C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser

xblaandy
Puncte: 610
Rang: 9004
Inamici învinşi: 256 (7846.)
Trib: C.I.R.


p.s nu inteleg la ce te mai bagi in seama pretenas !
puncte nu inamici nu..dnd uss plox !
 

DeletedUser

xblaandy
Puncte: 610
Rang: 9004
Inamici învinşi: 256 (7846.)
Trib: C.I.R.


p.s nu inteleg la ce te mai bagi in seama pretenas !
puncte nu inamici nu..dnd uss plox !

Pentru ca imi permit ceea ce despre tine nu se poate spune. Mai intreaba dintre colegii tai despre mine si pe urma poti comenta uite sa iti dau un exemplu saluta-l pe Black Mamba 13 din partea mea ca poate ma mai tine minte de pe L15 ;)
 

DeletedUser2821

nu iau apararea numanui aici vrb de tine...ca tu ai venit cu afirmatii din cate am citit ca ai facut playeri din CK ferme si ca dau inceput nou de frica ta...pai noi avem rapoarte de ferme de juc de peste 800 pct frate care au avut cel putin 500 trupe in sat si asta inseamna ca trebuie sa venim sa ne dam mari pe aici? asa am si eu membri care le-am distrus 50 de trupe. si acum ce fac o dau in ferme? poate erau juc nexperimentati...niciun trib nu are doar membri cu experienta sau numai activi. si sincer nu am nimic cu tn dar te faci singur de rusine cu rapoarte de genul ala.
si eu iti urez spor la joc si daca vrei sa citeasca lumea ce scrii tu pe aici scrie ceva important sau interesant. numai bine.

Taci ca te faci de rusine , atata iti zic ...

@theonlyone - da ai mare dreptate in ceea ce ai zis !
 

DeletedUser

Pai nu asta era ideea, sa ne distram? :D
Oricum titlul topicului e glumet deci ......
 

DeletedUser

Hai ma , vorbesti serios :) ?
CE BUCURIE PE MINE :) !!!

Ma bucur ca te bucuri...slabutule :))
Tot in acelasi timp,stiindu-te un player slab,te sfatuiesc sa iti vezi de "elitele" tale...nu ma fa sa povestesc mai multe...Nu imi place sa ma cert cu copii :rolleyes:

Pai nu asta era ideea, sa ne distram? :D
Oricum titlul topicului e glumet deci ......

Intr-un final,ai reusit sa imi placi..Iti spun pe bune...Nu numai titlul era glumet...ci tot topicul trebuia sa fie asa,insa lumea ne are la inima :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietene un jucator bun nu e ala care joaca 2 ani...un jucator bun e BUN si atat...nu conteaza ca sta 10 zile.
cunosc noobi care fac doar aparare, stau la cutie si innobileza doar intern, inactivi si barbari si joaca de un an pe o lume...aia numesti tu jucator bun?
Daca un player se plictiseste cand ajunge la 30-40 sate si se lasa din top 20 inseamna ca a clacat sau nu stie sa joace nu?

dc ar fi noobi ca fac numai aparare? crezi ca razboaiele se castiga cu cei care au numai sate de atac? ce ar face ei fara asa zisii noobi cu sate de aparare? atat timp cat trimit sprijin sa stii ca nu ma intereseaza de unde ia satele
 

DeletedUser2821

Ma bucur ca te bucuri...slabutule :))
Tot in acelasi timp,stiindu-te un player slab,te sfatuiesc sa iti vezi de "elitele" tale...nu ma fa sa povestesc mai multe...Nu imi place sa ma cert cu copii :rolleyes:

Da , normal ca nu iti place sa te certi cu copiii de genul meu , pentru ca te fac prea usor la psihic :) .. si renunti :) .
Si da sunt un player nu slab , FOARTE slab ... :)
Dar cel putin rezist ceva mai mult de 3 luni pe o lume :) ..
Si deobicei joc inconjurat , si culmea , la cat de slab sunt , ii mai si bat pe cei de care sunt inconjurat.
 

DeletedUser

Băi Armyman , nu cumva eşti Karma905 ?.
Din cate stiu " Army " îl cheamă şi pe Karma..:)
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Hai sa postez si eu ca nu ma pot abtine un e de cearta trebuie sa postez...

Deci sunteti penibili C.K. si v-am mai spus pe orice lume jucati sunteti penibili , si o luati , sunteti maxim 5-6 buni , restul praf .
Succes.

sa ma bag si eu in seama ??
nu mai am avut ocazia sa ii cunosc pe cei din C.K. pana sa intru pe lumea 17 , dar va pot da e explicatie pentru faptul ca nu rezista decat 5-6 luni
abia a inceput lumea si 4 sunt deja blocati ( Vaişhamar , l0stsoul , diabolic7, princex ) , de ce oare , fiindca nu joaca corect , deci daca in 2 saptamani sunt eliminati 4 , astia sunt cei despre care stiu eu , poate mai sunt , ganditi-va cati mai raman dupa 2-3 luni
 

DeletedUser

Are dreptate Michelle2007 , Cativa buni restu praf .
Ştiu multi din C.K. şi ii cunosc bine , 1 sau 2 ţine C.K. în picioare , mă refer la Ingus în special.
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
@xblaandy: cum se face ca tribul care conduce detasat la atacatori e pe 2 la aparatori? tot datorita "bunilor atacanti"? hai sa fim seriosi... C.K. domina pe atac, dar stie sa se si apere... nu jucam doar cu topoare

- atacatori - 1 Crusader Knights 179.269
- aparatori - 2 Crusader Knights 15.606
- general - 1 Crusader Knights 194.875

cand ai multi si conturi de sustinere e usor la inceput , daca sunteti asa buni de ce nu rezistati , sincer nu va gasesc pe nici o lume pe care mai joc
 

DeletedUser

Au jucat , şi sau lăsat asta ziceam sant 1 sau 2 care ţine C.K. în picioare.
Cant sa lăsat ala ( Ingus ) Dau ex. L15 sa dus C.K. :D
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
nu pot sa ma pronunt in legatura cu Ingus , nu m-am intersectat cu el pana acum , dar pot sa-ti spun despre cei pe care am avut "placerea sa ii cunosc" : d00m vad ca stie cu ce se mananca triburile , sta foarte bine pe faza de atac , princex era varza , la fel mine si syncRo care are noroc cu pozitionarea pe harta si cu ajutorul colegilor , altfel era de mult ferma mea
 

DeletedUser22787

Au jucat , şi sau lăsat asta ziceam sant 1 sau 2 care ţine C.K. în picioare.
Cant sa lăsat ala ( Ingus ) Dau ex. L15 sa dus C.K. :D

Ma nervosu stai calm sa nu iti plezneasca vreo vena...pe l15 am facut ravagii pana s-au lasat multi din aia buni...care spre deosebire de tine si altii se mai duc in vacante, se distreaza nu plang in fata calculatorului cand vad sabiile...si se vede ce jucator esti tu care zici de ahile ca ahile e abia a doua oara cu noi in trib.

Si ptr restul care zic, ca C.K. e varza am si eu o intrebare...:
De ce cand ma uit pe harta vad un rau albastru C.K. ....si malurile raului sunt gri? oare cand am intrat asa erau satele de barbari? in rest nu prea mai vad asa.
Pai pe orice lume jucam noi nu exista adversar la inamici invinsi mai prieteni...poate doar la defence ca acolo nu prea avem ce sa aparam ca tremura lumea cand vede membru C.K.
 

DeletedUser

Noi am fost vecini daca iti aduci aminte :p
Si eu am fost in C.K. draga Pryncyus.;)
Pe L15
 
Sus