ce inseamna asta ?

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deci, asadar si prin urmare...vom obtine putina atentie macar in urma aceste dezbateri? daca nu noi, macar zke88. respect fratilor, respect, pentru ca macar asta mai avem in lumea asta decadenta!!! jucam de placere. triburi, prieteni, dusmani, dar in toate exista respect si cat de cat bun simt, mai putin din partea unora, dar exista. pe cand, aicea nu vad niciunul dintre aceste elemente din viata noastra cotidiana.
 

DeletedUser

No way ... Doar pe aceasta lume exista cateva sute de jucatori care au nume obscene sau cu caracter rasist , din pacate ii mai usor sa banezi un jucator , decat sa ii explicii , alaturi de un avertisment ca nu ii bine ce face ...

Traim in romania fratilor ... Ar trebui trimis mail la nemti , aia i-ar da tot inapoi si premium pe 5 ani :D

Long live -Deutschland- :rolleyes:
 

DeletedUser1969

No way ... Doar pe aceasta lume exista cateva sute de jucatori care au nume obscene sau cu caracter rasist , din pacate ii mai usor sa banezi un jucator , decat sa ii explicii , alaturi de un avertisment ca nu ii bine ce face ...

Traim in romania fratilor ... Ar trebui trimis mail la nemti , aia i-ar da tot inapoi si premium pe 5 ani :D

Long live -Deutschland- :rolleyes:

maverick tocmai mi-am amintit de ce nu am mai jucat triburile timp de 11 lumi....si astea ce vorbesc toata ziua cu admini si va jucati nuj ce jocuri pe la offtopic nici nu ne asteptam de ne luati partea....Noapte buna si dupa lumea asta de vedem pe 27...poate mai da afara vreo 2....admini
 

DeletedUser

sună interesant, adică nemţii vor zice: "Cum pentru că au numit Deutschland sau Auschwitz a primit ban, noi ne mîndrim cu aşa ceva dar ei împart ban-uri, stai că îi dăm cont premium şi dacă mai scrie cineva la sate aşa nume le dăm la toţi." )))
 

DeletedUser1969

sună interesant, adică nemţii vor zice: "Cum pentru că au numit Deutschland sau Auschwitz a primit ban, noi ne mîndrim cu aşa ceva dar ei împart ban-uri, stai că îi dăm cont premium şi dacă mai scrie cineva la sate aşa nume le dăm la toţi." )))

priceless again =)))
 

DeletedUser

sună interesant, adică nemţii vor zice: "Cum pentru că au numit Deutschland sau Auschwitz a primit ban, noi ne mîndrim cu aşa ceva dar ei împart ban-uri, stai că îi dăm cont premium şi dacă mai scrie cineva la sate aşa nume le dăm la toţi." )))

bai ma lesi?..cu deutschland da...dar auschwitz?
 

DeletedUser

deci azi simt ca am vorbit degeaba...pentru ca nimeni nu mi-a demonstrat ca ma insel. ce sa inteleg, ca am dreptate? NICE. stati acolo adminilor, mai dati banuri, mai stergeti un cont, pentru ca sa va sustineti punctul de vedere ori nu vreti, ori nu puteti din varii motive, nu aveti cu ce sa vi-l sustineti sau mai stiu ** ce...va pup *** noapte buna.
P.S. mi se taie de atata indiferenta!
 

DeletedUser

Sa va zic un secret :p. Cand se dau sanctiuni pentru nume apare la sate ceva de genul Modificat de Echipa Triburile deci nu e vorba de asta numai ca imi place sa vad cum va legati de aceasta teorie. :D
@NykonX pe forum nu vei gasi admini deci cam degeaba te-ai strofocat.
 

DeletedUser

bai ma lesi?..cu deutschland da...dar auschwitz?
pare rău că nu ai înţeles ironia
sarcastic.gif
 

DeletedUser1969

Sa va zic un secret :p. Cand se dau sanctiuni pentru nume apare la sate ceva de genul Modificat de Echipa Triburile deci nu e vorba de asta numai ca imi place sa vad cum va legati de aceasta teorie. :D
@NykonX pe forum nu vei gasi admini deci cam degeaba te-ai strofocat.

no atunci misteru se adanceste....de ce o luat ban?pana acuma ati facut-o copil naiv ca si-a pus numele satelor asa...
 

DeletedUser

Ai fost prea subtil. :D Eu v-am zis ca pana nu vorbeste ea cu adminii nu veti stii motivul. Probabil nici nu a luat ban. Poate e altceva insa voua va place sa faceti tot felul de teorii.
 

DeletedUser17004

mey, poate adminu era evreu si i-o murit strabunicii la Auschwitz :(
 

DeletedUser9828

Sa va zic un secret :p. Cand se dau sanctiuni pentru nume apare la sate ceva de genul Modificat de Echipa Triburile deci nu e vorba de asta numai ca imi place sa vad cum va legati de aceasta teorie. :D

i-ai lasat sa abereze atatea pagini

poate fi o eroare la servar se intampla multe
eu atacam pe cineva si dupa 15 minute cand vreau sa dau alt atac imi apara ca nu mai pot pentru ca imi aparea mesajul cu legatura de internet :D
s-a rezolvat repede pentru ca, pe cine atacam avea legaturi bune :D

sunt multe erori dar asa ii prin Romania se trece la acuze

Ps ober, Kiss ii limbricu dar se ascunde :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

i-ai lasat sa abereze atatea pagini

poate fi o eroare la servar se intampla multe
eu atacam pe cineva si dupa 15 minute cand vreau sa dau alt atac imi apara ca nu mai pot pentru ca imi aparea mesajul cu legatura de internet :D
s-a rezolvat repede pentru ca, pe cine atacam avea legaturi bune :D

sunt multe erori dar asa ii prin Romania se trece la acuze

Ps ober, Kiss ii limbricu dar se ascunde :D

Shhh...ca ma cauta interpolu` mah :)).
 

DeletedUser15142

Este dovedit , cenzura , rasismul sunt in floare in Romania ..

Long Life Just gugal it
[/B]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26998

V-ati dumerit? Daca nu e simplu: Voi ati vazut ce nume are tipu/tipa la sate? :D In plus mai stiu pe cineva care a luat ban candva demult ca avea numele la sate: Waffen SS. :D Daca nu stiti ce e aia sau ce inseamna denumirile satele lui go on wikipedia. Apoi o sa intelegeti si cei nedumeriti de ce tipu/tipa e exclus/a din joc. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus