C.D.+DST vs RIP

DeletedUser

Eu in locul tau aveam respect pentru TLD, un trib care va invins in lupta si a caror membrii inca va dau bataita.Tot timpul vezi jocuri miseleste din partea TLD, mai bine uitate la membrii tai hoti de conturi precum ragasca si la jocurile de culise pe care le-ati facut voi.
O sa va luam cat mai multe sate ca sa nu mai comentati atata mult si prost, mie mi-ar fi rusine in locul tau sa vad cum mananc bataie permanent si tot sa comentez aiurea vorbind de jocuri miselesti si sa murdaresc imaginea TLD.
Rusine sa-ti fie ;)

REST, nu am ce discuta cu tine,... unul din motive fiind acela ca nu inteleg ce scrii - chiar nu inteleg vorbesti alta limba?
Ar fi bine sa urmezi niste cursuri de gramatica, ca se pare ca esti anagramat rau.

Astfel de texte chiar nu le pot citi.
 

DeletedUser

Cand e vorba ca furati conturi nu mai intelegi, o sa vorbesc pe harta ca sa intelegi, cred ca intelegi limbajul ala, sau tot pe dinafara esti?
Nu-mi mai critica tu gramatica, ca am mai multa carte decat un obosit de 80 de ani ca tine ;)
 

DeletedUser

Ma nu va inteleg de ce vorbiti de altii cand voi gresiti?nu anagramat! ci agramat!
A ANAGRAMA inseamna a schimba ordinea literelor unui cuvant pentru a obtine altul iar agramat inseamna incult.
 

DeletedUser

domnilor sunteti buni sa va faceti scriitori
ata romane pe aicea=))
 

DeletedUser

Ma nu va inteleg de ce vorbiti de altii cand voi gresiti?nu anagramat! ci agramat!
A ANAGRAMA inseamna a schimba ordinea literelor unui cuvant pentru a obtine altul iar agramat inseamna incult.


iar a vorbi mereu cu "ma" se numeste de cartier, se vede ce fata e dincolo de monitor.
 

DeletedUser

Ma nu va inteleg de ce vorbiti de altii cand voi gresiti?nu anagramat! ci agramat!
A ANAGRAMA inseamna a schimba ordinea literelor unui cuvant pentru a obtine altul iar agramat inseamna incult.

Lasa sa fiu anagramat...asa se vede cat de destept e el, mai are si pretentii de om cult...ce gluma buna :):D:rolleyes::eek:;)
 

DeletedUser

hai ca *** iti vorbea cu "mai" in loc de "ma" , nu mai comentai la ea :p
 

DeletedUser

rezultatele primei zile de razboi ( nu am inclus nici o academie )

Side 1: RIP

Side 2: DST cd

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 98
Tabăra 2: 120
Diferență: 22

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 42
Diferență: 42

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 814,919
Tabăra 2: 1,036,106
Diferență: 221,187

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 397,807
Diferență: 397,807

image.php
 

DeletedUser

REST, nu am ce discuta cu tine,... unul din motive fiind acela ca nu inteleg ce scrii - chiar nu inteleg vorbesti alta limba?
Ar fi bine sa urmezi niste cursuri de gramatica, ca se pare ca esti anagramat rau.

Astfel de texte chiar nu le pot citi.


uite unde era cultul:rolleyes:

si am ajuns iar la tld =)) nici nu puteam ajunge in alta parte :))

pai?~TLD~ e alfa si omega,inceputul si sfarsitul:p
oricum daca ar fi dupa astia din RIP harta ar trebui cucerita prin fuziuni si nobilari interne,cineva va trebui sa le explice ca E UN JOC DE RAZBOI!,nu e vina tuturor ca la partea cu razboiul RIP a stat mereu cam prost
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1: DST

Side 2: RIP R1P RoD

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 144
Tabăra 2: 261
Diferență: 117

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 58
Tabăra 2: 2
Diferență: 56

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,225,890
Tabăra 2: 1,565,133
Diferență: 339,243

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 541,785
Tabăra 2: 23,489
Diferență: 518,296

image.php



Na ca sa mai comentezi annemarie, mai da din gura :)
 

DeletedUser

in sfarsit...se intampla ce trebuia sa se intample de mult timp: dispare RIP aka tribul mort!


a fost nevoie de doua triburi sa ii scoata, cam rusinos totusi pentru cuceritori.
 

DeletedUser2154

dc ma este rusinos....atunci razboiul SOF, RIP contra SH cum este???
 

DeletedUser2154

si ca sa raspund si eu la cei care imi faceau academia un mare mamut.....

Side 1: CDAc

Side 2: RIP R1P RoD

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 273
Tabăra 2: 509
Diferență: 236

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 6
Diferență: 76

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,923,303
Tabăra 2: 3,109,333
Diferență: 1,186,030

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 714,288
Tabăra 2: 45,752
Diferență: 668,536

image.php
 

DeletedUser6497

TLD-ul bantuie pe forum ca o fantoma

Observ cu detasare dragul meu Tibi (T-virus), cum incerci sa-ti justifici (stangaci, zic eu!) actiunile din ultima vreme. Cu cei din Circ nu am fost niciodata prieten, e adevarat! Atunci cand m-au atacat au facut-o pt ca eu am autorizat atunci incalcarea acordul PNA zonal. Normal ca ei si-au concentrat atunci toate tunurile pe mine. Cu toate astea, liderii Circului sunt oameni de caracter care pana in prezent, cel putin in relatiile mele directe cu ei, si-au respectat cuvantul dat. Nu acelasi lucru pot spune despre voi Tibi. Va justificati aceasta actiune (inceperea razboiului) cu binele tribului. Exact asta iti spuneam si eu intr-un topic mai vechi, va conduceti dupa motto-ul: calcam pe cadavre, noua sa ne fie bine! Eu cred ca acest joc nu are drept scop doar castigarea de sate cu orice pret, asa cum lasa sa se inteleaga un coleg de-al tau cu 2 postari anterioare.
Ai curajul sa-mi reprosezi mie ca nu va las voua satele. Asta chiar e culmea tupeului! Voi ma atacati in haita dupa ce mi-ati furat toti colegii de trib si voi vreti sa va las moaca satele!!! Asa ceva chiar nu am mai intalnit in acest joc! Primiti in trib un om din propriul meu trib care ma ataca si tot tu imi dai dupa aia mesaj sa ma atentionezi ca ma pun rau cu voi! Asemenea tupeu nu am mai intalnit de cand joc eu acest joc!
Si explica-mi si mie de ce te superi tu cand annemarie va reproseaza ca ati abandonat linia vechiului Diablo? (pentru ca asta a vrut colegul meu sa exprime!) Nu mai ramane decat sa ma ataci si tu si sa-mi spui ca de fapt imi doresti binele.
Nu vreu sa umblu in istorie pentru a-ti aminti de cate ori in trecut triburile RIP si Diablo s-au ajutat si s-au completat reciproc! Numai ca atunci Diablo avea in frunte un om de caracter care stia ce inseamna o alianta si care avea respect pentru aliatii sai!
Asadar, te rog nu mai justifica actiunile voastre necolegiale si neprietenesti ca nu poti decat sa cazi in ridicol. Si in prezent colega mea Dana va cedeaza sate moaca desi nu meritati decat dispretul nostru!
 

DeletedUser

dc ma este rusinos....atunci razboiul SOF, RIP contra SH cum este???

si de ala am zis la fel, ca este RUSINOS. de pe vremea CA-ului sunt numai razboiaie neechilibrate.
1 vs 1 e corect. atat.

dar HL+RIP+SOF vs AKI cum ti s-a parut?
acum RIP a CERSIT diplomatie la AKI...fraieri ca au acceptat.
 

DeletedUser

RIP nu a cersit alianta, a cerut
Cu RIP avem doar PNA
vorvesti tu frumos despre aki dar tare sunt curios sa stiu cine esti
 

DeletedUser

Observ cu detasare dragul meu Tibi (T-virus), cum incerci sa-ti justifici (stangaci, zic eu!) actiunile din ultima vreme. Cu cei din Circ nu am fost niciodata prieten, e adevarat! Atunci cand m-au atacat au facut-o pt ca eu am autorizat atunci incalcarea acordul PNA zonal. Normal ca ei si-au concentrat atunci toate tunurile pe mine. Cu toate astea, liderii Circului sunt oameni de caracter care pana in prezent, cel putin in relatiile mele directe cu ei, si-au respectat cuvantul dat. Nu acelasi lucru pot spune despre voi Tibi. Va justificati aceasta actiune (inceperea razboiului) cu binele tribului. Exact asta iti spuneam si eu intr-un topic mai vechi, va conduceti dupa motto-ul: calcam pe cadavre, noua sa ne fie bine! Eu cred ca acest joc nu are drept scop doar castigarea de sate cu orice pret, asa cum lasa sa se inteleaga un coleg de-al tau cu 2 postari anterioare.
Ai curajul sa-mi reprosezi mie ca nu va las voua satele. Asta chiar e culmea tupeului! Voi ma atacati in haita dupa ce mi-ati furat toti colegii de trib si voi vreti sa va las moaca satele!!! Asa ceva chiar nu am mai intalnit in acest joc! Primiti in trib un om din propriul meu trib care ma ataca si tot tu imi dai dupa aia mesaj sa ma atentionezi ca ma pun rau cu voi! Asemenea tupeu nu am mai intalnit de cand joc eu acest joc!
Si explica-mi si mie de ce te superi tu cand annemarie va reproseaza ca ati abandonat linia vechiului Diablo? (pentru ca asta a vrut colegul meu sa exprime!) Nu mai ramane decat sa ma ataci si tu si sa-mi spui ca de fapt imi doresti binele.
Nu vreu sa umblu in istorie pentru a-ti aminti de cate ori in trecut triburile RIP si Diablo s-au ajutat si s-au completat reciproc! Numai ca atunci Diablo avea in frunte un om de caracter care stia ce inseamna o alianta si care avea respect pentru aliatii sai!
Asadar, te rog nu mai justifica actiunile voastre necolegiale si neprietenesti ca nu poti decat sa cazi in ridicol. Si in prezent colega mea Dana va cedeaza sate moaca desi nu meritati decat dispretul nostru!

Diablo nu mai exista, TLD nu mai exista, este un razboi de expansiune, atat si nimic mai mult...fara nimic personal decat din partea unor fosti tld-isti.
 

DeletedUser

Hai sa nu ne mai justificam atata in fata lui dragos. Pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti. Asa ca singurul raspuns la toate mizeriile ce le debiteaza pe aici e sa-l eliminam de pe harta si apoi de la margine poate sa faca cata gargara vrea. Aici pe forum fiecare are dreptatea lui, fiecare se crede cel mai corect si mai bun. Aveam regrete si mustrari de constiinta pentru ca nu m-am opus acestui razboi si l-am lasat oarecum sa-l inceapa altii, doar din 2 motive: unul era dana si celalalt era dragos (leto). Cu dana s-a rezolvat iar cu dragos se pare ca nu e cazul sa regret prea mult.
 
Sus