C.D.R vs -ML-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

spui tu ca nu speri sa ne intalnim nervozila...dar nu se stie cum va fi situatia pana ce ne intalnim noi...
Consulta-ti colegii florin69 si ispirius... dar eu iti spun atat: N-ai vrea sa ajung langa tine. :)
[...]oricum in zona de sunt eu mai avem de la voi asa ca avem cu cine ne bate
Intr-adevar:
pierderi.jpg

Te-ndrepti cu pasi marunti intr-o zona mai sigura... spre margine. Succes in afaceri. Tocmai ai primit o lectie. Aceasta: "Gura bate fundul" :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27133

de-ar fi sa ajung la margine si tot as continua...la margine sunt sate de barbari cacalau:))...iau si fac un imperiu numai din sate de barbari:)...si tot nu ma las...o sa imi urmaresc dusmanii toata L9 chiar de-ar fi sa am 126 de puncte la margine si sa trimit cate 100 de lanci pe zi la el...si tot nu ma las...eu nu stiu ce inseamna sa renunti:))
 

DeletedUser

Foarte bine asa. Apreciez jucatorii ambitiosi, pentru ca usor indrumati devin exact ce am eu nevoie("Lancea lui Mieszko" infipta in dusmani). :)
 

DeletedUser27133

adica?...ce vrei sa spui?...ca eu o sa devin arma ta de lupta sau cum?...fate putin mai explicit!:)...na...ce sa-i faci...cateodata omu' nu intelege:D
 

DeletedUser

Da, poti fi rautacios cu dusmanii mei. Trebuie sa vrei, iar eu iti spun ce trebuie sa faci. :)
 

DeletedUser

nervozila scuze ca ma bag peste tine ......dar in statistica data de tine C.D.R a pierdut 19 sate , aia e jumate din totalul satelor tribului ? Pamantul catre C.D.R : Trezirea !!! Nu aveti nici o sansa si plus de asta nu e logic sa te iei la contrazis cu nervozila care e net superior fata de oricare jucator din K`urile alea de acolo de jos . Mai consultati statistica ..... nervozila poate sa isi faca o academie proprie (Nervozila-A ) poate fuzionati cu ea ...mai gaditiva
 

DeletedUser

Buna asta cu academia pot prietenii lui sa-mi ia toate satele ca o luam de la zero astai jocul nu este nimic personal cu nimeni si nu ma laud cu nimic ca si altii.Sa fim noi sanatosi !
 

DeletedUser27133

ma zargoz....tu cand vrei sa zici ceva ridica doua degete apoi taci din gura!....era vorba de cu totul altceva...nu mai fi atat de lingusitor cu nervozila....asta da dovada de lasitate....si eu il respect pe nervozila dar nu ma lingusesc atat....pentru ca nu imi e frica de nimeni chiar daca am puncte putine si nu sunt asa de dezvoltat...recunosc.....poate ca uneori sunt prea increzator pe mine....dar tot nu imi este frica de nimeni....oricum acesta este un topic aiurea de acum....ML nu mai exista....sugerez adminilor sa il stearga!:)
 

DeletedUser

daca ** frumos nu inseamna ca esti lingusitor :))) asta e o problema la voi , nu stiti sa purtati o discutie . Eu si nervozila suntem prieteni buni =))))
 

DeletedUser27133

da.....cum zici tu.....dar totusi tu de ce te bagi asa in discutie ca musca in lapte?:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus