Care este cel mai bun trib?

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)))
cel mai bun trib inca nu a aparut
va apare numai dupa desfasurarea catorva runde de razboaie serioase
apropo,b3st , am schimbat strategia.incep sa organizez zona
venim spre voi,tineti-va bine
:)

ok...ne gasiti la paine...daca nu cautati-ne la...;)
 

DeletedUser

Eu in general voi fi printr-un bar si beau 1/2/5/7/9 beri . Asa ca va astept pe la mine prin sate! ;)
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

De ce nu ai spus de la inceput ca ai bere la tine in sate:confused:Asteapta-ma ca vin...:D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cel mai bun trib este ala in care ne aflam fiecare :) :) :) asa ca......nu mai are rost sa ne aruncam "pietre" aiurea unii in altii.
 

DeletedUser

sunt un jucator de pe lumea 4 si vreau sa va intreb daca si pe lumea 1 sunt blocati jucatori fara nici o explicatie pentru a favoriza anumite triburi? Eram curios fiindca asta s-a intamplat azi pe lumea 4. vroiam sa stie toata lumea acest lucru. Scuzati-ma de interventie. o seara buna:)
 

DeletedUser

~HL~ e cel mai bun trib de pe aceasta lume

si nu glumesc .


1)au un numar decent de membrii
2)nu au academie
3)nu innobileaza intern
4)se bat pe toate frontruile si o duc bine deocamdata
 

DeletedUser

e nu ne lauda atat de mult sebi :)
momentan o ducem bine datorita unor membrii care joaca din placere acest joc .... daca ar face toti ce am zice noi am duce razboiul acesta cu brio :)

PS : Tin sa anunt ca ducem cel mai greu razboi de pe aceasta lume cu toata familia TITANS :) , si daca faceti o harta suntem inconjurati de toti si tot ii facem la statistici :)

Noi trebuia sa ne fi numit vS ALL =)) glumeam :)
 

DeletedUser

~HL~ e cel mai bun trib de pe aceasta lume

si nu glumesc .


1)au un numar decent de membrii
2)nu au academie
3)nu innobileaza intern
4)se bat pe toate frontruile si o duc bine deocamdata

nu imi place sa il aprob pe asta dar nu e nimic de zis, inca un trib care se prezinta bine e ??? (aparent ca detalii nu cunosc)
 

DeletedUser

e nu ne lauda atat de mult sebi :)
momentan o ducem bine datorita unor membrii care joaca din placere acest joc .... daca ar face toti ce am zice noi am duce razboiul acesta cu brio :)

PS : Tin sa anunt ca ducem cel mai greu razboi de pe aceasta lume cu toata familia TITANS :) , si daca faceti o harta suntem inconjurati de toti si tot ii facem la statistici :)

Noi trebuia sa ne fi numit vS ALL =)) glumeam :)



Faptul la cum jucati si va prezentati in momentul de fata este de laudat! Dar sa nu uitam ca dumneata faceai pana mai ieri(vorba vine) din TITANS !(Chiar am gasit niste replay-uri de-al dumitale in topicul "Harti Lumea8" in care era sa il injurati pe cineva ca facea asemanare intre pozitionarea tribului Khaos cu o banana) .. Dupa cum spune si Sebica & Love felicitari si din partea mea !!!
 

DeletedUser

pana mai ieri :)) asta sa intamplat cu 1 luna si ceva timp in urma ....
Am plecat de acolo ca se faceau numai inobilari interne dar nu asta ma enervat pe mn ... ma enerva faptul ca invitau jucatorii de pe langa mn .... si cand ii ataca cineva dadeau circulare intruna in care cereau sprijin .... deaia am si plecat de acolo :)
 

DeletedUser12762

Triburile de pe L8 cares au membri de onoare si stiu cei respect si alte chestii umane, sunt cele mai bune triburi....inafara de familia WAR:D


in rest bafta tuturor care stiu sa joace frumos.
 

DeletedUser5712

auzi prietene, daca ti se face mila de mai trancani aiurea, mai bine te uiti pe la statistici si vezi ca nu a umblat din trib in trib, din cele 6 schimbari de trib, 3 se datoreaza faptului ca a avut el singur 3 tribulete, si alta pt ca fostul trib Rege s-a desfintat, deci ramane cu 2, si din asta 2, odata a plecat de la voi din famile ca nu va suferea sa luati sate moka de la colegi si a venit in ~HL~ alaturi de mine..

el macar nu s-a dus intr-un trib mare de frica, ci a iesit dintr-un trib mare, pe vremea aia Khaos era pe 3...
 

DeletedUser5712

dar nu are nici o legatura.... asa a luat ceva sate din trib, care e problema? a demonstrat ca poate si singur...

Inamici invinsi:
46 GT-baxxutz. 2,62 Mio.
...
413 Geax 1,10 Mio.

daca un f bun prieten se lasa de joc si vrea sa-ti lase tie satele tu le-ai refuzat, daca respectivul zice ca nu vrea sa le lase altcuiva si ca daca nu le ia el da stergere cont, tu ce ai face??? si in plus 1 din cei care apare la cuceriri interne a fost atacat pe bune si dupa si-a dat seama ca nu are nici o sansa, tribul lui e praf si nu il ajuta el e bun jucator si a decis sa i le lase toate lui...cam asa sta povestea...

eu nu am inteles la ce te iei de el ca are 6 schimbari de trib?? putea sa aibe si 10, caracterul si cat de bun jucator e conteaza nu nr de schimbari de trib, mai ales ca nu a schimbat triburi dupa cum se schimba harta pe langa el ci din potriva a iesit dintr-un trib f puternic care domina zona pt ca aici sunt altfel de oameni decat in Khaos...la ei si la "familia" voastra sa te uiti la cuceriri intrene nu la el ca a luat 15 sate... privesteti pe primii din khaos si burn si dupa vezi ca ei au cucerit intern mai multe sate decat avem noi tot ~HL~ si asa cum suntem noi inconjurati de dusmani si atacati in toate partile ca nici sa ne sprijinim nu putem tot rezistam onorific, cat o sa mai rezista si noi...dar pana atunci uitate la colegii tai de trib cat cuceresc intern si lasa-i pe ai mei, noi suntem 40 de membrii la noi e mai greu cu internele, si pe deasupra daca tot suntem praf asa, de ce liderii tai din burn incep sa imparta invitatii la noi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus