C.D. vs DST

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Orice victorie implica anumite sacrificii.

Corect. Insa aici nu e vorba de sacrificii. Aici au fost facute sacrificii inutile (impropriu spus sacrificiu). Nu era nevoie de diferenta de peste 600 de sate intre noi ca voi sa va construiti victoria.

Vei intelege ce implicatii are si asupra acestui razboi si la ce ma refer exact.
Insa toate la timpul lor:).

Daca voi mai exista eu pana atunci :)

Vei intelege ce implicatii are si asupra acestui razboi si la ce ma refer exact.

Se pare ca de luni va fi pace. Si se mai pare ca ati pierdut acest razboi. Poate data viitoare :))

Ma gandesc ca nu veti recupera in 3 zile 500 de sate (sau cat o fi diferenta) :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e bine venita acestea pace, merci jucatorilor din CD ca au fost niste dusmani pe cinste :)
insa baieti si fete vine vara si ar trebui sa ne odihnim si noi oleaca de triburile astea

merci mult baieti inca odata ca am crescut putin in puncte pe seama baietilor din CD si mai ales din academia voastra
 

DeletedUser5151

Pai chiar ca ai crescut putin in puncte..

Cu sate luate de la OCD, sate de 100 de pct:))
 

DeletedUser

nu cauta sa discretitezi lumea
ati demonstrat ca nu sunteti de nimik :)
asta asa voi de buni ati fost ca ati lasat jucatorii din academie, adika va-ti bagat piciorul in ei, sa va fie rusine
 

DeletedUser5151

Pai nu suntem de nimic (psss, trebuia sa zici ca sunteti de nimic)

eu imi bag picioru in jucatorii OCD, ca ma doare n 14 de ei :)) ce treaba am eu cu OCD u? :))
 

DeletedUser

merci mult baieti inca odata ca am crescut putin in puncte pe seama baietilor din CD si mai ales din academia voastra

Side 1:
Tribes: C.D. ~OCD~
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: nirgab

Timeframe: 26/04/2009 00:00:00la15/05/2009 15:52:13

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 16
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43,050
Tabăra 2: 135,057
Diferență: 92,007

image.php




Uhh, zeule ai crescut cu putin peste 92000 de puncte din acest razboi.
Cand ai timp te rog sa ma inveti si pe mine sa joc, poate intr-o zi voi ajunge si eu la nivelul tau ([sarcasm][/sarcasm]).




L.e.: Defapt Doamne fereste sa ajung vreodata sa joc ca tine :(.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uhh, zeule ai crescut cu putin peste 92000 de puncte din acest razboi.

dar tu nu ti-ai pus intrebarea ca poate nu aveam mai multi nobili

in fine estiu un bouuuuu si cu asta am terminat cu postatul pe aici

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine mai jucator elitist al lumii 1.
In perioada 26.04.2009-15.05.2009, perioada de cand CD si DST au razboi, tu ai innobilat exact 12 sate de barbari si intern.
In timp ce facand o simpla scadere ai luat tot 12 sate de la CD si OCD.
Problema nu e ca nu ai avut nobili, ci ca nu esti in stare de mai mult(asta fara a intra in detalii de la cine ai luat tu sate si in ce zone, satele luate, sunt sate luate).
Asa ca nu te da rotund pe extern ca sunt curios cum ai reactiona daca te-ar baga in seama pe harta un jucator cu ceva trupe prin sate :).
 

DeletedUser2154

@nirgab, ti-ai pus intrebarea vreodata ca lauda de sine nu miroase a bine...ai reusit inca odata sa te faci de ras...oare pt a cata oara!?
 

DeletedUser

vorba aia romaneasca, "pace....intre dobitoace" a se intelege ca nu jignesc pe nimeni cu aceasta afirmatie, reamintesc o veche vorba din batrani romaneasca.

ontopic: puyut, merge bine C.D.-u vs DST ? =))
 

DeletedUser

@nirgab, ti-ai pus intrebarea vreodata ca lauda de sine nu miroase a bine...ai reusit inca odata sa te faci de ras...oare pt a cata oara!?


sa stii ca mii in cot de ce cred altii despre mine, stiu mai bine cum sunt, si daca e nevoie sa ma fac de ris sau nu...


Problema nu e ca nu ai avut nobili, ci ca nu esti in stare de mai mult(asta fara a intra in detalii de la cine ai luat tu sate si in ce zone, satele luate, sunt sate luate).
Asa ca nu te da rotund pe extern ca sunt curios cum ai reactiona daca te-ar baga in seama pe harta un jucator cu ceva trupe prin sate .

riverflow si patzy , mrls sunt jucatori de nimik???

Poate daca te uiti un pic, eu nu sunt nici in CD nici in OCD

atunci inca odata dai dovada ca esti un .... aici posteaza doar cei care sunt implicati in acest razboi
 

DeletedUser

putin spus puyut ca se face de rahat...doar trebuia sa avem si noi pe cineva de care sa ne amuzat pe forum...nu ai vazut ca se lua imediat de Lordkaos ca de ce nu are grija de OCD?:))
se mai intampla si minuni...

pana atunci multa bafta fosti colegi!!
 

DeletedUser

sa stii ca mii in cot de ce cred altii despre mine, stiu mai bine cum sunt, si daca e nevoie sa ma fac de ris sau nu...




riverflow si patzy , mrls sunt jucatori de nimik???



atunci inca odata dai dovada ca esti un .... aici posteaza doar cei care sunt implicati in acest razboi

Trece lebedele`n zare. Eu ma uit ele dispare.... [ stiti care e problema cu anonimii ? ... au fost lasati in pace prea mult timp si acum vor sa fie si ei bagati in seama !! :)


P.S [ lebado ] : SUNT IMPLICAT IN RAZBOI !
 

DeletedUser

baieti ,vad ca va dati mari si tari pe acest forum,
ok voi sunteti totul, si eu nimic , e bine? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus