C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser12737

Da , sa fiu sincer cat am jucat acolo nici nu i-am remarcat ,dar ma rog eu joc intotdeauna in k44 , unde e greu si interesant , nu in k99 sa ma bat cu jucatorii incepatori si cu satele de barbari :) ...


Syncro - tu ceri sa fi umilit , sincer :)) .
Da fac parte din clasa cea mai inferioara a jucatorilor de triburile :) , na ca acuma nu mai ai ce zice , nu :) ?

Daca erati voi asa buni cum va credeti aveati tupeul sa intrati in k44 sau prin jurul lui si sa " va rupeti " cu "cei mai buni" , dupa cum au zis si cei dinaintea mea , 3 luni stati dupa care " plecati " .


P.S:Salut , setzel :) !

michele noi jukam in SE de pe lumea 5 incoace.. nu te crezi cam egocentrica sa ai pretentia ca sa vina un trib in k44 al tau? :).
Crezi ca noi suntem ca florinel lord of inceput nou? sau alin09 ?
Noi jucam in SE, daca vreti sa va bateti cu noi sunteti toti invitati.
P.S. stiu ca voi sunteti elita... exprimata pe triburile.ro in cat de multe posturi pe extern.

@restu care nu au somn... aceeasi polemica ieftina de care m-am saturat deja, doar pentru ca voi nu stiti sa cititi ce am vrut sa zic si nu ce am zis contextual, dupa care sa imi dati exemple de scrisoarea a 3-a e cam lame.. chiar si pt speta voastra...

BTW .. Cum cand lumea mi-e deschisa a privi gandesti ca pot?
Ca intreg aliotmanul sa se-mpiedice de-un ciot..

De aici deducem "contextual" ca sultanul nu poate sa se uite cum armata i se impiedica toata de acelasi ciot.. ?

Wow ce prost trebuia sa fie si Eminescu asta sa scrie asa tampeni nu? Normal, nu poate fi omul genial daca nu e nimeni sa il inteleaga si sa ii dea calificativu asta.
De data asta va rog sa mai incercati sa si intelegeti ce vreau sa zic nu doar reply cat mai rpd urmat de scrierea cat mai rapida a unor aberati debitate instant de catre o minte exersata in astfel de practici josnice.
A se citi pentru toti wanabe de pe net ce e aia metafora sau un epitet.
Va multumesc 2! si noapte buna la toti con-tribuabili
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28810

Zici ca e lumea 9 din nou, certuri pe forum cu michelle si setzel cu funia de diguri pe gat :D

Si ce frumos se iubesc copilasu si cu syncro:eek:
 

DeletedUser12737

Zici ca e lumea 9 din nou, certuri pe forum cu michelle si setzel cu funia de diguri pe gat :D

Si ce frumos se iubesc copilasu si cu syncro:eek:

si de ce nu ar fi.. viteza e tot 1, mentalitatile nu au evoluat, spamu inca e in floare,mai putin biserica dar si asa suntem prea "destepti" pentru a crede in asa ceva, iar grandomania .... ei pai asta a fost tot timpu ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25836

eu tot nu inteleg ce aveti cu cei ca mine?? voi ck sau cum va zice voua declaratii razboi newbie-lor si nu faceti nimic altceva decat sa le luati satele cu pierderi extrem de mici si sa ii faceti sa intre pe alta lume unde zic "o sa joc ca la carte" ...mai bine voi astii "buni" daca tot ati intrat la marginea hartii dati-le o mana de ajutor sa se ridice..nu skill-urile necesare acestui joc,exista innobilari interne..
 

DeletedUser29513

Da , sa fiu sincer cat am jucat acolo nici nu i-am remarcat ,dar ma rog eu joc intotdeauna in k44 , unde e greu si interesant , nu in k99 sa ma bat cu jucatorii incepatori si cu satele de barbari :) ...


!

Eu suntmai but.... sau noob cum se spune, dar din cate am obs jocul de pe margine si din tutoriale, o sa ajung sa cred ca totusi sunt mult mai bun ca multi ( aici te includ si pe tine ) tactic vorbind, jocul il castigi doar cu marginea, nu ai iesire la margine pierzi, nu cred ca nu ai invatat asta pana acum..:))... dar se mai inseala omul..
Asa ca daca vrei sa vezi paiul din ochi altora.. uitate la parul tau .. ca incepe sa coaca
 

DeletedUser2821

Zici ca e lumea 9 din nou, certuri pe forum cu michelle si setzel cu funia de diguri pe gat :D

Si ce frumos se iubesc copilasu si cu syncro:eek:

gresit , nu am jucat pe L9 decat maxim cateva zile , deci sigur nu m-am bagat in seama pe forumul acelei lumi.

Eu suntmai but.... sau noob cum se spune, dar din cate am obs jocul de pe margine si din tutoriale, o sa ajung sa cred ca totusi sunt mult mai bun ca multi ( aici te includ si pe tine ) tactic vorbind, jocul il castigi doar cu marginea, nu ai iesire la margine pierzi, nu cred ca nu ai invatat asta pana acum..:))... dar se mai inseala omul..
Asa ca daca vrei sa vezi paiul din ochi altora.. uitate la parul tau .. ca incepe sa coaca


Daca te crezi mai bun ca mine trebuie sa o demonstrezi , nu neg ca ai fi :) .
EI SE DECLARA A FI UN TRIB CARE JOACA DOAR LA INCEPUT LA CE LE TREBUIE SA JOACE LA MARGINE DACA NU VOR VIITOR !?
Si pun pariu ca nu ai un an de triburi si vi aici sa ma inveti pe mine cum stau treburile..
Of , of , deci , un trib bun , sta in k44 , k45 , k55 si care mai sunt ca nu scriu acuma o poveste , si de acolo isi face si deschiderea la margine , uite-te la wraoom ( sau unique ) pe L5 , erau trib din k45- k55 , cand ma bateam eu cu ei , acuma din cate stiu au si deschidere la margine :) ...
Si parul meu nu pateste nimic , ajunge doar la 30 cm ,curand ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16836

Hai sa postez si eu ca nu ma pot abtine un e de cearta trebuie sa postez...
Deci sunteti penibili C.K. si v-am mai spus pe orice lume jucati sunteti penibili , si o luati , sunteti maxim 5-6 buni , restul praf .
Succes.

Daca ai ocazia sa ne intalnesti,folosesti si tu tehnica Florinel...

Faci parte din n00bia...esti un player care se ingrasa prin metodele descrise mai sus...Logic sa te aprinzi

Doamne , peste tot dau de karma si gealatii ?
...

Pai nubule,e normal sa dai peste cei care te-au calarit mereu...Multicontule :D
Cei care te-au invatat jocul si te vor invata mereu...De ce nu scrii cu Laur ?

PS. Matze Fripte sunt :D Remember me????? Sa ajungi sa vorbesti asa de aia care ti-au fost profesori si te-au dat afara ca faceai tam tam pe forum cu toate cele 3 conturi...spune multe despre tine...sau tu crezi ca eu am uitat cine esti Laur?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

michele noi jukam in SE de pe lumea 5 incoace.. nu te crezi cam egocentrica sa ai pretentia ca sa vina un trib in k44 al tau? :).
Crezi ca noi suntem ca florinel lord of inceput nou? sau alin09 ?
Noi jucam in SE, daca vreti sa va bateti cu noi sunteti toti invitati.
P.S. stiu ca voi sunteti elita... exprimata pe triburile.ro in cat de multe posturi pe extern.

@restu care nu au somn... aceeasi polemica ieftina de care m-am saturat deja, doar pentru ca voi nu stiti sa cititi ce am vrut sa zic si nu ce am zis contextual, dupa care sa imi dati exemple de scrisoarea a 3-a e cam lame.. chiar si pt speta voastra...

BTW .. Cum cand lumea mi-e deschisa a privi gandesti ca pot?
Ca intreg aliotmanul sa se-mpiedice de-un ciot..

De aici deducem "contextual" ca sultanul nu poate sa se uite cum armata i se impiedica toata de acelasi ciot.. ?

Wow ce prost trebuia sa fie si Eminescu asta sa scrie asa tampeni nu? Normal, nu poate fi omul genial daca nu e nimeni sa il inteleaga si sa ii dea calificativu asta.
De data asta va rog sa mai incercati sa si intelegeti ce vreau sa zic nu doar reply cat mai rpd urmat de scrierea cat mai rapida a unor aberati debitate instant de catre o minte exersata in astfel de practici josnice.
A se citi pentru toti wanabe de pe net ce e aia metafora sau un epitet.
Va multumesc 2! si noapte buna la toti con-tribuabili


Dupa ce iti dai seama ca ai fost putin cam tampitel cu remarca ta, ai dat-o in diverse.. si imi spui ca ai folosit o metafora.
Asa sunteti toti ? :confused:
 

DeletedUser12737

pai nu numai ca iti spun, chiar e una.. da esti tu prea !tampitel sa intelegi. Si da asa suntem toti, nu stim mai bine. vrei sa ne educi oleaca?
 

DeletedUser

pai nu numai ca iti spun, chiar e una.. da esti tu prea !tampitel sa intelegi. Si da asa suntem toti, nu stim mai bine. vrei sa ne educi oleaca?

Atunci, imi pare sincer rau de tine (si de toti cei care sunt ca tine). Sunteti niste cazuri pierdute :( nu va pot ajuta :(
 

DeletedUser2821

Daca ai ocazia sa ne intalnesti,folosesti si tu tehnica Florinel...

Faci parte din n00bia...esti un player care se ingrasa prin metodele descrise mai sus...Logic sa te aprinzi



Pai nubule,e normal sa dai peste cei care te-au calarit mereu...Multicontule :D
Cei care te-au invatat jocul si te vor invata mereu...De ce nu scrii cu Laur ?

PS. Matze Fripte sunt :D Remember me????? Sa ajungi sa vorbesti asa de aia care ti-au fost profesori si te-au dat afara ca faceai tam tam pe forum cu toate cele 3 conturi...spune multe despre tine...sau tu crezi ca eu am uitat cine esti Laur?


Bai , nu stiu cum sa iti zic ,dar habar nu ai cine sunt , cum sunt , ce am facut , ce fac , de unde ai tras tu concluzia asta :) ?
Eu chiar NU IAU NICIODATA sate de barbari :) , decat in cazuri in care chiar trebuie ,nu am luat pe vreo lume pe care am jucat mai mult de 5 sate de barbari :) .
Eu macar sunt cunoscut cat de cat , se stie ca stiu sa joc , insa tu , cine esti , scuza-ma ca intreb ?
Un no-name aparut pe extern de cateva zile care vrea si el sa fie important ,ca sa stii si tu , ca sa poti sa devii asa cum doresti nu trebuie sa stai pe forum si sa vorbesti aiurea , trebuie sa stai pe joc si sa iei sate :) .

A , no-name , cu ce nick ziceai ca joci :) ?

Eu stiu ca ma considerati un zeu , dar nu va mai " exprimati frustrarile cu voce tare " , va rog :) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24077

misel nu te mai enerva.lumea stie care este adevarul
lasa-i sa se bata cu n00bii.ca deh...cu altii nu cred ca ar fi in stare.
intotdeauna mi-au placut persoanele care se bat cu pumnul in piept pe extern si pe joc sunt vai de mama lor(gen cuka)

sper sa fie un server in care sa va bagati si voi in zone mai periculoase,sa vada toti de ce sunteti in stare,ca vad ca la vorbe goale si la spam sunteti primii.:cool:
 

DeletedUser16836

@Michelle : crede-ma,pe cuvant de onoare,esti slab rau ...

A...si cunoscut :) (asta chiar a fost buna)

@stefanutzleu:

1 Crusader Knights 176.127

Vorbele sunt inutile
 

DeletedUser29513

@Stefanutz ( diminutiv ) asta spune multe despre posibilitatile personalitati tale, dar nu despre asta vorbeam.
doresc sa te intreb, daca poti sa explici ce intelegi tu prin zone periculoase

@michele - nu cred ca exista pe triburile.ro mai mult de 5 triburi care sa isi croit drum din centru spre margine ( am spus 5 ( cinci ) ca sa nu zic ca nu ar exista eu stiu doar 2 si asta datorita conjuncturi si jocurilor diplomatice. Pntru ca in mare parte a jocului tribulurile care vin din linia 2 ( k65/64/43 o sa trec si 34 dar partea asta de harta in general este populata de cei mai slabi jucatori iar daca nu ma insel tu ai incep de minim 2 ori in n-e, te-as intreba dc .. dar este retorica si cunosc ( sa farmezi mai usor ).. astfel incat te-as ruga sa nu blamezi oameni care stiu sa isi aleaga strategia, pentru ca iti repet este un joc de strategie care se castiga cu harta in fata ( expresia este luata de pe forum )
 

DeletedUser24077

@theonlyone

are vreo legatura numele cu jocul?
daca as fi avut alt nume m-ai fi tratat altfel?
doar pentru simplul fapt ca am numele stefanutz si nu stefan ma consideri slab,si fara caracter?:eek:
Un adevarat jucator nu se ascunde in spatele unui nume,ci si-l creaza singur;)

zona periculoasa?
se stia din timp ca,K44 este aglomerat de triburi bune cu jucatori buni.
sa demonstrati tuturor ca sunteti buni trebuia sa va bagati si voi aici si sa incercati sa va impuneti.:cool:

Sincer sa fiu,nu vad rostul acestiu topic.
cei care l-au creat ne pot pune niste statistici ceva?
Bravi luptatori din CK in momentul de fata toata lumea se bate cu noobi.asta ar insemna ca toate triburile bune sa isi faca forum pe extern sa arate tuturor ca bat noobi?

eu o sa ma retrag,pentru ca nu am nici timp nici chef sa ma enervez degeaba.
sper ca noobii sa nu fie prea buni si sa va dea prea mari batai de cap:eek:
 

DeletedUser

Pe cand apar primii nobili astia "buni" din C.K. dau cu totii delete la conturi, atunci e normal ca sa se stie ceva si de ei trebuie sa faca astfel de topicuri de spam.(cel putin asa s-a intamplat pana acum si istoria se repeta)
In rest bafta C.K. sunt sigur ca o sa-i invingeti pe toti dupa lupte grele.!
 

DeletedUser16836

Observ ca nici unul dintre voi,fanii declarati ai CK-ului,nu ati reusit sa parcurgeti textul de introducere ...Sper,din tot sufletul ca nu l-ati parcurs...decat sa sper ca nu l-ati priceput...Totusi...am sa subliniez ceva...poate asa va resuscitati memoria

Cu toate ca mesaje de tot felul ne tulbura inboxul , ca bufonii n00biei pompeaza dejectii pe extern...cu toate ca noobienii se prezinta cu linkuri de pe alte lumi...Am hotarat sa spunem NU! NU n00bismului , nu fanfaronilor , nu caricaturilor! NU!

Inca o data , ne-am adunat cativa nebuni,ca sa stricam planurile marete ale n00biei...sa anihilam dorinta nemarginita a n00bilor de a cuceri lumea

Poate asa,veti vedea subtilitatile acelui text...daca nu,azi am timp si am sa creionez pentru toata lumea :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
M-aţi plictisit cu atâtea replici "dure".
CK, nu vă cunosc ca şi trib, dar din posturile de mai sus imi dau seama de multe.
Dacă vreţi ieşire la margine, se poate rezolva..:)
 

DeletedUser16836

M-aţi plictisit cu atâtea replici "dure".
CK, nu vă cunosc ca şi trib, dar din posturile de mai sus imi dau seama de multe.
Dacă vreţi ieşire la margine, se poate rezolva..:)

In sfarsit un om care a priceput mesajul!
Asteptam declaratia ta oficiala! ;)
Asa ne faci jocul mai palpitant
 
Ultima editare de un moderator:
Sus