sa spun (pfoai ce pasnic sunt, ma mir si eu de mine :) )
fie,aici voiai sa fi pasnic...
daca el a inteles altceva trebuia sa reactionezi asa:

Hehehe, abia acum am vazut ce ai postat,...
Incerca omul sa fie baiat bun, si se trezeste cate un agarici sa-l provoace,...
Copil increzut ? Imi faceam procese de constiinta ca sunt prea dur, dar cu ..ulifrici ca tine nu mai regret,...
Prea dur ? Sper sa nu dai la boboci, si sper sa-ti consumi energia sa dai macar un "stergere cont" ca un gest frumos pentru mine, desi unii ma considera un "copil increzut",... poate-ti dai seama unde si cand ai gresit,...
******************************
sincer,cred ca porti ochelari de cal in privinta postarilor proprii dar folosesti lupa cand e vorba de postarile altora.
poate pentru el esti prea dur dar pe mine nu ma impresioneaza limbajul tau.asi putea sa-ti raspund la fel dar nu o fac.stai in zona tei,deci ti-ai insusit bine limbajul de cartier.daca vrei sa il aduci pe forum e optiunea ta.
in viata reala esti tot la fel de "acid"?:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

nu are importanta.
am fost invatata ca ,daca ma impiedic de ceva,fie il dau la o parte ,fie trec peste dar intotdeauna ma ridic si merg mai departe.
 

DeletedUser

sincer,cred ca porti ochelari de cal in privinta postarilor proprii dar folosesti lupa cand e vorba de postarile altora.
poate pentru el esti prea dur dar pe mine nu ma impresioneaza limbajul tau.asi putea sa-ti raspund la fel dar nu o fac.stai in zona tei,deci ti-ai insusit bine limbajul de cartier.daca vrei sa il aduci pe forum e optiunea ta.
in viata reala esti tot la fel de "acid"?:rolleyes:

Se pare ca avem intr-un fel caractere asemanatoare, si sicer,... intr-un fel ai dreptate,... si cu ocazia asta sunt nevoit sa-mi cer scuze, dar nu tie sau lui, ci celorlalti useri care poate s-au simtit lezati.
Intr-adevar, limbajul de cartier mi l-am insusit, dar nu in zona Tei, ci in Colentina :eek::D


De ce spun ca avem caractere asemanatoare ?
Spui un pic mai sus ca poti sa-mi raspunzi in acelasi mod, dar nu o faci,...
Deci, si tu ai insusit limbajul de cartier,... daca vrei s-l aduci pe forum sau nu e treba ta.

"Ochelarii de cal " este o expresie care nu-si are locul aici, se foloseste in cu totul alte conditii, mai corect era ceva de genul "inchizi ochii", sau "te faci ca nu observi" :rolleyes:

In viata de zi cu zi sunt si mai acid,... aici sunt retinut de userii minori care poate citesc,... :p si aici nu ma gandesc la cuvinte obscene, ci la expresii care au conotatii care pot duce cu gandul la ceva,...

nu are importanta.
am fost invatata ca ,daca ma impiedic de ceva,fie il dau la o parte ,fie trec peste dar intotdeauna ma ridic si merg mai departe.

Problema e ca daca te impiedici in situatia asta, ori ocolesti obstacolul, ori te intorci din drum, ca te vei impiedica la nesfarsit :D

P.S. Nu mi-ai raspuns la ultimul mesaj, sau e peste puterile tale ?:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

In viata de zi cu zi sunt si mai acid,... aici sunt retinut de userii minori care poate citesc,... :p si aici nu ma gandesc la cuvinte obscene, ci la expresii care au conotatii care pot duce cu gandul la ceva,...
******************************************
pacat.mi-ar pare rau sa te ineci in propria otrava.
daca merita sa-ti raspund iti voi raspunde.
 

DeletedUser12196

te rog,scuteste-ma de cautare si rezuma mesajul la care vrei raspuns.
 

DeletedUser14938

ce razboi ce razboi, costi in viata de zi cu zi esti acid sau baza?
 

DeletedUser

******************************************
pacat.mi-ar pare rau sa te ineci in propria otrava.
daca merita sa-ti raspund iti voi raspunde.

:D:D:D In cel mai rau caz ma inec cu o cana de vin fiert,...
969356n04i0j45gk.gif

Inr-adevar, nu meria sa cauti, m-am lamurit ! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus