Ce se intampla cu noi??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Flamer, iti multumesc pentru a n-a oara ca imi faci publicitate. Chiar si negativa tot publicitate e. Si cartea aia nu cred ca am citit-o, mi-a povestit-o cineva ca era prea groasa sa o citesc. Si nici nu avea prea multe poze in ea.
 

DeletedUser523

pai in ~LEON~ de ce nu aveti incredere:confused:chiar asa neseriosi, tradatori si cu 2 fete suntem noi:confused::(interesant, f. interesant:cool:
 

DeletedUser

topicul meu a fost transformat in discutii personale intrwe mai multe personaje, de - o parte vine barony sa aunrce cu noroi, de cealalta TLD.....eu am facut un post ca sa inteleg ce se ntampla in avalon nu sa va certati voi:mad:

Titlu Ai fost concediat din tribul Immortals
Expediat 19.03.08 11:31
barony te-a concediat din tribul Immortals

acum vad ce fel de trib este immortals, unul de oameni fara pic de demnitate, si pot sa zic mai multe acum, sunt toti la pamant, nu mai stiu cum sa fuga, iar cel mai mare las este acest barony , care a venit acum si nu lasa pe nimeni sa isi zica parerea...am fost dat afara pentru ca am intrebat pe acest forum...dictatura din acest trib poate ca este completa acum
rog un moderator sa inchida acest topic sa nu mai vad posturi d-ale nesimtitului de barony
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

topicul meu a fost transformat in discutii personale intrwe mai multe personaje, de - o parte vine barony sa aunrce cu noroi, de cealalta TLD.....eu am facut un post ca sa inteleg ce se ntampla in avalon nu sa va certati voi:mad:

Daca vrei sa afli e se intampla in IMORTALS, cel mai bine intreaba membrii tribului din care faci parte sau pe conducatorii acestui trib, incearca sa folosesti forumul intern, nu cred ca o sa-ti dea nimeni un raspuns aici.
 

DeletedUser

topicul meu a fost transformat in discutii personale intrwe mai multe personaje, de - o parte vine barony sa aunrce cu noroi, de cealalta TLD.....eu am facut un post ca sa inteleg ce se ntampla in avalon nu sa va certati voi:mad:

Titlu Ai fost concediat din tribul Immortals
Expediat 19.03.08 11:31
barony te-a concediat din tribul Immortals

acum vad ce fel de trib este immortals, unul de oameni fara pic de demnitate, si pot sa zic mai multe acum, sunt toti la pamant, nu mai stiu cum sa fuga, iar cel mai mare las este acest barony , care a venit acum si nu lasa pe nimeni sa isi zica parerea...am fost dat afara pentru ca am intrebat pe acest forum...dictatura din acest trib poate ca este completa acum
rog un moderator sa inchida acest topic sa nu mai vad posturi d-ale nesimtitului de barony

Nu te mai obosi sa joci teatru ieftin pe extern. :)
Daca ai ceva de spus spune pe intern. Bine, puteai asta pana sa te dau afara.
"sunt doar eu astãzi la ora 16:59
sal..de ce mai conciedat?am fost activ si nu am suparat pe nimeni..plz invitama din nou:("
 

DeletedUser

Nu te mai obosi sa joci teatru ieftin pe extern. :)
Daca ai ceva de spus spune pe intern. Bine, puteai asta pana sa te dau afara.
"sunt doar eu astãzi la ora 16:59
sal..de ce mai conciedat?am fost activ si nu am suparat pe nimeni..plz invitama din nou:("

am sps pe intern, am fost activ, si nimeni nu a zis nimic,
barony astãzi la ora 17:18pe forumul mare care a fost faza?
sunt doar eu astãzi la ora 16:59sal..de ce mai conciedat?am fost activ si nu am suparat pe nimeni..plz invitama din nou:(
ca sa fie totul complet, am intrebat undea am crezut ca voi fi bagat pana la urma in seama, daca voi pe 2 forumuri nu v-ati sinchisit macar sa imi dati accept sau sa cititi mesajele???
nu am facut nimc rau, si totusi te-ai gandit tu sa "rezolvi problemele"




» Mãrirea câmpului
» Micºorarea câmpului
barony în data de 18.03. la ora 15:46Buna ziua dragi membri. Dupa cum ati aflat intre timp am fost plecat timp de 3 saptamani si nu am putut sa ma ocup de destinele acestui trib. Le multumesc din suflet acelor ce au preluat din mers mai multe taskuri precum si celor ce mi-au fost sitteri si au facut tot ce au putut pentru salvarea satelor.
De astazi revin activ pe triburi asa ca voi putea rezolva problemele ce le mai aveti. Daca deja le-ati scris pe mail pana acum v-ar ruga sa le mai enuntati o data pentru rapiditatea in comunicare.
Va multumesc,
Radu
esti un mare ipocrit:mad: un tiran si un nesimtit.
 

DeletedUser

Nenea, acum ti se nimere' si nicku ... Ce sa mai, esti doar tu ... singurel ...
 

DeletedUser

Man, stii ca daca ai un pic de minte nu-ti rezolvi problemele pe extern. De aia are jocu' si forum intern.
 

DeletedUser

Man, stii ca daca ai un pic de minte nu-ti rezolvi problemele pe extern. De aia are jocu' si forum intern.

pai omul zicea ca tot a intrebat p acolo dar nu ii rasp nimeni
doar pt ca e un jucator mic,nu inseamna ca trebuie sa va bateti joc d el......e un joc si toti suntem egali
inca o data triburile.ro,Imortals style:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2147

topic fara sens, facut de un om fara coloana vertebrala.
Daca chiar "te tine" posteaza de pe numele tau de joc, nu mai fa ID-uri doar ca sa denigrezi AVALON, irelevant daca ai sau nu dreptate

PS: scuze de offtopic, faceti-i in continuare jocul lui "sunt doar eu"
 

DeletedUser

topic fara sens, facut de un om fara coloana vertebrala.
Daca chiar "te tine" posteaza de pe numele tau de joc, nu mai fa ID-uri doar ca sa denigrezi AVALON, irelevant daca ai sau nu dreptate


e numele lui din joc si e un fost membru Avalon;)
cam ce stii despe el de iti permiti sa-l numesti fara coloana vertebrala?
 

DeletedUser

Jucãtor
sunt doar eu
Puncte: 8.309
Rang: 6313
Trib:
» Scrie un mesaj

Sate Coordonate Puncte
## DaShEs Of TeArS ## 428|780 7.619
## UnAbLe 2 sHoW uP ## 425|778 690

Profil
Vârsta: 37
Genul: feminin
Localitate: Cluj-Napoca


Trib vechi Trib nou Datã/Timp Puncte
Nimeni ~666~ 08th April 1970 - 02:10:07 5,630
~666~ Avalon 08th April 1970 - 02:10:07 7,717
Avalon Nimeni 08th April 1970 - 02:10:07 8,161
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in opinia,"sunt doar eu" este un jucator care a indraznit sa puna niste intrebari incomode iar in loc de raspunsuri a fost dat afara
eu il aplaud pt ca,spre deosebire de multi membri imortals a avut curajul sa caute niste raspunsuri
 

DeletedUser

Poate sunt niste oameni care au ca regula de baza CREDE SI NU CERCETA. Cred ceea ce le spune marmota si nu comenteaza, nu-si pun intrebari. Cei care fac aceste lucruri uite doar ce patesc...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus