Care va fi tribul cel mai tare din lumea asta ?

  • Autor subiect October Red
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8266

asta mia placut ,,MnK.s tac si fac ":)) si ei is singuri care se lauda pe forum , da nu vreau sa le fac si eu plubicitate dar tzin sa reamintesc a tace si a face inseamna a nu zice u nimik pe forum si a se vedea in fapte voi nu sunteti genu
 

DeletedUser

Dusmani? nu, dar aveam conflicte cu cativa din ~DE~, care au plecat in TRACIA. Asta ce inseamna? normal ca am continuat atacurile asupra respectivilor.
 

DeletedUser

asta mia placut ,,MnK.s tac si fac ":)) si ei is singuri care se lauda pe forum , da nu vreau sa le fac si eu plubicitate dar tzin sa reamintesc a tace si a face inseamna a nu zice u nimik pe forum si a se vedea in fapte voi nu sunteti genu


Pe bune? Am pus, o simpla statistica, avand in vedere ca vorbiti numai de triburi top20, o trebuit sa va arat ceva. Daca ti se pare ca vreau sa ma laud, e greseala mea ca nu mi`am facut inteles mesaju'. In fine, ignorati`ma si continuati`va discutiile voastre cu topul20 si triburi mamute
 

DeletedUser8266

daca nu ai observat forumul l6 e singuru in care chiar nu ** triburile din top 20 mai delok , e cel mai linistit forum , dar se mai trezeste unu care i se pare ca a facut ceva mare si alti 2-3 sa il aprobe:)) hai ac nu vreau sa intru in polemici pe tem asta daca spune pentru tine ca eu nu iti mai raspund
 

DeletedUser

Dusmani? nu, dar aveam conflicte cu cativa din ~DE~, care au plecat in TRACIA. Asta ce inseamna? normal ca am continuat atacurile asupra respectivilor.

Cum isi castiga traiul cei din MnK.s!!!
chirpici a fost in tracia avand sitter pe bianca2 i-a trimis trupele aiurea lu bianca2 si apoi a parasit tribul zicand ca e spion ducandu-se in MnK.s, apoi 4 rome petty a trimis nobili pe bianca2 deci de aici rezulta ca asa isi castiga ei traiul.
P.S. chirpici si-a primit pedeapsa blocandu-l adminii

sal a spus:
kojikiro astăzi la ora 10:47
ce fel de om esti tu ma ???

chirpici astăzi la ora 10:50
bai baiatule ...asta e arta razboiului...scopul meu a fost sa fiu spion de la bun inceput...ce nu iti convine? si tie daca ti se zicea sa faci asta, faceai si u asa ca nu mai comenta

kojikiro astăzi la ora 10:50
oricum pentru chestia asta iti baga un tiket la adminii daca nu iti baga ea iti bag eu ;)


P.S cati ani ai 10 sau 11??

chirpici astăzi la ora 10:51
si ce daca e perfect legal ce am facut..poti tu sa bagi 10 tikete

kojikiro astăzi la ora 10:52
de ce nu poti sa ii iei satele prin lupta ai dat dovada de lasitate ceea ce esti un las

chirpici astăzi la ora 10:55
am luat si prin lupta...initial asta a fost planul...dar daca ea mi-a dat totul pe tava... oricum se vede ce fel de trib sunteti...care recrutati pe oricine asa cu ochii inchisi....uitete la noi in trib doar 43 de mebrii dar de incredere si cu experienta..si stai linistit ca o sa ajungem si la tine

kojikiro astăzi la ora 10:57
Marsh ma cu abureli deastea stai tu linistit ca mai ai timp sa cresti sa ma ajungi pe mine ia auzi ajungem si la tine =))

chirpici astăzi la ora 11:01
dar nu trebuie sa cresc io..ii am pe altii

kojikiro astăzi la ora 11:02
iara dai dovada de lasitate prin a te ascunde dupa altii iara esti mapetoi :))

chirpici astăzi la ora 11:04
las cea vedem noi cine e maptoi ...sa te pregatesti bine...io zic ca intro zi jumte din stele pe care le ai no sa mai fie

kojikiro astăzi la ora 11:07
ba baiete tu sti cati am fumat deastia ca tine ?? nu le mai tin numaru asa ca JeT cu faze deastea canta la altA masa

chirpici astăzi la ora 11:12
bha replici deasta ieftine am mai auzit "am fumat dastia ca tine", "canta la alta masa" e clar...cultura 0..creca ai 16-17 ani ...si nu mai am cuvinte

kojikiro astăzi la ora 11:14
=))
 

DeletedUser

Hai ca am revenit putin in joc :) ...
petty sincer sa iti zic dezaprob ceea ce s-a intamplat.:( Din punctul meu de vedere cred ca se putea rezolva si prin lupta directa :). Dar faptul s-a consumat si nu mai are rost sa discutam pe chestia asta.
In legatura cu cine va fi cel mai bun trib ...zic ca ar fi bine ca lumea ,aici incluzand si tribul MnK.s, sa se abtina in a mai face comentarii .Un trib care o sa domine nu inseamna doar capacitatea ,experienta ,dexteritatea liderilor si de ce sa nu recunoastem unele momente de " prostie crunta". Pentru a fi cel mai "tare"{desi nu stiu ce intelegeti voi prin chestia asta} trib, toti membrii trebuie sa aiba experienta ,rabdarea necesara sa ajunga la stadiul de lideri si in momentul de fata ,cel putin pe l6, nu cred ca exista asa ceva. Lasati timpul sa arate cine o sa fie cel mai bun . Personal consider ca cei mai buni o sa fie cei care o sa mai joace si o sa aiba destul timp la dispozitie pentru a face strategii si alte cele.:p

Kryzato daca citesti :)) ...si ai chef da si matale o replica ca " nu te doare destele"

In fond si la urma urmei e doar un joc ...asa ca Let's play !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dope. in primul rand te respect si in al doilea rand imi place mult poza ta :D

Asta e jocul, noua nu ni s`o intamplat pe lumea 3? Scitii au luat o groaza de sate de la cei ce au venit in tribul lor din LR, exact cum am facut noi. La urma urmei, noi eram in conflictu cu grupu asta, mult dinainte sa`i ia Tracia... dar na, trebuia sa se bage undeva sa fie mai protejati si ei. E greaseala traciei, ca recruta la greu, pe toti... Chirpici o fost baiat destept. Deschideti ochii, si nu mai plangeti atata, peste tot se intampla chestii deastea, si nu vad motivul de ce l`au inchis pe Chirpici ... cititi regurile, unde spune clar ca jucatorul care are contul, trebuie sa lase pe cineva de incredere, daca nu, e greseala lui ... CE MAI VRETI?
 

DeletedUser

Eu i`am explicat la kryza cum sta treaba cu bianca si restu din zona, ca suntem in conflict cu ei, si ca vor urma conflictele intre triburi ... ea imi spune lejer, ca e dezamagita ca`i dau eu explicatii ... am tacut, si mi`am continuat "actiunile" ce le aveam cu biaca. Nu ne gandeam sa facem chestia asta, dar daca i s`a oferit totul pe tava ... ce era de facut? Bine ca deodata aveti toti sentimente ... Cum ziceam, pe lumea 3 scitii numa asa au castigat partial razboiu ce l`o avut cu LR (acuma 4-5 lunii), adica au insealat, si au facut aceiasi chestia ca asta ... de ce nu s`o intamplat nimic acolo? pentru ca e legal, acuma normal, ar fi Chirpici sa fie redeschis. Vreau si eu sa`mi arate cineva, unde scrie ca asa ceva nu e legal?
 

DeletedUser

Cum isi castiga traiul cei din MnK.s!!!
chirpici a fost in tracia avand sitter pe bianca2 i-a trimis trupele aiurea lu bianca2 si apoi a parasit tribul zicand ca e spion ducandu-se in MnK.s, apoi 4 rome petty a trimis nobili pe bianca2 deci de aici rezulta ca asa isi castiga ei traiul.
P.S. chirpici si-a primit pedeapsa blocandu-l adminii

Nu cred ca poti zice ca asa am crescut....asta e doar un caz izolat....martori pot fi cei din Kings. Light, TDW...si care mai sunt pe acolo
 

DeletedUser

Side 1: MnK.s

Side 2: LIGHT kings STP G.A. TRACIA ~DE~ T.D.W.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 710
Tabăra 2: 13,978
Diferență: 13,268

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 240
Tabăra 2: 34
Diferență: 206

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,795,979
Tabăra 2: 52,230,378
Diferență: 48,434,399

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,615,100
Tabăra 2: 237,070
Diferență: 1,378,030

image.php




noi am luat 240 de sate si toate aceste triburi marete au luat doar 34 de la noi?:eek:
 

DeletedUser

probabil tracia v-a luat vro 20, Light vro 10...si pe restul i-ati zdrobit:));)
anyway frumoasa statistica;) tineti-o tot asa:D
 

DeletedUser

daca tu zici, tot asa o sa o tinem. In sfarsit un sustinator al tribului :D ai grija ca poate te inchid si pe tine, ca ti cu noi...:confused:
 

DeletedUser7708

Nu va exista cel mai tare trib, declar lumea 6 o lume de noobi. Ex-newbies FTW.
 

DeletedUser8266

asa spun toti dfa1 cand sunt scosi : mam plictisit ,numai aveam chef de joc ,numai noobi etc
 

DeletedUser

este intr-adevar o lume de noobi...jucatorii buni nu mai au timp sa se ocupe si de lumile astea noi...si n00bii sunt la putere:D dar lasa, in curand se curata lumea, si raman numa jucatori buni;)

in fine...are dreptate intr-un fel...e o lume plictisitoare, intra lume cand are chef...totu e la intamplare, dar cu timpul vor iesi in evidenta jucatorii buni

oricum sa revenim la subiect..am deviat mult;))
 

DeletedUser8266

altu care are inamici invinsi cat un sat de barbari...sa apucat sa isi dea cu presupusu
 

DeletedUser

da mai mersi frumos. de obicei nu bag in seama oameni ca tine, dar acum fac o exceptie;)
imi cer scuze ca te-am deranjat. pot sa-ti ofer ceva in semn de scuze?
 

DeletedUser

revenind la topic...spun ca TRACIA daca se straduieste putin poate ajunge si pe primul loc. sa mai vada ce fac cu numarul de membri (in special fostii masoni), ca jucatorii vechi ai traciei stiu sa joace.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus