Ce se intampla cu noi??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt un jucator al Avalonului, am intrat pentru ca voiam sa fac parte din cel mai mare trib din joc, de cand am intrat vad ca sunt numai 5 jucatori( aproximativ) care posteaza pe forumul intern...m-am tot plimbat pe acolo sa citesc, apoi am gasit forumul extern unde toti cik au cont, mi-am facut si eu cont si am asteptat confirmare, am tot asteptat si am incercat sa intru, au trecut 4 zile si tot nu m-a bagat nimeni in seama, nu stiu exact unde tebuie sa scriu dar imaginea este descurajatoare, toti vorbesc numai de atacurile primite de la alte triburi, unii se abtin deja sa mai ceara sprijin....si ce este mai rau ca nimeni nu te baga in seama....nici macar sa te intrebe de sanate sau ceva:(, acum am intrat iaici si am zis sa postez ca ppoate m-o baga si pe mine vreun lider al avalonului in seama.
si sper ca tot ce se scrie aici despre ei sa nu fie adevarat:confused:
 

DeletedUser

intr-adevar ti-ai ales cel mai "murdar " trib d p l1 dar eu nu crd ca esti jucator Immortals;)
 

DeletedUser5288

Io zic sa vii la nou in TeLeDeu; la noi curge lapte si miere, primesti solda de instalare si 10 salarii in avans, birtul din colt e deschis vieshnic, tzolicu' rosu e intins just in case, de Paste se da prema de miel un sat pomanica, iar cainii din Giurgiu zburda in voie cu covrigei in coada.

Dej te asteptam, nu vei regreta. Calea-ti va fi poleita cu stele. Verzi.
 

DeletedUser

Io zic sa vii la nou in TeLeDeu; la noi curge lapte si miere, primesti solda de instalare si 10 salarii in avans, birtul din colt e deschis vieshnic, tzolicu' rosu e intins just in case, de Paste se da prema de miel un sat pomanica, iar cainii din Giurgiu zburda in voie cu covrigei in coada.

Dej te asteptam, nu vei regreta. Calea-ti va fi poleita cu stele. Verzi.

iar tu esti in plus si p degeaba,fata mea;)
ce sa ne asteptam?vii si iti faci un id,chipurile cu o usoara tenta ironica la adresa tribului TLD si te arunci p orice topic unde mai lasi cate o remarca ironica.....un no name in toata privintele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hahaha

sunt doar eu ... incearca varianta cu mesaje private ;)


Insa ai mici sanse sa fi bagat in seama,jucatorii cu punctaj mic nu prea prezinta interes pentru "pestii mari".Asta se intampla in toata triburile,nu numai in Avalon.
 

DeletedUser5288

iar tu esti in plus si p degeaba,fata mea;)
ce sa ne asteptam?vii si iti faci un id,chipurile cu o usoara tenta ironica la adresa tribului TLD si te arunci p orice topic unde mai lasi cate o remarca ironica.....un no name in toata privintele

Nu te umfla, botuxul e scump. :(


sunt doar eu, nici macar nu esti original, ar trebui sa-ti cer drepturi de autor, dar te iert, ca esti prea mic. Salutari sefilor matale!


Ahhh, si nu mai astepta confirmarea aia pentru forumul extern, ca s-au prins, al naibii, aia cine esti.
 

DeletedUser

nu peste tot e asa
hai sa dau din casa:)....in ~TLD~ chiar exista un topic in care orice jucator poate adresa intrebari conducerii daca are nelamuriri;)

chiritza-replici d astea le-am tot auzit,incearca ceva nou....fi un nou name original!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Flamer in viitor sa ai acordul fiecarui jucator daca vrei sa postezi o discutie pe forum...Ceva de genul sa te duci frumos la barony si sa-i ceri voie sa te lase sa postezi pe forum discutiile prin care el incerca sa faca o Monstruoasa Coalitie contra TLD... Amuzant....

Si ai dreptate, TLD are un topic de acel gen din cate stiu eu....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Flamer in viitor sa ai acordul fiecarui jucator daca vrei sa postezi o discutie pe forum...Ceva de genul sa te duci frumos la barony si sa-i ceri voie sa te lase sa postezi pe forum discutiile prin care el incerca sa faca o Monstruoasa Coalitie contra TLD... Amuzant....

Si ai dreptate, TLD are un topic de acel gen din cate stiu eu....

Aici ai dat-o in bara. De 3 saptamani nu am avut nici o treaba cu triburile.
Iar monstruosa coalitie nu ar avea nici un rost. Oricum se lasa lumea pe capete. Nu are nici un rost. Asteptarea e cea mai buna coalitie :))
 

DeletedUser

Aici ai dat-o in bara. De 3 saptamani nu am avut nici o treaba cu triburile.
Iar monstruosa coalitie nu ar avea nici un rost. Oricum se lasa lumea pe capete. Nu are nici un rost. Asteptarea e cea mai buna coalitie :))

Frumoasa atitudine de razboinici. Sigur o sa le creasca moralul celor din IMORTALS.:(
 

DeletedUser

Frumoasa atitudine de razboinici. Sigur o sa le creasca moralul celor din IMORTALS.:(

Nu m-am exprimat corect. Se lasa lumea pe capete din alte triburi cu care ne batem. Ce rost are sa le dam noi mai multa importanta decat trebuie?
 

DeletedUser

Nu m-am exprimat corect. Se lasa lumea pe capete din alte triburi cu care ne batem. Ce rost are sa le dam noi mai multa importanta decat trebuie?

un exemplu d prostii a la barony:)......nu prea am vazut jucatori d talia lui adisstoican sa-si dea satele, in alte triburi
las ca o sa castigati voi l1:rolleyes:....imortals e deja istorie,doar ca voi nu o stiti inca;):cool:
 

DeletedUser

un exemplu d prostii a la barony:)......nu prea am vazut jucatori d talia lui adisstoican sa-si dea satele, in alte triburi
las ca o sa castigati voi l1:rolleyes:....imortals e deja istorie,doar ca voi nu o stiti inca;):cool:

Sunt de acord ca suntem istorie. Numai ca fiecare cu locul lui. Noi la invingatori, tu la bufoni, ca nu imi permit sa folosesc alt cuvant pentru a nu se confunda cu membri altui trib.
 

DeletedUser764

Cel mai penal si mai murdar trib mi se pare TLD. Sunt o cloaca de jucatori fara scrupule, fara bun simt si cu minciuna pe buze. Eu nu as avea incredere in niciun membru din TLD, dar nici in cei din AVALON sau LEON.
 

DeletedUser

Sunt de acord ca suntem istorie. Numai ca fiecare cu locul lui. Noi la invingatori, tu la bufoni, ca nu imi permit sa folosesc alt cuvant pentru a nu se confunda cu membri altui trib.

alta placa nu ai ?ca p asta mi-o tot zici.....esti cel mai jalnic jucator d p l1
ma mir cum mai ai tupeul sa vii aici si sa vb :confused:,cand se stie ca ambitiile tale prostesti au distrus alianta noastra......un om care a confundat acest joc cu preamarirea personala,dar in final doar un caracter hazliu despre care poti sa razi copios cand ii citesti ambitiile si cum si le va pune in practica-vezi partea ca a citit el "Shogunul" si d acolo stie cum il va dobori el p stapan-:):)..d toata jena sa-l vedeti p acest jucator barfind,nici asta nu stie sa faca:)
el vb d inactivii altor triburi dar in curtea lui se lasa jucatori cu 130 d sate(asta dupa ce au pierdut vreo 40),altii ies p capete din trib pt ca nu vor sa lupte din cauza ingamfarii si barfelor d 2lei ale lui barony
dar pana urma,ce sa-i cerem acestui mic barfitor si mare visator?nu prea multe......dar putem sa radem d el:)

later edit:din ciclul...."ce facea barfitorul cand CA inca mai exista si noi ii credeam buni aliati":

radu_the_one2003: numai daca il rastorni pe stapan, da-l jos
radu_the_one2003: shogunul este cartea mea de capatai
radu_the_one2003: :)
radu_the_one2003: si acolo este aceasta replica
radu_the_one2003: al lui blackthorne data lui toranaga
radu_the_one2003: la prima intalnire
radu_the_one2003: nu e bine sa fi vasal daca poti sa conduci
radu_the_one2003: :))

OMG:eek:....se credea mare erou si urzitor d planuri,micul barfitor
macar a recunoscut ca era vasal
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

alta placa nu ai ?ca p asta mi-o tot zici.....esti cel mai jalnic jucator d p l1
ma mir cum mai ai tupeul sa vii aici si sa vb :confused:,cand se stie ca ambitiile tale prostesti au distrus alianta noastra......un om care a confundat acest joc cu preamarirea personala,dar in final doar un caracter hazliu despre care poti sa razi copios cand ii citesti ambitiile si cum si le va pune in practica-vezi partea ca a citit el "Shogunul" si d acolo stie cum il va dobori el p stapan-:):)..d toata jena sa-l vedeti p acest jucator barfind,nici asta nu stie sa faca:)
el vb d inactivii altor triburi dar in curtea lui se lasa jucatori cu 130 d sate(asta dupa ce au pierdut vreo 40),altii ies p capete din trib pt ca nu vor sa lupte din cauza ingamfarii si barfelor d 2lei ale lui barony
dar pana urma,ce sa-i cerem acestui mic barfitor si mare visator?nu prea multe......dar putem sa radem d el:)


Mai era cineva pe aici care a citit ceva legat de "arta razboiului" si vroia sa ne impartaseasca si noua:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus