C.D.R vs -ML-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=))

Uimestene cu rapoartele, cind aveti sate blindate cu peste 30000 din fiecare trupe de aparare e normal sa busesti 6-7 sate de atac full, baga in simulator si verifica daca zici ca ai idee cu ce se maninca jocul asta. Iar acolo unde esti sitter nu ai facut mare lucru, ai pierdut 3 sate.

Agresor: alissa
Sat: bucuresti (857|561) K58

Număr: 0 0 4353 0 0 1641 905 0 300 20 0 1
Pierderi: 0 0 2197 0 0 602 232 0 151 10 0 1


Apărător: Bondocikaa
Sat: Bondocikaa 03 (822|539) K58

Număr: 1423 1272 0 1308 562 0 0 153 0 36 0 0
---

Agresor: andrews05
Sat: Charlie 02 (826|542) K58

Număr: 0 0 389 0 1 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 389 0 1 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: Bondocikaa
Sat: Bondocikaa 07 (825|532) K58

Număr: 140 22 0 39 150 0 0 27 0 4 0 0
----
Exact asta spuneam si eu. Habar n-aveti sa jucati. Voi erati mancati daca ati fi nimerit in k37 sau k47. =))
Sunt multe atacuri/gafe, am lasat numai 2 pentru a nu-mi spune ca vorbesc prostii. Cele reale cereti jucatorilor ca sa fiti convinsi. Rusinicaaa! :D
Pi eS: Exact asta spuneai si tu, Ray Gonzalez?!
Mda, eu sunt lamurit acum. Imi e jena de rusinea voastra. Sa fii paralel in atacuri ca trib, insa faceti furori atata pe forum. E pentru ochii lumii, prostia e ca lumea habar nu are ce jucatori "model" aveti =))
Dar noah, ma gandeam eu ca "lauda de sine nu miroase-a bine"/ Continuati...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

3babeef8cb.png

9f32beb86a.png


Sau 20 de atacuri genul asta. Cum spuneam, ai pierdut 3 sate unde era mare sitter...restul e poveste. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

jucător de vacanţă (locţiitor)
Eşti în moment ca locţiitor în acest cont. În momentul în care vacanţa se sfârşeşte, nu mai ai acces la acest cont.Locţiitor pentru acest cont în ultimele 120 de zile: 1 zi

Intr-adevar tu le stii pe toate. Din pacate azi dimineata mi s-a comunicat ca e atacata jucatoarea si ea fiind la serviciu, am ramas eu. Ei bine, in aceste 1-15 ore s-au dus cel putin 10 atacuri reale ale celor doi jucatori si s-a pierdut 1 singur sat, mnoah... asa jucator, asa armata era si in sate.
Repet, cand jucatorii nu joaca luati sate fara pierderi. Cand joaca cineva, se vad si rezultatele nefavorabile voua. 1 sat = 10 sate de atac + 3-4 nobili ucisi, atacuri de la 2 jucatori net superiori. =)) Sprijinurile abia acum sosesc amice. :D
LOL

sitter.jpg



2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

84546272.jpg


Dezinformare...mai verifica o data, aici pe forumul extern putem sa spunem ce vrem, ca in parlament. Deci au fost luate 3 sate cum am mai spus. Mergi in ridicol cu ce scrii pe aici, documenteazate inainte sa deschizi gura, in spatele tau ai un trib in care sunt jucatori care merita mai mult
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca privesti atent, observi(sau nu :D ) ora la care am intrat sitter. Si acum priveste dupa ce am intrat. :)
---
001icj.jpg

90000661.jpg

56476762.jpg

76224915.jpg

23973032.jpg

15433977.jpg

83276688.jpg

74046233.jpg

89310868.jpg

nutesaturi.jpg

niceqgt.jpg

---
Nobili ucisi la datorie:
reload3.jpg

nobilucis1.jpg

nobilucis2.jpg

nobil.jpg

mdah.jpg

---
Cam acestea sunt caracteristicile [M~K]
1. Atac pe bonus de noapte.
2. Atac cu nobil la distante imense fata de curatari.
3. Nobili insotiti nu slab, ci foarte slab.
4. Forta bruta doar cu gat(fara cap).
Continuati sa dati informatii eronate. Eu sunt aici pentru a etala totul exact cum e. Adica... voi nu stiti sa atacati, dar sunteti superioritate acolo.
De mentionat unde este pozitionat jucatorul... :D
Oameni buni. In 2-3 zile, el trebuia eliminat, dar nu asa cum faceti voi. "unde nu e cap, ramane gatul... nu ?!" :D
Si acum imagineaza-ti, ce-ar fi sa apar brusc eu acolo intre voi, dar cu cca.40 sate de atac?!
Cam acesta este tribul [M~K], Ray Gonzalez... nu ce etalati voi. Nu e primul sitter, am mai fost si mai la nord-est putin, iar acolo am ucis 8 nobili in 3 ore... asa ca, continuati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fiecare ataca si el cum poate unii cu vorbe altii iau sate, ce sa faci dupa puterea fiecarui jucator,iar in privinta diplomatiilor nastre cu celelalte triburi consider ca am facut o treaba buna asa ca -ML- va avea de lucru cu noi daca vor sa ne innobileze,si in timp vom vedea cine este castigator:
14_6_20.gif
cam asta-i deviza noastra Rupei capu la -ML-
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E simplu sa faci 5-10 aliante pentru 1 singur razboi. S-a demodat... sa inteleg ca sunteti invechiti? :D
---
Capul in -ML- sunt eu! Cred ca vin eu acolo ca sa vorbim face to face. :)
fiecare ataca si el cum poate unii cu vorbe altii iau sate, ce sa faci dupa puterea fiecarui jucator...
Eroare!
Fiecare ataca cum stie, nu cum poate. Nu ai cap, mananci cacofonie... ;)
---
La fel ca si pe L2, veti ajunge sus doar daca se lasa ceilalti. :D
Diferenta dintre noi si voi va ramane aceeasi mereu - Stilul, eleganta in joc. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

felicitari atacatorilor =)) atacati pe bonus de noapte si cu jumatati de sate ;)) foarte bine ca daca is satele full se bat soldatii intre ei pt mancare :))
 

DeletedUser

nervozila este asteptat de noi majoritatea care suntem activi in zona noastra,si probabil ca in tip va venii si timpul sa avem contact cu armatele.
Si sa nu uitati este un joc nimic personal cu nimeni,dar depinde de educatia si temperamentul fiecaruia cum il trateaza,iar in privinta limbajului meu sa stiti ca intre limba scrisa literera si cea vorbita in anumite zone ale tarii este diferenta,oricum mesajul ar fi acelasi pana la urma, trebuie doar sa subantelegi :D
 

DeletedUser8140

Mesajul e pus si spus in 3 cuvinte
ALEGE UN SIMBOL SA TE REPREZINTE
 

DeletedUser

Snock1 catre potato: ''sunt curios sa vad cat de unit e tribul ML :))) de fapt stiu ... DELOC =))) inca mai speri intr un sprijin :)))) speranta moare ultima... si tu odata cu ea =))) zbye''
1. Cine a zis ca are nevoie de sprijin? :D
2. Vedem pana la urma care moare dintre voi doi. Momentan tu esti fara atacuri... tine-te bine. :D

DARK TAVY astăzi la ora 16:13
salut.
cf?
ce zici...ai vrea sa intri in tribul meu:)

nervozila astăzi la ora 16:22
Evident. Ce-mi ofera tribul tau?

DARK TAVY astăzi la ora 16:23
depinde.
spune ce ai vrea sa iti ofere tribul.

nervozila astăzi la ora 16:27
Intemeietor. Al doilea intemeietor.

DARK TAVY astăzi la ora 16:36
nu se poate sa iti dea drept de intemeietor imediat ce ai intrat in trib.
*** vrei intri dar tre sa astepti sa astepti timp mult pana ce sa primesti si tu niste drepturi.
tre sa fi credincios tribului ca *** nu o sa ai niste colegi noi pe la margine care o sa aibe 126 de puncte si o sa te afli si tu printre ei.
tu alegi:)*** nu intri o sa fi distrus.
alege.

nervozila astăzi la ora 16:44
Ce v-am facut ca sa ma mutati la margine? :(
Pai mie imi place aici... de ce sa ma mut la margine? :|

DARK TAVY astăzi la ora 16:50
mie nu mi-ai facut nimik.
doar prin simplul fapt ca suntem dusmani.
asta este.
****.
vedem.
poate iti mai dam o sansa:)
---
Are cca. 70 atacuri in desfasurare de la jucatori cu moral 100%. As vrea sa-i vad figura. :D

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu toata lumea rezista presiunii unui razboi.....unii se mai desfiinteaza. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27133

Mda...chiar imi pare rau pentru ML:(...voiam sa ducem pana la capat acel razboi...ori ei ori noi...dar se pare ca nu se mai poate...asta e
 

DeletedUser

Cu inactivi nu e posibil, ar fi fost ca si cum eu jucam contra voastra a tuturor, prin sitteri. :)
GOZDILA, da amice, tu esti bun... ma inclin. ;)
-ML- s-a desfiintat pentru ca voi sunteti buni, din cauza voastra ca ne presati. :D
 

DeletedUser27133

nu am spus ca ML s-a desfiintat din cauza nostra...ML putea sa ramana in continuare un trib...dar asta nu s-a putut realiza din cauza ca acolo nu exista unitate...spre deosebire de C.D.R...inafara de cateva puslamale de la noi din trib restul toti suntem ca o familie...chiar daca multa lume nu crede asta la noi exista o colaborare foarte intensa in trib...de asta am si crescut asa de repede...degeaba spuneti voi ca am facut recrutari...intr-adevar am facut si recrutari dar si playerii nostri s-au dezvoltat foarte mult in tribul nostru...oricum...bafta!...sper sa ne intalnim candva pe harta;)
 

DeletedUser

Orice mijloc se foloseste intr-un razboi. Asadar si recrutarile au rostul lor, folosesti orice tertip pentru a-ti atinge scopul.
Nu am zis eu ca ati facut recrutari. Pentru ca pana la urma de multe ori un razboi prin asta se castiga, recrutarile jucatorilor buni. ;)
---
Eu sper sa nu ne intalnim, pentru ca am prostul obicei sa nu uit, sa nu iert... :D
 

DeletedUser

sa ne intalnim, nervozila mai esti in ML? ca activii s-au dus in NOW, iar restul, in afara de pintilos au ramas umplutura .... nu noi v-am desfiintat, dar am trimis vre-o 20-30 din voi la margine , pacat ca nu putem sa ne omoram in continuare, pana la urma cei cu experienta stiu de duce la caderea unui trib: idiotii si inactivii
 

DeletedUser27133

spui tu ca nu speri sa ne intalnim nervozila...dar nu se stie cum va fi situatia pana ce ne intalnim noi...pana ce ne intalnim se poate ca unul dintre noi sa scada drastic in punctaj si armata sau chiar sa ajunga la margine...eu nu doresc asta nici unuia dintre noi doi deoarece chiar as vrea sa luptam odata corp la corp...sa avem satele lipite unul de calalalt...sa ne verificam amandoi tacticile de razboi unul pe altul...ca asa daca trimitem atacuri de la sute de ore distanta unul pe celalalt nu are nici un rost sa ne razboim...ar fi un razboi fara sens...nu am putea sa luam sate unul de la altul...ar fi un razboi fara sfarsit...bineinteles doar daca nu trisezi si pui pe altcineva sa ma atace cu nobil si sa ma inobileze in timp ce tu ai grija sa fiu ocupat cu atacurile de la tine...in fine...eu totusi cred ca esti un om cu demnitate si nu o sa apelezi la astfel de tactici miseslesti;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai unde ai vazut tu la nevrozila fair-play si cavalerism.El este un discipol a lui Machiaveli asa ca la astfel de oameni trebuie platit cu aceeasi moneda desii la grupul nostru nu le sta in caracter .
Succes la -ML- mai departe oricum in zona de sunt eu mai avem de la voi asa ca avem cu cine ne bate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus