C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser2821

@Michelle : crede-ma,pe cuvant de onoare,esti slab rau ...

A...si cunoscut :) (asta chiar a fost buna)

@stefanutzleu:

1 Crusader Knights 176.127

Vorbele sunt inutile

Again , ce nume ai pe joc :) ?Si de unde stii tu asa de bine , ca sunt asa de slab :( ?
SA NU MAI ZICI LA NIMENI :( ! TE rog eu !!! Ca ma farmeaza :(( !
 

DeletedUser29513

@theonlyone

are vreo legatura numele cu jocul?
daca as fi avut alt nume m-ai fi tratat altfel?
doar pentru simplul fapt ca am numele stefanutz si nu stefan ma consideri slab,si fara caracter?:eek:
Un adevarat jucator nu se ascunde in spatele unui nume,ci si-l creaza singur;)

zona periculoasa?
se stia din timp ca,K44 este aglomerat de triburi bune cu jucatori buni.
sa demonstrati tuturor ca sunteti buni trebuia sa va bagati si voi aici si sa incercati sa va impuneti.:cool:

Sincer sa fiu,nu vad rostul acestiu topic.
cei care l-au creat ne pot pune niste statistici ceva?
Bravi luptatori din CK in momentul de fata toata lumea se bate cu noobi.asta ar insemna ca toate triburile bune sa isi faca forum pe extern sa arate tuturor ca bat noobi?

eu o sa ma retrag,pentru ca nu am nici timp nici chef sa ma enervez degeaba.
sper ca noobii sa nu fie prea buni si sa va dea prea mari batai de cap:eek:

Nu stiu unde am spus eu ca nu ai caracter .. iar prin aceste cuvinte tu singur iti periclitezi imaginea.
Vorbesti de zona k44, intr-un joc intotdeauna exista un singur castigator, iar ala este tinut minte, vei fi uitat daca termini pe locul 2.
Acum spui tu ca doar k44/55 este " the best of all " apoi eu iti garantez ca fara sa recruteze "pleava" de la periferie, acest k44 se risipeste in timp sub atacuri, pentru ca va fi atacat din toate directiile, dar ma repet este ** de tactica si strategie, daca nu o intelegi nu comenta.

Eu nu am spus ca ce fac cei din tribul pe care il blamezi tu este reteta succesului, dar cu siguranta daca au asteptat putin au ales un alt drum fata de al tau, asta nu isneamna ca ei detin adevarul dar cu siguranta tu nu il detii. Asa ca nu spune este rau doar pt ca tu nu faci.

Cat despre "ridicarea" unui nume... e complicat tare de tot, pt ca la fel tine de modul in care iti arati strategia pe harta. Sunt curios cum ti-l ridici tu in zona de conflict inconjurat.. de inamic sau intr-o zona cu spatele asigurat, venind din spate. Stiu o sa spui ca "lupt eroic" atunci vei ajunge un "martir" pt cauza altora.... si vine replica ta.. o clipa in culmile succesului.

Cred ca as putea sa iti dau un exemplu din atletism. In proportie de 95 % cei care conduc cursele ce se desfasoara pe distante lungi nu castiga cursa. Acest joc se desfasoara pe timp idelungat. De asta cred ca k75/74/24/25 sunt continentele castigatoare :)
 

DeletedUser

Corect insa ai uitat sa precizezi ca C.K. nu se afla printre triburile castigatoare care se gasesc pe oricare dintre continente fie ele castigatoare sau necastigatoare. Daca dupa 2-3 luni se desfiinteaza nu mai este nimic de comentat.
Asa ca va sfatuiesc sa lasati spamul si sa bagati mare acolo la inamici invinsi ca vad ca va laudati ca sunteti pe locul 1 in acel clasament. De aia dati delete la conturi ca faceti acolo punctaj mare insa nu va ganditi ca un astfel de punctaj duce si la un numar limitat de armata si atunci orice noob cu 0 la inamici invinsi va poate surclasa.
Oricum daca aveti ghinionul sa pice langa voi un bun jucator defensiv care sa stie jocul toti astia "buni" atacanti de la voi veti da delete la conturi mai repede.
Acum va rog din nou sa lasati spamul si sa nu comentati despre altii cata vreme nu va vedeti pe voi
 

DeletedUser

@xblaandy: cum se face ca tribul care conduce detasat la atacatori e pe 2 la aparatori? tot datorita "bunilor atacanti"? hai sa fim seriosi... C.K. domina pe atac, dar stie sa se si apere... nu jucam doar cu topoare

- atacatori - 1 Crusader Knights 179.269
- aparatori - 2 Crusader Knights 15.606
- general - 1 Crusader Knights 194.875
 

DeletedUser14336

ca si idee, o sa se supere multi pe mine :)

Inamici invinsi la nivelul asta de joc este egal cu 0, eu daca dau de un sat cu 500 de fiecare acuma si ii sparg ajung rang 1 la inamici invinsi, dar stau sa ma gandesc, ce am rezolvat? pierd multe trupe iar peste 3 saptamani toata lumea o sa fie in fata mea ca au farmat barbari sau au spart trupe cat de cat cu pierderi minine, c.k. daca vreti sa va laudati va rog frumos sa va laudati peste 3 saptamani , o luna cand fiecare aveti cate 5-10 sate sa zicem si triburile incep sa se contureze, pana atunci sincer scorul de la inamici invinsi mi se pare chiar degeaba si asta o zic facand parte dintr-un trib care este pe locul 2 la inamici invinsi
 

DeletedUser

@xblaandy: cum se face ca tribul care conduce detasat la atacatori e pe 2 la aparatori? tot datorita "bunilor atacanti"? hai sa fim seriosi... C.K. domina pe atac, dar stie sa se si apere... nu jucam doar cu topoare

- atacatori - 1 Crusader Knights 179.269
- aparatori - 2 Crusader Knights 15.606
- general - 1 Crusader Knights 194.875

Daca aveati 170000 si la aparatori nu mai ziceam nimic :D
15000 de puncte probabil fac eu singur maine daca ma ataca vreo cativa.;)
 

DeletedUser

da ma zonele de pe harta reprezinta cat de evoluate sunt triburile...vai de mine.
 

DeletedUser5970

Pacat ca nu ne intersectam mai mult, 4 ferme dintre care un jucator a dat inceput nou, toti membrii C.K.
Bafta in razboaiele pe care le purtati.
 

DeletedUser12737

ia zi si noua care sunt cele 4 ferme din CK. m-ai facut curios.
Jucător GabbY-Ghost
GabbY-Ghost
Puncte: 739
Rang: 4851
Inamici învinşi: 566 (3673.)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27408

Pacat ca nu ne intersectam mai mult, 4 ferme dintre care un jucator a dat inceput nou, toti membrii C.K.
Bafta in razboaiele pe care le purtati.

Pffff ......... sunt curios si eu de cele 4 ferme care au dat inceput nou.
Poate rapoarte de pe twstats?
Daca taceai filozof ramaneai.
Intr-adevar pacat ca nu ne intersectam oricine ai fi si in orice trib ai fi.
Inca odata ... pffff.


am aflat:
Rang: 4649.
Nume: GabbY-Ghost
Trib: PAAA
Puncte: 739
Sate: 1
Număr mediu de puncte pe sat: 739
Schimbări de trib: 1
Cuceriri: 0 (+0-0)
Data înscrierii.: 16th October 2009
Cea mai bună clasare: 5516th October 2009
Cele mai multe puncte: 72601st November 2009
Cele mai multe sate: 116th October 2009
Rang OÎ: 4207.(434 score)
Rang OÎ Atac: 2266.(434 score)
Rang OÎ Apărare: 0.(0 score)
total neimpresionant.
si tribul la fel de mediocru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Tot eu sa va spun fermele pe care le aveti in trib ? Ok, sa nu spuneti ca sunt eu rau dar mentionez ca spre deosebire de voi vorbesc si am si cu ce sa justific cele spuse, nu ca voi, ironii ieftine cu tenta de a jigni.

Poftim, ce frumos:

dark ang3l astăzi la ora 10:50
pai de ce? te-ai atasat de tribul in care esti acum?
vad k ei nu ataca la fel de mult ca tine.
din 3-4 care sunt aici in zona asta, 2 nu au atacat nimic, si ceilalti au atacat ft putin... pe cand tu vad k esti in top la inamici invinsi.
uita-te putin la primii din C.K. si spune-mi parerea... eu zic ca merita sa vii la noi.

Ce a primit in schimb ?

Poruncă
Origine Jucător: CruelaDeVil
Sat: satul lui CruelaDeVil (591|627) K65
Ţel(direcţie) Jucător: dark ang3l
Sat: 01. GoDz*Dark Angel (590|625) K65
Durată: 0:40:15
Sosire: 26.10.09 14:02:38:092

Poruncă
Origine Jucător: GabbY-Ghost
Sat: PAAA (590|627) K65
Ţel(direcţie) Jucător: dark ang3l
Sat: 01. GoDz*Dark Angel (590|625) K65
Durată: 0:36:00
Sosire: 26.10.09 14:02:40:385

=>
Apărător: dark ang3l
Sat: 01. GoDz*Dark Angel (590|625) K65

Număr: 55 50 57 0 16 6 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 55 50 57 0 16 6 0 0 0 0 1 0
=> inceput nou.

---
Apărător: CrazyBoob
Sat: TheCore (653|556) K56

Număr: 8 0 215 0 10 38 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 8 0 215 0 10 38 0 0 0 0 0 0
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 8 la nivelul 7

Apărător: CrazyBoob
Sat: TheCore (653|556) K56

Număr: 31 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 31 31 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 4 la nivelul 2

Apărător: CrazyBoob
Sat: TheCore (653|556) K56

Număr: 0 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Prada: 2.245 1.427 2.613 6285/6285
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 2 la nivelul 0

---

Asmodeu
Sat: UnderWorld (653|562) K56

Număr: 1 0 185 0 0 54 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 1 0 185 0 0 54 0 0 0 0 1 0

Da, ai dreptate sunt 3, nu 4, greseala mea.
Fara polemici ca nu am timp, ne vedem pe harta.
 

DeletedUser12737

imi cer scuze oficial. Se pare ca aveam niste uscaturi in trib. Multumim de informatie. Dar tu tot mediocru esti..
 

DeletedUser27408

01.11.
22:41 Asmodeu a fost concediat de către SyncRO.
01.11.
22:40 CrazyBoob a fost concediat de către Lord Ingus.
Imi cer scuze. Noi nu stiam. Nu admitem ferme in trib. Daca erau atacati trebuiau sa ceara sprijin. Al 3-lea s-a lasat de mult nu e la noi. Mai avem si noi umplutura.
Nu e toata lumea din C.K. e veteran si si din veterani au mai renuntat sau o sa renunte ca nu e o lume prea atragatoare. Asa ca mai facem si noi selectii si aducem necunoscuti pana gasim pe cei ce ni se potrivesc.
Oricum mersi ca ne-ai eliberat 2 locuri.
Bafta
 

DeletedUser5970

Curios cum dupa ce am postat rapoartele, CrazyBoob si Asmodeu au fost concediati din C.K. Absolut jenant cum va abandonati oamenii :)
P.S. Nu stricau statistica.

imi cer scuze oficial. Se pare ca aveam niste uscaturi in trib. Multumim de informatie. Dar tu tot mediocru esti..

Eu mediocru ? Faptul ca ati concediat 2 oameni dupa ce ti-am postat rapoartele din basme (asa cum credeai tu), spune multe despre voi.
Va mai eliberam locuri daca asta se doreste.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27408

Ai zis ca nu-ti doresti polemici. Daca cereau sprijin primeau probabil desi sunt cam aiurea fata de noi. Dar asa nu putea fi vorba sa ramana. Noi nu suntem o umbrela pentru ferme. Si cu asta sper sa fi lamurit problema si sa nu discutam la infinit un subiect fara importanta.
 

DeletedUser12737

dupa cum zicea ingus , nu tinem ferme. Ce e asa josnic in asta? sunt jucatori care au venit la noi doar pe lumea asta. Daca era membru vechi si experimentat nu era in ipostaza asta.
P.S. da.. tu mediocru..
 

DeletedUser

@ syncro
lasa bre ca unii uita cit de jos erau la un moment dat. conteaza doar unde esti acum. si nu le mai ajungi cu.... la nas:|
 

DeletedUser12737

@ syncro
lasa bre ca unii uita cit de jos erau la un moment dat. conteaza doar unde esti acum. si nu le mai ajungi cu.... la nas:|

craus inca esti suparat ca nu mi-a placut la tine in trib? :)
Unde eram atunci.. tot unde sunt si acum. doar nr lumi era altu..
 

DeletedUser

syncro.. nu la tine ma refeream. daca daca tot mi-ai adus aminte... na.. se aplica si la tine.. :))
 
Sus