C.D.R vs -ML-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11852

nervozila tu cand d... mai joci? :confused: ca vad ca numai pe extern esti
 

DeletedUser

colegul meu ispirius are dreptate este usor sa jignesti colegi pentru un simplu joc de la care sunt sigur ca nu veti iesi la pensie de la el,sa nu devaniti dependenti de el ca si acela pus de unul dintre colegi de pe forumul trilulilu care a intrat in direct cu un radio,ca as le dati de lucru la psihoterapeuti si costa scump o astfel de sedinta
O zi buna va doresc incontinuare :)
 

DeletedUser

am o povestioara frumoasa pentru acest razboi sper sa va placa ca sa mai destindem atmosfera:

[M~K] si C.D.R au format o alianta impotriva -ML-istilor care se numea=NA=(Noble Aliance).


~NA~ si -ML-,inaintea unei batalii. Fiecare tabara este instalata pe un deal. La un moment dat, un strajer intra la ~NA~ in cort si le spune speriat:
- Mariiile Voastre, -ML- a adus un tun pe dealul lor!
- Nu-i nimic, infige un steag in pamant...
Zis si facut. Nu trece mult timp si vine iar strajerul:
- Mariile Voastre, inca un tun!
- Mai pune un steag, omule...
Si asa mai departe... -ML- aduc 100 de tunuri, in timp ce pe dealul =NA= sunt 100 de steaguri.
-ML- se uita prin binoclu, se scarpina in cap si nu inteleg ce se intampla.

Ei, vazand "salba" de steaguri a celor de la ~NA~ s-au gandit sa le si faca o mica "vizita"!
Un strajer de la NA vazand atacurile incearca sa alerteze conducerea:
- Au intrat dusmanii cu ostile peste granitele noastre, e urgie!
- Nu-i nimic, câţi sunt?
- 10000 de sate de atac!
- Şi noi?
- 20000...
- Bine, adu-mi armura şi mantaua cea roşie...
- Da' de ce mantaua roşie?
- Păi dacă mă rănesc, să nu vadă oştenii sânge la mine şi să lupte mai departe.
Zis şi făcut. Câştigă -ML- batalia, da in scurt timp [M~K] si C.D.R se reintorc.
Acelasi strajer inceaca sa alerteze conducerea:
- Au intrat [M~K] si C.D.R cu ostile peste granitele noastre, e urgie!
- Nu-i nimic, câţi sunt?
- 15000....
- Şi noi?
- Păi am mai rămas vo' 17000...
- Bine, adu-mi armura, pelerina roşie şi pantalonii mei MARO...
De data aceasta Noble Aliance au castigat batalia! I-au luat prin surprindere pe -ML-isti,folosind strategiile lui Alexandru cel Mare, ca in razboiul dintre Imperiul Macedonean si Imperiul Persan.

Florin69 le da peste nas celor care nu au crezut in puterea Imperiului sau si crutza femeile din -ML-;)

Peste 20 de ani, C.D.R,[M~K] si -ML- se intalnesc pe Coasta de Azur, la un cocktail. -ML- intreaba:
- Ia ziceti, ba,C.D.R si [M~K], de ce ati facut faza aia cu steagurile? Pentru fiecare tun al nostru voi ati infipt un steag in pamant?
- Am vrut sa va aratam ca ni se falfaie...

Peste cativa ani mostenitorii Imperiului =NA= conduc mai departe lumea 9 si isi incep istoria pe alte lumi unde spera sa realizeze mai multe:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

~NA~ conduc mai departe lumea 9

Însuşiri
Prescurtare: N~A
Număr de membri: 78
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 7.564.031
Punctaj total: 8.854.734
Punctaj mediu: 113.522
Rang: 50
 

DeletedUser8140

conducetine zeilor, coborati-va sa va pupam picioarele....veniti jos din OLIMP si aratati-ne calea ca atunci o sa infig eu 100 de steaguri
 

DeletedUser

Noi nu avem nici o legatura cu acest trib pe care l-ati pus acolo,cine rade la urma rade mai cu folos!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma intreb:de ce a uitat numele? pentru ca n-are legatura cu denumirea Noble aliance care este imaginara desigur.

Numele tribului: THE NEW ANGEL
Prescurtare: N~A
Număr de membri: 78
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 7.682.004
Punctaj total: 8.992.946
Punctaj mediu: 115.294
Rang: 51
Inamici învinşi: 22.733.158 (74.)
 

DeletedUser

e clar ca razboi -ML-ului cu C.D.R va fii castigat de -ML-!
Mai greu pt -ML- va fii razboiul cu [M~K]
 

DeletedUser

am o povestioara frumoasa pentru acest razboi sper sa va placa ca sa mai destindem atmosfera:

[M~K] si C.D.R au format o alianta impotriva -ML-istilor care se numea=NA=(Noble Aliance).


~NA~ si -ML-,inaintea unei batalii. Fiecare tabara este instalata pe un deal. La un moment dat, un strajer intra la ~NA~ in cort si le spune speriat:
- Mariiile Voastre, -ML- a adus un tun pe dealul lor!
- Nu-i nimic, infige un steag in pamant...
Zis si facut. Nu trece mult timp si vine iar strajerul:
- Mariile Voastre, inca un tun!
- Mai pune un steag, omule...
Si asa mai departe... -ML- aduc 100 de tunuri, in timp ce pe dealul =NA= sunt 100 de steaguri.
-ML- se uita prin binoclu, se scarpina in cap si nu inteleg ce se intampla.

Ei, vazand "salba" de steaguri a celor de la ~NA~ s-au gandit sa le si faca o mica "vizita"!
Un strajer de la NA vazand atacurile incearca sa alerteze conducerea:
- Au intrat dusmanii cu ostile peste granitele noastre, e urgie!
- Nu-i nimic, câţi sunt?
- 10000 de sate de atac!
- Şi noi?
- 20000...
- Bine, adu-mi armura şi mantaua cea roşie...
- Da' de ce mantaua roşie?
- Păi dacă mă rănesc, să nu vadă oştenii sânge la mine şi să lupte mai departe.
Zis şi făcut. Câştigă -ML- batalia, da in scurt timp [M~K] si C.D.R se reintorc.
Acelasi strajer inceaca sa alerteze conducerea:
- Au intrat [M~K] si C.D.R cu ostile peste granitele noastre, e urgie!
- Nu-i nimic, câţi sunt?
- 15000....
- Şi noi?
- Păi am mai rămas vo' 17000...
- Bine, adu-mi armura, pelerina roşie şi pantalonii mei MARO...
De data aceasta Noble Aliance au castigat batalia! I-au luat prin surprindere pe -ML-isti,folosind strategiile lui Alexandru cel Mare, ca in razboiul dintre Imperiul Macedonean si Imperiul Persan.

Florin69 le da peste nas celor care nu au crezut in puterea Imperiului sau si crutza femeile din -ML-;)

Peste 20 de ani, C.D.R,[M~K] si -ML- se intalnesc pe Coasta de Azur, la un cocktail. -ML- intreaba:
- Ia ziceti, ba,C.D.R si [M~K], de ce ati facut faza aia cu steagurile? Pentru fiecare tun al nostru voi ati infipt un steag in pamant?
- Am vrut sa va aratam ca ni se falfaie...

Peste cativa ani mostenitorii Imperiului =NA= conduc mai departe lumea 9 si isi incep istoria pe alte lumi unde spera sa realizeze mai multe:)

e copiata de la profilul eToons, lumea2!
 

DeletedUser8140

copiata din bancurile ce mi le zicea bunicul daca tot e pana acolo...ca asta e banc cu mircea si cu turcii :))
 

DeletedUser

e copiata dar putin cosmetizata oricum mie mi-a placut povestioara
36_1_21.gif
 

DeletedUser1647

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 123
Tabăra 2: 7
Diferență: 116

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,133,615
Tabăra 2: 71,144
Diferență: 1,062,471

image.php




___________________________________________________________

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 249
Tabăra 2: 33
Diferență: 216

image.php



________________________________________________________________


Side 1:
Tribes: C.D.R
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 44
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 457,260
Tabăra 2: 303,962
Diferență: 153,298

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,055,405
Tabăra 2: 284,582
Diferență: 1,770,823

image.php
 

DeletedUser

re:

Pentru Gangster Ray : ce coalitie puternica ati format impotriva noastra , seamana cu cel dintre PSD+PC :D

Iar pentru cei din C.D.R : ce se intampla prieteni ? pana sa postati pe forum statistic va era favorabila ... dar v-ati increzut.

Side 1:
Tribes: -ML-
Players:

Side 2:
Tribes: C.D.R
Players:

Timeframe: 21/07/2009 00:00:00la27/07/2009 17:20:28


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 6
Diferență: 11

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 123,360
Tabăra 2: 39,241
Diferență: 84,119

image.php
 

DeletedUser1647

Pentru Gangster Ray : ce coalitie puternica ati format impotriva noastra , seamana cu cel dintre PSD+PC :D

Iar pentru cei din C.D.R : ce se intampla prieteni ? pana sa postati pe forum statistic va era favorabila ... dar v-ati increzut.

Side 1:
Tribes: -ML-
Players:

Side 2:
Tribes: C.D.R
Players:

Timeframe: 21/07/2009 00:00:00la27/07/2009 17:20:28


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 6
Diferență: 11

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 123,360
Tabăra 2: 39,241
Diferență: 84,119

image.php

Sa fie clar pt toata lumea. C.D.R. si [M~K] nu au decat o simpla alianta. Ca a fost coincidenta sa fim ambele triburi in razboi cu -ML- a fost... simpla coincidenta. Decizia lor nu a fost influentata de nimeni de la noi din trib. C.D.R. pot renunta oricand la acest razboi fara ca noi sa le zicem nimic.
 

DeletedUser

:D
[M-K] nu stiu sa atace =))
Serios, sunt sitter undeva intre voi, unde s-au tocat zeci de atacuri ;))
LOL, voi nu sunteti jucatori, adica pe tine nu te-am vazut sa ataci Ray Gonzalez(ma abtin)... dar serios, tu ai adunat acolo numai muraturi. :D
Daca nu crezi, cere rapoartele jucatorilor andrews05 si alissa. Le pot posta aici, dar va rade lumea de voi. Iar eu spre deosebire de tine, nu sufar sa ma vada lumea ce fac. ;)
Cate mai aveti de invatat... :(
Interesanta evolutia lui Steaua4ever, de 1 zi incoace cand e cineva care sa joace pe contul extassy. Asa ca... haideti, pricepeti, daca erau activi cei de acolo va mancau ei pe voi amice. Voi va spuneti jucatori ca nobilati practic barbari(caci contul parasit poate fi asemuit cu un barbar), va mai si laudati. :(
---
Acum iti pot spune exact: Daca am fi fost 30 jucatori activi acolo, alta ar fi fost situatia. Dar cum nu e mereu asa cum ai vrea sa fie... asta este! Soarta.
Pi eS: Pe DarkSyte dupa ce l-am vazut ce ii poate mintea, adica 0(si l-a nobilat cine trebuia)... l-ati angajat mancator de funduri? :D
---
C.D.R. - eu in locul vostru n-as vorbi, stie seful de trib ce marai tu aici mey Best696? Mai aveti de zidarit/minerit. Spor la munca. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uimestene cu rapoartele, cind aveti sate blindate cu peste 30000 din fiecare trupe de aparare e normal sa busesti 6-7 sate de atac full, baga in simulator si verifica daca zici ca ai idee cu ce se maninca jocul asta. Iar acolo unde esti sitter nu ai facut mare lucru, ai pierdut 3 sate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

:D
[M-K] nu stiu sa atace =))
Serios, sunt sitter undeva intre voi, unde s-au tocat zeci de atacuri ;))
LOL, voi nu sunteti jucatori, adica pe tine nu te-am vazut sa ataci Ray Gonzalez(ma abtin)... dar serios, tu ai adunat acolo numai muraturi. :D
Daca nu crezi, cere rapoartele jucatorilor andrews05 si alissa. Le pot posta aici, dar va rade lumea de voi. Iar eu spre deosebire de tine, nu sufar sa ma vada lumea ce fac. ;)
Cate mai aveti de invatat... :(
Interesanta evolutia lui Steaua4ever, de 1 zi incoace cand e cineva care sa joace pe contul extassy. Asa ca... haideti, pricepeti, daca erau activi cei de acolo va mancau ei pe voi amice. Voi va spuneti jucatori ca nobilati practic barbari(caci contul parasit poate fi asemuit cu un barbar), va mai si laudati. :(
---
Acum iti pot spune exact: Daca am fi fost 30 jucatori activi acolo, alta ar fi fost situatia. Dar cum nu e mereu asa cum ai vrea sa fie... asta este! Soarta.
Pi eS: Pe DarkSyte dupa ce l-am vazut ce ii poate mintea, adica 0(si l-a nobilat cine trebuia)... l-ati angajat mancator de funduri? :D
---
C.D.R. - eu in locul vostru n-as vorbi, stie seful de trib ce marai tu aici mey Best696? Mai aveti de zidarit/minerit. Spor la munca. :D

Exact asa ziceam si eu. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus