Calitatile unui lider de trib!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eduard tu care esti marele lider al lumii 8, eu am jucat triburile pe contul meu pana in iunie anul trecut si de atunci am dat contul la altcineva, daca esti chiar asa interesat sa vezi cate sate am luat eu de la dusmani pana sa ma las si cate sate ai luat tu, o sa vezi o diferenta foarte mare, si am reinceput jocul cu contul orangina care la fel si acolo pot sa zic ca am avut mai multe sate luate de la dusmani intr-o luna fata de tine cat ai luat intr-un an, si intreabai pe toti dusmanii mei care unii acum imi sunt prieteni si altii doar amici, de cate ori am avut sansa sa ajung la margine, sau mai bine zis zimi tu cand ai fost peste mine la inamici invinsi, poate dupa ce mam lasat ai trecut de mine, ca in fata mea erau doar cativa juctaori in topul celor mai buni agresori, si tu nu erai acolo, decat daca te numeai cumva mafia,volk21,martin2008 khaydarin si inca vreo 3 care nu le mai retin numele, si dupa mine era edy777 asa ca mai tineti gura ca tu ca jucator esti praf nu uita ca tu ai avut cea mai mare medie de crestere de puncte pe zi (luand sate de barbari sau de la proprii colegi) te poti interesa pe statisticile externe, si ce stii tu de razboi? ai avut vreodata 2 triburi inamice? sau teai aparat cumva numai cu trupele tale? tea atacat mafia cu 110 de atacuri reale si manuel cu inca pe atatea? asta ** de acum un an cand tu aveai doar 2 milioane de inamici facuti numai din satele de barbari, dar ce sa stii tu frate ce inseamna jocul triburile, tu cel care te stii cel mai corect, bat pariu cu tine ca daca primesc 2 sate langa tine, intr-o zi te las fara cateva sate, si toti stiau ca eu nu stateam pe cont noaptea, si ca aveam o facultate pe care o faceam si o priet3ena pe care o satisfaceam, asa ca spunemi tu mie care e mai prost dintre noi 2? eu ca duc o viata normala care nu ma mai interesat jocul asta ceva timp si am intrat sa imi dau cu parerea, sau tu care esti un mare laudaros, toti care au fost colegi cu tine si care mai sunt colegi cu tine miau spus ca esti 0 ca conducator, si pupincurist eu ? :)))))))) hai sa radem ca eu am refuzat sph-ul si am intrat in bs si eram incercuit de sph si tot nu mia fost frica si dupa 2 luni am intrat in sph cand albert si danielsun sau lasat de joc, asa ca mai lasa jignirile deoparte domnul lider



si da cum a spus colegul de mai sus(nu desteptul de eduard) pe aceasta lume a uitat sa intre un lider de trib sa joace, poate doar volk21, dar nul cunosc si nu stiu cum joaca, restul sunt doar jucatori buni si atat( mafia de indata ce e pe primul loc e cel mai bun chiar daca ca agresor e altcineva) mult noroc



PASTE FERICIT TUTUROR (chiar si tie eduarde)
 

DeletedUser

.. poate dupa ce mam lasat ai trecut de mine, ca in fata mea erau doar cativa juctaori in topul celor mai buni agresori, si tu nu erai acolo, decat daca te numeai cumva mafia,volk21,martin2008 khaydarin si inca vreo 3 care nu le mai retin numele, si dupa mine era edy777 asa ca mai tineti gura ca tu ca jucator esti praf .... tea atacat mafia cu 110 de atacuri reale si manuel cu inca pe atatea? asta ** de acum un an cand tu aveai doar 2 milioane de inamici facuti numai din satele de barbari, dar ce sa stii tu frate ce inseamna jocul triburile, tu cel care te stii cel mai corect, bat pariu cu tine ca daca primesc 2 sate langa tine, intr-o zi te las fara cateva sate, si toti stiau ca eu nu stateam pe cont noaptea, si ca aveam o facultate pe care o faceam si o priet3ena pe care o satisfaceam, asa ca spunemi tu mie care e mai prost dintre noi 2?

=)) Doamne, nu credeam sa intalnesc un "personaj" mai cretin ca tine. Sa ma scuze colegii de forum, dar tu prietene, intreci orice masura de prostie. Pe langa faptul ca esti analfabet, lucru dovedit deja, tind sa cred ca universul tau se rezuma la mancat, dormit, triburi.

tea atacat mafia cu 110 de atacuri reale si manuel cu inca pe atatea?
=))) Esti trist rau bai baiatule ca sa zici asa ceva =)) Incredibil. Da-le Doamne minte.
"Ohh, am 110 atacuri de la mafia si inca atatea de la manueel, ce ma fac? Sunt blanarui ma, scap eu, sunt cel mai smecher de pe lume, mai smecher si decat Fernando de Caransebes."

si ca aveam o facultate pe care o faceam si o priet3ena pe care o satisfaceam
aveai o facultate p care o faceai? =)) evident ca la tine, facultatile se fac =))
La ce facultate esti tu ma? Transporturi, IMST? Unde faceti algebra pe care o faceam eu in gimnaziu si informatica pe care o faceam intr-a 8-a. Dar avand in vedere, la felul tau de a fi, nu ma mir.

si o prietena pe care o satisfaceai? =)) Numai cea mai penibila persoana din lume, poate sa zica treaba asta. Deci, prin psihologia propozitiei (si multi ma pot aproba) tu esti doar un biet "onanist" cu aspiratii mari (de covor).

Si avand in vedere ca mi-ai si raspuns imediat la postul meu de aseara, ce sa mai zic prietene?
Ca nu esti obsedat de triburi? Si de fete? Ca tot faci referire la faptul ca ai prietene pe care le "satisfaci" si facultati pe care le "faci".
Nu esti prea dus pe la biserica si se pare ca nici pe la scoala.
Era o vorba populara: "Daca prostia ar durea, BLANARUI ar tipa".

Pazeste-ne Doamne..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Last edited by eduard88; Astăzi at 09:05:13.



pass la prostia umana afisata de eduard nasklerano( te las sa traduci singur ce am spus, e in ceha) si apropo am facultatea de mecatronica si robotica daca esti interesat unde se fac matematici superioare si fizica atomica, dar ce sa ii spun marelui profesor universal care are toate calitatile unui lider si anume:
-e laudaros
-e masochist(nu din punct de vedere sexual ci din punctul de vedere isi face rau singur prin afisarea unui comportament de cea mai josnica persoana)
-si cea mai importanta calitate de cel mai bun player ( cel care coleteaza cele mai multe sate de la dusmanii nostri barbari care se apara doar cu zidul si resursele din magazii)




daca te crezi asa de bun si nu faci greseli de exprimare atunci dece folosesti editul?


si ca sa raman la subiect, eu cred ca un lider ar trerbui sa NU aiba calitatile lu eduard
 

DeletedUser

si nickul meu provine de la numele meu din viata reala si poate sesizez administratia ca aduci o jignire la propria persoana si din cate stiu este ilegal si pe acest forumul, la fel a in joc si de asemenea ca si in viata reala ( daca mai faci parte din ea) asa ca te rog mai incet cu jignirile altfel voi face un tiket la administratie unde voi atasa toatte jignirile adresate mie si celorlalti colegi ai mei sau ai tai care iai jignit de a lungului jocului, si discutiile lor cu tine se gasesc pe forumul asta ca sa stii numele meu este Blanaru Ionut domnul eduard88 care am incerfcat sa ** cu tine frumos, si am vorbit mereu frumos cu tine si nu team jignit asa cum faci tu, si nu am incercat sa injosesc asa cum faci tu, poate nu tiai dat seama dar facand lucrul asta tu arati ca nu stii decat sda dai din gura, la fel si ca baietii care injura tot timpul si care la fiecare injuratura folosesc p...a si pi....a dar ei inca sunt virgini la fel faci si tu domnule lider (nu zic ca ai fi virgin, dar ma refer la ce discuti tu de fiecare data in afara subiectului)



si un lider bun de trib ar trebui sa isi cunoasca bine playerii( ceea ce pe lumea asta este imposibil la schimbarile care au avut loc si cu toate fuziunile posibile(on topic) :)
 

DeletedUser24690

Hopa tropa si eu p-acilea. Cand se intlnesc 2 laudarosi spectacolul e la el acasa.
Si eu care credeam ca ionut devenise mai modest da na:)))
Mi-ar placea sa tin partea unuia sau altuia dar ma inteleg bine cu amndoi asa ca tin sa va spun ca in stadiul asta al jocului oricine stie sa joace diferenta o face curajul si interesele fiecaruia!:D
 

DeletedUser

Last edited by eduard88; Astăzi at 09:05:13.



pass la prostia umana afisata de eduard nasklerano( te las sa traduci singur ce am spus, e in ceha) si apropo am facultatea de mecatronica si robotica daca esti interesat unde se fac matematici superioare si fizica atomica, dar ce sa ii spun marelui profesor universal care are toate calitatile unui lider si anume:
-e laudaros
-e masochist(nu din punct de vedere sexual ci din punctul de vedere isi face rau singur prin afisarea unui comportament de cea mai josnica persoana)
-si cea mai importanta calitate de cel mai bun player ( cel care coleteaza cele mai multe sate de la dusmanii nostri barbari care se apara doar cu zidul si resursele din magazii)




daca te crezi asa de bun si nu faci greseli de exprimare atunci dece folosesti editul?


si ca sa raman la subiect, eu cred ca un lider ar trerbui sa NU aiba calitatile lu eduard

Bai baiatule, tu esti cretin. Cu riscul de a fi banat (mai bine decat sa raspund cretinilor ca tine), deci tu esti printre cei care fac din jocul asta o povara. Ma irit cand citesc asemenea fraze, parca le-ar fi scris un analfabet. Nu vezi cat de penibil esti? Deci, tu te apuci sa-mi spui tu mie ca ai o prietena pe care o satisfaci? =)) Doamne Dumnezeule, pe ce lume traim. Astia saracii, nu mai au simtul realitatii.
Eu zic ca, un adevarat lider de trib, trebuie sa aiba calitatile lui Blanarui. Sa fie prost, analfabet, onanist, disperat (obsedat) dupa joc. Eu zic sa-l votam.
Bine ca mi-ai spus numele :) Ne vom auzi curand la o "bere".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pas si pa, cineva mia sus cine cedeaza primul e om destept, apropo analfabet inseamna sa nu stii sa citesti si sa nu scriii (adica sa nu stii literele alfabetului)si eu obsedat nu sunt dupa jocul asta de indata ce nu mai am vreun cont pe nici o lume
 

DeletedUser

pas si pa, cineva mia sus cine cedeaza primul e om destept, apropo analfabet inseamna sa nu stii sa citesti si sa nu scriii (adica sa nu stii literele alfabetului)si eu obsedat nu sunt dupa jocul asta de indata ce nu mai am vreun cont pe nici o lume

"cineva mia sus"

deci aici sa inteleg ca sunt 2 ramificatii:
1. Cineva mi-a spus
2. cineva mai sus

Deci, sa "scrii" nu cred ca stii, din ce-mi dau seama dupa felul cum postezi. Si mi-e greu sa cred, ca citesti tu o propozitie in mai putin de un minut. Asta te face semi-analfabet, deci tot pe acolo esti. Cat despre asa zisul "conflict", cand te bagi in seama pe forum, si ataci persoane pe care nu le cunosti si care nici nu mai joaca triburi, ai o problema. Nu am nimic cu tine, insa am ceva cu analfabetii. Si posibil si altii de pe forumul asta sa aiba ceva cu ei.
 

DeletedUser25671

"cineva mia sus"

deci aici sa inteleg ca sunt 2 ramificatii:
1. Cineva mi-a spus
2. cineva mai sus

Deci, sa "scrii" nu cred ca stii, din ce-mi dau seama dupa felul cum postezi. Si mi-e greu sa cred, ca citesti tu o propozitie in mai putin de un minut. Asta te face semi-analfabet, deci tot pe acolo esti. Cat despre asa zisul "conflict", cand te bagi in seama pe forum, si ataci persoane pe care nu le cunosti si care nici nu mai joaca triburi, ai o problema. Nu am nimic cu tine, insa am ceva cu analfabetii. Si posibil si altii de pe forumul asta sa aiba ceva cu ei.

Eduard ce pretentii ai de la un pusti de numai 15-16 ani sa-ti scrie coerect gramatical asa e tineretul de pe acum invata limba romana cu femeia de servici ;))
 

DeletedUser11365

cum adik?baiatu asta o condus un trib mare si are 15-16 ani?
 

DeletedUser4195

angelli stii ca nimeni nui corect in viata, eu daca eram curajos poate continuam jocul, dar am renuntat ca mia fost frica sa mai ma lupt cu prietenii mei(ei luand decizia de a se fuziona cu talibanii si erau prea ocupati cu internele) si de doplomatie nu pot sa zic ca a fost facuta cu cap atat timp cat acum 22 o duce destul de nasol cu razboi cu tno si lgf si nu sunt multi jucatori capabili de a duce acest razboi pe bune(cutia, death si altii ei au nevoie de ajutor) toti stiu paerea mea ca daca eram la conducerea tribului sph/22 acolo mai ramaneau doar 30-40 de membrii restu trebuiau dati afara, dar cand vrei sa fii pe primul loc tii totul langa tine chiar daca sunt si uscaciuni(remember bw,tlb,22,lgf toate aceste triburi au fost pe primul locul si sau dus din cauza unei condueri proaste, si voi va urma si tno, si nici arc22 no va mai duce mult, ca toti asa zisii conducatori sunt intr-o continua cursa dupa puncte, ati uitat ce inseamna jocul asta, daca va mai aduceti aminte si cititi pagina web pe care intrati ca sa jucati acest joc se numeste triburile, si este un joc in care tribul decide totul,nu doar un singur om, dar pe aceasta lume nu cred ca va mai exista un lider adevarat, poate doar daca sar trezi vreunul la realitate, dar nu cred, scz ca miam jignit prietenii dar asta e adevarul, tot cei 3 prieteni ai mei ati uitat dece ati inceput acest joc, si eu tot va consider prieteni dar pe l8 nu mai revin deloc ca nu se merita sa joci cu niste oameni care alearga dupa sate(eu am inceput l8 pt ca eram curios de acest joc, fiind prima mea lume, si am continuat acest joc sperand sa fiu pe primul loc ca agreso . dar mam lasat fiinp pe 9 ca agresor si pe 8 ca aparator, si asta e singurul motiv de care imi pare rau, ca nu am reusit sa imi indeplinesc acest obiectiv, deci sunt un fricos)


concluzie daca cautati un lider pentru l8 ar trebui sa asteptati sa se dea restart pt lumea asta(ca daca esti un lider de trib bun, atunci esti si liderul lumiii respective)

mda
blanarui filozofind,ai renuntat ca nu iti placea de talibani dupa de te amuzai cu ei in conferinte pe skype spionule
:p:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus