C.D. vs NWO

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2154

si atunci, exact dupa modul tau de a gandi ma iau. si ajung la conluzia urmatoare: neutralitatea e acelasi lucru cu razboiul. daca oricum aveti numai aliati in zona, inseamna ca ruperea unei aliante (resp. PNA) inseamna liber la atac. neavand ce sa ia colegii tai, ori de frica unii nu vor ataca, ori altii vor ataca. ceea ce se numeste act de agresiune=razboi. tu nu vrei sa declari razboi dst-ului dar vrei sa te lupti cu ei. e clar. problema e ca circul va disparea. si daca voi ii veti primi pe cei ce vor ramane din circ la voi, veti avea soarta circului. parerea mea. fara suparare ;)
respect

eu zic ca esti prea sigur pe forta tribului DST ca despre el vorbesti...diferenta este ca noi nu suntem CIRC nu avem cate razboaie are CIRC...
si eu zic ca ne subestimezi forta si or ridici in slavi pe a altora...
nu este razboi practic nu vom mai avea diplomatie si atat!!!
 

DeletedUser1136

si atunci, exact dupa modul tau de a gandi ma iau. si ajung la conluzia urmatoare: neutralitatea e acelasi lucru cu razboiul. daca oricum aveti numai aliati in zona, inseamna ca ruperea unei aliante (resp. PNA) inseamna liber la atac. neavand ce sa ia colegii tai, ori de frica unii nu vor ataca, ori altii vor ataca. ceea ce se numeste act de agresiune=razboi. tu nu vrei sa declari razboi dst-ului dar vrei sa te lupti cu ei. e clar. problema e ca circul va disparea. si daca voi ii veti primi pe cei ce vor ramane din circ la voi, veti avea soarta circului. parerea mea. fara suparare ;)
respect


doar in visele tale se poate intampla ca tribul circ sa se desfiinteze:D
 

DeletedUser2602

pffff
2 viteji se aratara si cuvantul nu si`l mai respectara.
unul dintre ei imi mai si batea obrazul ca ce face el, ca a pus obrazul pentru mine.
halal obraz.

ps: nanele tata ... unde iti este cuvantul? asa intelegi tu sa iti respecti cuvantul dat? doar pentru ambitiile personale ale unor persoane?
 

DeletedUser2154

pffff
2 viteji se aratara si cuvantul nu si`l mai respectara.
unul dintre ei imi mai si batea obrazul ca ce face el, ca a pus obrazul pentru mine.
halal obraz.

ps: nanele tata ... unde iti este cuvantul? asa intelegi tu sa iti respecti cuvantul dat? doar pentru ambitiile personale ale unor persoane?

nu inteleg care sunt aia doi viteji si care e promisiunea pe care CD a facut-o prin Nanel fata de tine...stii unde ne gasesti daca ai ceva de reprosat!!!
 

DeletedUser

Hai bbmik ca ma faci sa rad. Cand ti-am dat invitatie le-am zis la restul ca nu sunt probleme si vei ramane in trib. Iar inainte cand am vorbit daca ai voie sa pleci din dst si restul eu ti-am zis ca sunt sanse de razboi cu DST si tu ai zis ca nu ai nimic impotriva.
Si cand ai auzit zvon ca s-ar putea sa nu mai avem alianta mi-ai venit cu o scuza penibila ca nu te-am anuntat din timp cand nici noi nu stiam ce se va intampla:)).
Nu esti tu persoana potrivita sa vorbesti de promisiuni.
Imi cer scuze ca vorbesc in numele lui Nanel dar astept sa ma contrazica cineva daca gresesc insa nu cred ca Nanel a promis ceva la actuala conducere DST.
 

DeletedUser14294

da va fi neutralitate nu razboi...cine vrea sa se bata foarte bine!!!

fraza asta o stiu de undeva :confused: tu nu esti puiu'? :p

inca 13 zile si se adevereste inca o prevestire... pacat ca ceilalti aliati pe care-i mai aveti, au alte razboaie in aceste momente... voi nu meritati sa aveti vreun aliat :) foamea de sate din gusa puiutilor loveste din nou :eek: iar Nanel nu exista.
 

DeletedUser

Odata ce avem niste aliati cu care nu avem nici o problema inseamna ca meritam asta. Pur si simplu cu DST erau prea multe probleme de ambele parti si prin neutralitate dispare tot. Si acum poate sa atace cine vrea.
 

DeletedUser2154

fraza asta o stiu de undeva :confused: tu nu esti puiu'? :p

inca 13 zile si se adevereste inca o prevestire... pacat ca ceilalti aliati pe care-i mai aveti, au alte razboaie in aceste momente... voi nu meritati sa aveti vreun aliat :) foamea de sate din gusa puiutilor loveste din nou :eek: iar Nanel nu exista.

moshule pe zi ce trece constat ca esti un haios si jumatate...ti-ar sta sincer bine la circ pe post de bufon...mai bine ai organiza defensiva aia pe la danutza ca pe unele sate ai pus 40k si altele le-ai lasat goale!!!
 

DeletedUser14294

ce tare :)) ia spune-mi tu mie te rog, cate circulare trebuie sa mai dati si cati puiuti trebuie sa ma mai atace ca sa reusiti sa luati peste 2 sate intr-o singura zi :)) vad ca ma ataca puiutii de prin toate punctele cardinale ale hartii :)) abia locul 33 la aparatori? slabuti... daca nu faceti un efort sa coordonati vreo 2 k-uri de puiuti :eek: parca jucati dupa tactica "boldur", adica ataca cu tot ce ai, dar atat de prost incat sa nu iei nimic :p tu crezi ca te-ai descurca mai bine ca mine sa aperi acel cont? n-am nevoie de sfaturi din partea ta :)

iar chestia cu bufonul o detaliem peste cateva zile, sa vedem cine este intr-adevar bufon... stiu absolut tot ce urmaresti, si vei duce la bun sfarsit mai multe dintre obiective :p iti dau mai multe detalii peste cateva zile :cool:
 

DeletedUser2154

ce tare :)) ia spune-mi tu mie te rog, cate circulare trebuie sa mai dati si cati puiuti trebuie sa ma mai atace ca sa reusiti sa luati peste 2 sate intr-o singura zi :)) vad ca ma ataca puiutii de prin toate punctele cardinale ale hartii :)) abia locul 33 la aparatori? slabuti... daca nu faceti un efort sa coordonati vreo 2 k-uri de puiuti :eek: parca jucati dupa tactica "boldur", adica ataca cu tot ce ai, dar atat de prost incat sa nu iei nimic :p tu crezi ca te-ai descurca mai bine ca mine sa aperi acel cont? n-am nevoie de sfaturi din partea ta :)

iar chestia cu bufonul o detaliem peste cateva zile, sa vedem cine este intr-adevar bufon... stiu absolut tot ce urmaresti, si vei duce la bun sfarsit mai multe dintre obiective :p iti dau mai multe detalii peste cateva zile :cool:

pai cand ai atacate 10-15 sate si ai 100 in zona e normal sa le poti apara....dar vezi tu asta e jocul azi castigi maine pierzi si mergem inainte jucam de place si eu chiar ma distrez....despre obiectivele mele....nu mi-am propus nimic....
 

DeletedUser14294

te-as pune sitter sa vezi cum sta treaba, mai iau si eu o pauza :p oare de ce ceilalti membrii din conducerea voastra care au hotarat ca acest razboi sa aiba loc nu declara nimic pe forum? stiu ca tu si Nanel v-ati opus acestui razboi initial, insa fie erau vrajeli, fie n-ati avut puterea de decizie... razboiul s-a incheiat oficial, am pierdut 13 milioane de puncte si inca vreo 10 au fugit pe unde au vazut cu ochii :) spune-mi te rog, cum poti avea relatii diplomatice din nou cu tribul care ti-a devastat 3 divizii, ca si cum nu s-a intamplat nimic? mai bine detaliem peste cateva zile cand ne vom lua si la revedere :p pe L 1 numai exista onoare demult nici la voi, dar nici la noi...
 

DeletedUser2154

te-as pune sitter sa vezi cum sta treaba, mai iau si eu o pauza :p oare de ce ceilalti membrii din conducerea voastra care au hotarat ca acest razboi sa aiba loc nu declara nimic pe forum? stiu ca tu si Nanel v-ati opus acestui razboi initial, insa fie erau vrajeli, fie n-ati avut puterea de decizie... razboiul s-a incheiat oficial, am pierdut 13 milioane de puncte si inca vreo 10 au fugit pe unde au vazut cu ochii :) spune-mi te rog, cum poti avea relatii diplomatice din nou cu tribul care ti-a devastat 3 divizii, ca si cum nu s-a intamplat nimic? mai bine detaliem peste cateva zile cand ne vom lua si la revedere :p pe L 1 numai exista onoare demult nici la voi, dar nici la noi...

desi nu e frumos sa vorbesc in numele altuia, adica a liderului CD, te-ar incalzi daca ar scrie Nanel doua randuri aici!?uite pt tine am sa-i zic sa scrie ceva sa vedem poate te mai linistesti!!daca vrei sa detaliezi imi poti scrie pe privat...
 

DeletedUser2602

Odata ce avem niste aliati cu care nu avem nici o problema inseamna ca meritam asta. Pur si simplu cu DST erau prea multe probleme de ambele parti si prin neutralitate dispare tot. Si acum poate sa atace cine vrea.

ma faci sa rad :))
sa iti amintesc ce imi spuneai pe mess? tu cu gura ta recunosteai din vina cui apar majoritatea problemelor iar acum vii si dai cu bata`n balta.
eu sunt parte neutra dar imi place sa imi tin promisiunile si ma astept la acelasi lucru de la oamenii cu care intru in contact.
multumesc celui de sus ca in proportie de 90% am renuntat la L1.
 

DeletedUser787

ma faci sa rad :))
sa iti amintesc ce imi spuneai pe mess? tu cu gura ta recunosteai din vina cui apar majoritatea problemelor iar acum vii si dai cu bata`n balta.
eu sunt parte neutra dar imi place sa imi tin promisiunile si ma astept la acelasi lucru de la oamenii cu care intru in contact.
multumesc celui de sus ca in proportie de 90% am renuntat la L1.

taty stai calm ... nu mai baga in seama toate sagetile circarilor si puiutii inaripati
 

DeletedUser

in legatura cu cei care tot trambiteaza ca tribul circ se va desfiinta ....aici se inseala ..uite ca de cand se spune ca circ se desfiinteaza a trecut ceva timp si viata merge inainte....e normal ca in razboi cum avem noi sa si pierzi sate ...astzi pierzi maine castigi de aceea e frumos jocull....daca nu ar fi plictisitor...circul merge inainte incet incet....dar merge ...la 8 razboaie stam cum stam dar nu ne lasam .....si daca va fi vreodata sa se defiintez asta este ...ce sa faci viata e plina de surprize.....;)
bafta tuturor ..indiferent de trib...distractie placuta....:)
 

DeletedUser2154

Din data de 17.04 ora 00:00 vom face alianta cu NWO dupa o lupta surda si fara sens...rog ca acest topic sa fie inchis nu va mai fi de actualitate!!!
 

DeletedUser

Eu am luat 40+ de sate si m-am si distrat putin, pentru mine a avut sens :).

Desigur, sa nu uitam sa tragem linie dupa aproape 2 luni de lupta.

Side 1:
Tribes: C.D. Cdac ~OCD~
Players:

Side 2:
Tribes: NWO
Players:

Timeframe: 22/02/2009 00:00:00la16/04/2009 18:37:50

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,636
Tabăra 2: 321
Diferență: 1,315

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,843,127
Tabăra 2: 2,579,569
Diferență: 12,263,558

image.php
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus