C.D. vs DST

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si pe mine ma minteai saracutul ca tu nu vrei razboi :(, dar de fapt nu vroiai razboi ca iti e frica ca iti pierzi viitoarele sate :))
 

DeletedUser

08.05.
00:32 Bunicul a părăsit tribul.


Iar faci curent?:)))))

Iar vorbesti doar de dragul de a citi ce scrii:).
Am scris eu undeva ca Bunicul a fost concediat?
Am intrebat de ce a plecat din trib.
Voi sunteti cei care spuneti ca nu mai era el pe cont, ca avea sitter.
Deci presupun ca aceasta plecare e ca si cum ar fi fost concediat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si pe mine ma minteai saracutul ca tu nu vrei razboi :(, dar de fapt nu vroiai razboi ca iti e frica ca iti pierzi viitoarele sate :))

Ti-am zis eu ca nu sti multe despre mine... si nu m-ai crezut :)
Cred ca as fi mai mult decat bucuros sa nu mai joc triburile.
 

DeletedUser2154

Si pe mine ma minteai saracutul ca tu nu vrei razboi :(, dar de fapt nu vroiai razboi ca iti e frica ca iti pierzi viitoarele sate :))

rest iti spun eu inactivi vostrii care ii tineti pe sitter si care au inceput sa cedeze satele:
chucky22,t-virus care sunt pe sitter, dezz, ianus,pittyc care s-au lasat si nu stiu cum sunt tinute conturile lor, aduna aceste conturi si sa vezi ce punctaj au
 

DeletedUser2154

tocmai ca eu ii stiu pe ai mei dar am vazut ca tot zici de ai nostrii asa ca nu stiu care de care se ia
 

DeletedUser

Cand am zis eu de ai tai?Imi arati si mie postul in care am spus ceva de inactivii tai?
 

DeletedUser

ia uite frate ce-i aici :D :))care pe care ? :)) Restlasa-i omule sa vbeasca si tu misca pe harta, nu fa valva aici ca nu ajuta cu nimic :D
 

DeletedUser3061

mai gabi iti spun eu de ce l-a dat afara pe bunicul ... a vazut ca pierde sate intruna si hopa sa-l dea mai rpd afara ca strica statistica miezurilor din fata....LA niaba...

in scurta vreme trebuie sa il dea afara si pe chucky22 ...tot la fel ca joaca altcineva pe cont i-au furat contul domne....

LA NAIBA:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Stafia e acolo ;).
Acum sa vedem cum se va descurca cu atatea conturi pe cap, nu cred ca doarme prea multe ore pe zi:).
 

DeletedUser3061

nasol ca vad ca ii ia soulspy ala din circ o gramada de sate mare dar mare animal mai e soulspy ala sa mor .... oare cum de reuseste sa ia atatea sate de la chucky22 chiar nu pot sa inteleg... oricum din ce am vazut in ultimele 3 zile l-a cam rupt pe genunchi:))))
 

DeletedUser

Baghera, daca-ti curat cateva sate de barbari si tu trimiti nobilii sa le cuceresti, faci fata extazului? :rolleyes:
pe bune, as face asta pentru tine, tumbele tale de mai sus sunt revigorante. :D
 

DeletedUser

Stafia ca om e super baiat, cum sunt multi de pe aici, doar ca unii uita sa mai fie oameni si se ambaleaza in jocul asta. Desi imi e dusman se poate discuta civilizat cu el si fara amenintari de genul "te sparg, te-ndoi" cum fac altii!

Am mai auzit eu un caz in care unu o luase pe ulei si s-a dus dupa alt jucator sa il bata :)) a... si inca o rugaminte... va rog pe topicul asta purtati un dialog civilizat :)
 

DeletedUser

cel micut, cred ca e cel mai linistit topic. :)
singurul care mai agita spiritele pe aici e Iovu, dar probabil ca ii trece si lui cu timpul.
 

DeletedUser14037

Stafia e acolo ;).
Acum sa vedem cum se va descurca cu atatea conturi pe cap, nu cred ca doarme prea multe ore pe zi:).

din pacate ai dreptate...eu sunt la toti.....pt ca pe mine ma intereseaza cel mai mult mentinerea echipei.
pt mine de mult timp jocul asta nu mai are farmec...stau doar pt colegii de joc....si s-ar putea sa-mi iau colegii si sa plecam in...canada.
am totusi o observatie....nu inteleg infatuarea unora din CIRC?!....sa iei 100 de sate goale de la un jucator inactiv...care nu se apara.....si apoi sa iesi pe forum si sa strigi ce tare esti.....nu mai zic nimic......vara asta am decis sa stau mai mult pe afara....decat aici......sanatate!
 

DeletedUser14037

Stafia ca om e super baiat, cum sunt multi de pe aici, doar ca unii uita sa mai fie oameni si se ambaleaza in jocul asta. Desi imi e dusman se poate discuta civilizat cu el si fara amenintari de genul "te sparg, te-ndoi" cum fac altii!

Am mai auzit eu un caz in care unu o luase pe ulei si s-a dus dupa alt jucator sa il bata :)) a... si inca o rugaminte... va rog pe topicul asta purtati un dialog civilizat :)


maine dau o bere....pt reclama...:)
 

DeletedUser3061

Baghera, daca-ti curat cateva sate de barbari si tu trimiti nobilii sa le cuceresti, faci fata extazului? :rolleyes:
pe bune, as face asta pentru tine, tumbele tale de mai sus sunt revigorante. :D


amice nu te lauda ca nu iti sta prea bine am vazut ce poti si esti slabut rau mai trebuie sa mai inveti pana acuma eu in fata voastra pe conturile pe care am fost v-am chinuit rau de tot ... si nu ai vrea sa stii cu ce trupe am facut treaba asta...

cat despre afirmatia lui adi ca circ a luat 100 de sate de la un inactiv si ca se bucura acelasi lucru l-ati facut si voi ...

oricum latul pare sa se stranga din ce in ce mai rau pentru multi jucatori din dst...
 

DeletedUser

O sa se stranga definitiv pentru voi, asa cum ti-am promis mai demult...vei vedea :)
 

DeletedUser

eu ce nu am inteles si ce nu inteleg in continuare e de ce va certati... si de ce va amenintati.. prezentati fapte nu orice altceva preferabil argumentate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus