Cautari de triburi

  • Autor subiect jerome le banner
  • Data de început

DeletedUser4133

S-a facut o exceptie si vi s-a oferit o rubrica de spam, asa ca va rog sa povestiti acolo. Lasati aici doar cautarile de trib. Pe mine nu ma deranjeaza sa sterg spam-ul, dar va spun sincer ca unele discutii sunt dragute si relaxante si e chiar pacat sa nu descreteasca si fruntile celor care apar mai tarziu.
 

DeletedUser

S-a facut o exceptie si vi s-a oferit o rubrica de spam, asa ca va rog sa povestiti acolo. Lasati aici doar cautarile de trib. Pe mine nu ma deranjeaza sa sterg spam-ul, dar va spun sincer ca unele discutii sunt dragute si relaxante si e chiar pacat sa nu descreteasca si fruntile celor care apar mai tarziu.

Lua-ti-ar Dumnezeu butoanele ca ne stersasi tot!

Tu cum crezi ca isi cauta lumea trib?
"Buna ziua, sunt Ionel, am 30 de ani experienta pe triburi, stiu sa dau atacuri la minut, dati-mi si mie o invitatie" .. Asa? :rolleyes:

Nu, unii dintre noi, prin ceea ce tie ti se pare spam, doream sa ne etalam abilitatile de socializare, sa observe un lider si sa fim cooptati intr-o echipa ..

P.S. Daca pana la ora 20:00 nu apar postarile noastre la locul lor, sparg geamul de la monitor..
 

DeletedUser

danasav88 a spus:
Te rog să contactezi începătorul discuţiei în joc.
geniile astea superioare ma omoara ... daca lumea nici macar nu s.a deschis si nu joc pe nici o lume ....unde vrei sa.l contactam ... prin telepatie
inbox plin...deci trebuie sa intreb undeva...

iurka vezi ca iti dau bip!
 

DeletedUser

Asteptam pana maine...O sa deschid o tema la P&P ca sa-mi prezint tribul si o sa postati acolo cat vreti :D
 

DeletedUser

cred ca se supara si incepe si cu sanctiuni


asa ca ar trebui sa fim cuminti :D
 

DeletedUser4133

... daca lumea nici macar nu s.a deschis si nu joc pe nici o lume ....unde vrei sa.l contactam ... prin telepatie
inbox plin...deci trebuie sa intreb undeva...

exista mesageria pe forum. (Pt inbox plin exista optiunea "sterge".)
 

DeletedUser

Hahaha, am primit sanctiune pentru ca am fost off-topic :D

ON TOPIC:
Caut trib...Ma primeste cineva? :cool:
 

DeletedUser

Din ce vad eu ea doar sterge, cred ca e mai grav daca incep eu sa sanctionez, ca vad ca ati inceput sa uitati de limita bunului simt si mie asta nu imi place.

Sa stii ca exista aceeasi optiune si pentru tine.:p

ar trebui sa stergi sau sa iti editezi un post ...
ce se da pt post hunting?

si nu conteaza ca ai facut "curat" si ti.au ramas postarile ...regulile parca se aplica la toti , inclusiv mozi
 

DeletedUser22797

Buna ziua , eu sunt alleliviu zis si " Giovanni Puscarie " iar eu impreuna cu fratele meu nenascut inca dorim sa infiintam un tirb pe lumea 27 ... sau 26 , care e ... sunt un mare conducator de trib si am si multe abilitati tactice ale jocului , de ex:

Pot sa farmez fara mouse , cate 10000 atacuri pe ora
Pot sa dau atacuri fara sa am trupe
Pot sa fac pe cel de langa mine sa dea inceput nou , fara sa-i scriu vreun mesaj .
Pot sa ma apar fara sa am trupe
Pot sa fac split la nobili si spioni.
Pot sa cuceresc un sat numai cu spionii.

Rog seriozitate , cine vrea sa se alature , mesaj pe privat , tribul se va numi : Nu stiu ce nume sa aleg la trib , prescurtare : TRIB
 
Sus