C.D. vs DST

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3061

O sa se stranga definitiv pentru voi, asa cum ti-am promis mai demult...vei vedea :)



coane o sa ai o surpriza de proportii cat de curand ... o sa vezi tu exact despre ce este vorba ... in cateva zile va voi canta prohodul....:))
 

DeletedUser

amice nu te lauda ca nu iti sta prea bine am vazut ce poti si esti slabut rau mai trebuie sa mai inveti pana acuma eu in fata voastra pe conturile pe care am fost v-am chinuit rau de tot ... si nu ai vrea sa stii cu ce trupe am facut treaba asta...

cat despre afirmatia lui adi ca circ a luat 100 de sate de la un inactiv si ca se bucura acelasi lucru l-ati facut si voi ...

oricum latul pare sa se stranga din ce in ce mai rau pentru multi jucatori din dst...

nu-mi sta in caracter sa ma laud. daca ne-am intalnit asa cum iti place tie sa imi spui, ar trebui sa stii. si nu stiu de ce te crezi tu asa bun incat sa-i poti caracteriza pe altii.
la ultima confruntare, din cate stiu, ti-am luat un sat de unde trimisesei nobili spre pittyc (de pe un cont unde te bagasei sitter). daca esti asa bun de ce n-ai evitat asta?
ma refeream la faptul ca te bucuri exagerat pentru niste sate cucerite de la un cont parasit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Baghera tata, a plecat Iovu si ai venit tu? Va place chiar asa mult sa incingeti spiritele? Cu CIRC a fost putin diferit, s-a atacat o zona intreaga adica mai multi jucatori, nu poti sa imi zici mie ca TOTI jucatorii aia au fost inactivi, mai ales ca dupa ce s-au luat satele, majoritatea au incercat sa le recupereze si nu au reusit sa ia decat vreo 6 sate parca inapoi. Pe langa asta, au reusit sa bage la unele sate si sprijin dupa ultimul atac si inaintea la ultimii 2 sau 3 nobili. Deci ce spuneau cei din CIRC ca erau inactivi e o minciuna gogonata, inactivii nu dau la recuperare. Poate sa fi avut sitter, dar nu inactivi cum ziceau ei. La noi se stie ce inactivi sunt si atacandu-i e logic sa le iei mai usor. Sa te dai mare ca iei sate de la inactivi, nu am nimic impotriva, sunt totusi ceva sate luate de la inamici, dar nu sa faci zarva mare din asta, e o mare porcarie.
Incercati sa va aduceti aminte ca asta e un joc, nu castigati bani din asta. In afara de Iovu, m-ai vazut pe mine sa insult pe cineva fara sa imi cer scuze? Incercati sa va intelegeti chiar daca sunteti inamici, odata si odata ati fost aliati, iar relatia dintre triburi se stie de ce a fost stricat, cel putin conducerile stiu motivul, ca nu s-a vrut sa se faca nimic in privinta asta, e altceva, dar asta nu inseamna ca trebuie sa aruncati pisica la vecini in curte (ma refer aici si la CD si la DST, dar si la celelalte triburi). Distrati-va nu va certati.

Coupe...
 

DeletedUser3061

mai coupe pai daca tu imi zici mie ca ai luat sate de la jucatori activii... nu am cum sa nu intervin voi ati luat sate de la kiler brazu (cu care multi dintre voi aveau pna datorita prob familiare grave pe care le avea baiatu) de la pigu... de la capsuni si de la ddsand... cam astea au fost conturile in mare de la care ati luat voi sate pe rupte....

aaaa si plus laura.... dar acolo doar pana la un momentdat ca pe urma nu a mai mers...a intrat inapoi laura (bagherutza) sora mea si la ultima actiune contra circ si contra laurei daca ma uit bine v-a luat cam tot ce ati luat voi de la circ....nimeni nu jigneste pe nimeni eu nu imi aduc aminte sa il fi jignit pe rest sau pe altcineva din dst in vreun post... aaaa ba nu mint singurul pe care l-am jignit este raul ala in rest nu am nimic cu nimeni... ba din contra ma inteleg foarte bine cu adi...
 

DeletedUser

baghera, putin respect pentru oamenii tai, ce naiba. :eek:
e KillerBazsu, nu kiler brazu.
 

DeletedUser

Apropo de PNA-urile zonale de care ziceai, din cate stiu eu nu mai existau din cauza ca o parte din ei incalcase acele PNA-uri, cel putin asa am auzit eu, nu bag mana in foc.
 

DeletedUser

Apropo de PNA-urile zonale de care ziceai, din cate stiu eu nu mai existau din cauza ca o parte din ei incalcase acele PNA-uri, cel putin asa am auzit eu, nu bag mana in foc.

mi scuzi.... dar... cine esti? ca pe lumea 1 nu apari, scumpul meu no name... al nu stiu catalea ..:)
 

DeletedUser3061

pai pna cu voi avea doar killer.... atat si asta datorita problemelor familiare.... cei care cunosc problema pot confirma...
 

DeletedUser

RockGirl, vezi ca am scris putin mai sus cine sunt, mai exact 5 posturi mai sus fata de postul tau. Eu de fiecare data imi scriu numele din joc ca sa stie lumea, eu nu ma ascuns. Dar nu stau sa scriu si la fiecare post, mai uit si eu :)
Baghera, eu iti zic ce stiu, nu bag mana in foc ca asa e. Asa am auzit si eu... :)
 

DeletedUser

Nu prea imi plac mie statisticile. Am atacat CD doar ca sa ma razbun pe chitzel ca s-a comportat urat cu mine inainte sa inceapa razboiul, a incercat sa ma fenteze putin, neraspunzand la mesaje cand am incercat sa il conving ca a luat cateva sate rezervate de noi si cand am inceput sa dau la recuperare a fugit la conducere sa ii imbarlige ca nu stiu ce fac eu. Dupa care imi da si cateva mesaje de dulce si mai cere si invitatie la noi in trib dupa ce a inceput razboiul, dar a cerut si la aliati de-ai nostri :))
Diseara o sa il scap de toate grijile definitiv :)
In rest pace momentan la mine, fac greva impotriva razboiului :))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: Coupe

Side 2:
Tribes:
Players: chitzel

Timeframe: 01/04/2009 00:00:00la09/05/2009 23:37:22

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 0
Diferență: 68

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 808,531
Tabăra 2: 0
Diferență: 808,531

image.php


E bine? :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: C.D. ~OCD~
Players:

Side 2:
Tribes: DST GNR-V
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 164
Tabăra 2: 306
Diferență: 142

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,387,350
Tabăra 2: 2,757,546
Diferență: 1,370,196

image.php


------------

Side 1:
Tribes: C.D. ~OCD~
Players:

Side 2:
Tribes: DST GNR-V
Players:

Timeframe: 26/04/2009 00:00:00la10/05/2009 07:12:35

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 459
Tabăra 2: 977
Diferență: 518

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,002,064
Tabăra 2: 8,797,326
Diferență: 4,795,262

image.php
 

DeletedUser

Cum se face ca statistica arata asa? Ma asteptam la un razboi crancen din partea CD. Ce se intampla cu voi? Inca nu a ti atacat?
App: nu sunt deloc ironic ca sa nu ziceti ca va iau peste picior.
 

DeletedUser

Cum se face ca statistica arata asa? Ma asteptam la un razboi crancen din partea CD. Ce se intampla cu voi? Inca nu a ti atacat?
App: nu sunt deloc ironic ca sa nu ziceti ca va iau peste picior.

Pai vezi si tu lista neagra si vei vedea ca ataca 50 de oameni din 300, plus ca inca mai avem multe sate izolate. Insa pe ansamblu felicitari DST pentru statistica de pana acum.
 

DeletedUser

vorbeam undeva de un PNA general si inobilarea conturilor inactive. daca s-ar inobila toate conturile inactive, sa ramana doar jucatori activi, fiecare cu contul lui, probabil s-ar termina L1. :)
 

DeletedUser

Pana cand am innobila inactivii ne-am plictisi si noi asa ca hai sa profitam acum cat mai avem chef:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus