C.D. vs DST

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu stiu, intreaba conducerea CD, eu sunt un simplu pion pe harta asta :).
 

DeletedUser14037

Macel nu gluma, cred ca nu mai au baietii nobili dupa cate sate a luat fiecare :)) Acolo unde conteaza, in centru, DST pierde grav. Cei din margine vor fugi imediat cand vor realiza ca au ales tabara gresita.



da mai...macel.....marele CD ataca conturile inactive....sunt cei mai buni....au demonstrat asta in ultimele zile.

stai tu acolo in tabara corecta si sterge-i pantofii lui puyut....cam asta este nivelul tau
 

DeletedUser2154

adrian nu port ma pantofi doar adidasi si ii pot spala singur
sa revenim si CD si DST au luat sate de la inactivi sau de la jucatori care sunt pe sitter!!!
ca noi am avut mai multi si mai izolati asta e situatia pierdem castigam mergem inainte!
@wolphu ar fi interesant ce zici tu dar nu am propus o pace permanenta!!!
 

DeletedUser

nici eu nu am zis pace permanenta, ba chiar am specificat: continuarea luptelor. sa nu se inteleaga ca e o propunere, e doar o opinie personala.

@ maf maf

cum spunea si gabi:

Nu stiu, intreaba conducerea DST, eu sunt un simplu pion pe harta asta :).
Dar nu cred ca a fost o propunere, mai degraba s-a tatonat terenul. Nu cred ca ne-ar avantaja pace doar cu unul din triburi (CIRC sau C.D.) pentru ca in timp ce noi vom continua razboiul de uzura, tribul respectiv s-ar pune pe picioare. Dar cum am spus mai sus, sunt pareri personale, nu declaratii oficiale.
 

DeletedUser2154

o parare personala este si a mea...
ati castigat ce am avut noi izolat dar usor usor se contureaza o linie de granita, dar intre timp de pe 26.04 ati pierdut in fata CIRC cam peste 100 de sate si tinand cont ca mai multi jucatori in frunte cu t-virus, chucky22, dezz, pittyc, ianus s-au lasat de joc si au sitter permanent va fi destul de greu de gestionat situatia!!!
 

DeletedUser

de la ei s-au si castigat sate.
normal ca va fi greu, nu a zis nimeni ca va fi usor. cine sustine altceva, vrea doar sa ajunga Senior Member si trebuie sa posteze pentru asta. ;)
dar si la noi revin jucatori vechi, vin altii noi, nu e asa grav cum pare privit de aici, de pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa parerea mea, nici FionaF, nici Bunicul nu trebuiau concediati daca singurul argument este statistica. Daca prin concedierea acestora se doreste ajustarea statisticilor de razboi, atunci nu mi se pare fair-play.

Daca FionaF este unde e, de ce ati mai invitat-o in trib? Sau de ce nu ati consiliat-o sa paraseasca tribul in favoarea aliatilor, adica DST? Oricum am lua-o, concedierea ei nu este justificata. Sau daca justifici concedierea ei prin pozitia de pe harta, atunci C.D. a gresit atunci cand a invitat-o sau a gresit ca nu a indrumat-o spre aliati. (FionaF este activa)
 

DeletedUser

Nu stiu motvul pt care a fost concediata. Nici eu nu sunt de acord sa concediem lumea pt statistica. Nu stiu sigur pozitia lui fiona dar cred ca inainte de razboi avea mai multi colegi in zona.
 

DeletedUser2154

curent faci tu REST ca era cineva sitter...te contrazici singur ca cineva mai sus a zis ca nu mai juca de 6 luni
 

DeletedUser2154

pai daca era sitter unul din conducere nu putea sa iasa sa de-a bine ca nu a fost concediat!!!
 

DeletedUser

Sunt destui jucatori mari cu buline galbene in DST... si dupa cum stiti prea bine la voi in trib sunt si jucatori mari care ii tineti pe parola si sitter... asa ca nu-mi spuneti mie ca Bunicul a plecat de bunavoie :))

Ce va omoara la voi in trib nu e activitatea tribului si sitter-urile... ci atacurile pe mai multe conturi si nopti nedormite pentru oamenii care tin sitterele.

A... da... la multi deja le e lehamite de joc si daca se mai trezesc acum ca sunt atacati mai joaca pana la ultimul sat.

Subscriu pe ovello la faza cu concediatul din motivul statisticilor... si tot respectul la faza cu indrumatul catre aliati... dar tin sa adaug... Aliatii zonali amplasarii satelor unde au actiune satele jucatorului. :D

Avem si noi jucatori izolati dar ii concediem cand ajung pe 0 sau suspecti de tradare/spionaj.

Nu o sa concediez omul pentru ca e izolat de trib si pierde sate. Daca e ceva pleaca el cand stie ca e de plecat :p


@REST - un raspuns pentru tine: "pe mine ma ataca amaratul asta" - spune multe despre tine fraza din ghilimele. Imi aduce aminte de Becali, Vadim Tudor, atitudinea asta... oare de ce :-?? Ti-am promis ceva mai demult... dar se pare ca ai uitat :) (acum sunt pe lista neagra :>. Iti dai seama ce importanta e "lista neagra"... pff...:cool: )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stii si tu ca esti amarat, si la caracter si la joc, pe de o parte cereai PNA pentru tine si pentru nenumaratele conturi pe care le ai, pe de alta parte m-ai atacat de pe alt cont.Esti un jucator fara caracter, si stiu asta pentru ca mie imi aberai ca nu vrei razboi, pe forumul public al C.D. ai votat ca nu vrei razboi, iar pe ascunsul C.D. faceai pe zmeul ca sa facem razboi, ba mai mult te laudai cu legaturile din HL si spuneai ca sigur HL ne va ataca.Tu vrei razboi dar cereai PNA de la DST, culmea nu?Mi s-a spus ca doar te guduri pe langa Puyut ca poate poate iti da un post mai mare.
Ma mir ca vorbesti tu despre inactivii DST, cel mai mare jucator DST care acum e pe galben are in jur de 800.000 puncte.La voi care e cel mai mare?:)))

cel micut, tu pe aceasta harta n-ai facut nimic, doar ai inobilat intern, daca vrei sa dovedesti ca nu esti amarat, eu te astept :)
 

DeletedUser

Iar o dai pe aia cu legaturile mele din HL... ma disperi... :))

Fantezii de-ale tale... cred ca sitterele sunt de vina... stim noi mai bine ce si cum :)


Asa e... n-am caracter... ce sa-i faci... :(
 

DeletedUser

Sunt confuz. Pana la urma aveti inactivi sau nu? Acum zici ca nu. Cand luam sate zici ca da si tot asa. Care e pana la urma?
 

DeletedUser

Sunt confuz. Pana la urma aveti inactivi sau nu? Acum zici ca nu. Cand luam sate zici ca da si tot asa. Care e pana la urma?

Off... nu ti-am zis... sitareala multa si parole...

Intelegi tu...


@REST Suferi de teoria conspiratiei ...post mai mare? E de ajuns cat e (crede-ma) :))
Recunosc ca am intrebat un membru HL daca nu vrea sa va atace. Nu mint despre asta. Dar relatii am doar cu membrii cu care intru in contact cel mai des... si care mi-au aratat ca au caracter. Si au persoane care chiar merita tot respectul meu
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus