Ce se intampla cu noi??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser764

Sunteti belea, deja incepeti sa deraiati de la discutie. Jucatorii cei buni nu apar pe forum. Succes lingusitorilor.
 

DeletedUser764

vad ca esti acelasi badaran p care il stim d atata timp
treci si tu p la scoala ca am observat ca si p alte topicuri ai un limbaj suburban,dovada unei educatii precare;)

Flamer, daca citesti atent ce am scris vei vedea ca nu e nimic badaranesc in ceea ce am scris. Plus de asta, badaran esti tu, eu am vorbit frumos cu tine. Si plus de asta, mie nu-mi plac oamenii care isi bat joc de cei incepatori sau novici. Dar tu nu cred ca intelegi asta. Asa ca imi e mila de tine.
 

DeletedUser

nu trebuie bagat in seama.....legolas e gluma serverului,marele organizator al celebrului atac "toti p valiusha":)
vine si el o data p luna p forum ,isi pune un avatar cu zvastica,si cele 4 capete p care daca le veti observa atenti va vor dezgusta,vb o prostie,mai radem d el si se intoarce in hibernare
 

DeletedUser1385

flamer , tot nu incetezi ? ala e noob ala a atacat asa , care e problema ta? ca nu inteleg ?
 

DeletedUser

.....isi pune un avatar cu zvastica,si cele 4 capete p care daca le veti observa atenti va vor dezgusta

multumesc ptr imagine flamer, chiar doream sa mananc, dar cred mai pot astepta un pic....

cred ca Immortals deja fac planuri de atac asupra acelui jucator...trebuie pedepsit, doar a indraznit sa sfideze dulaii ....:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser764

nu trebuie bagat in seama.....legolas e gluma serverului,marele organizator al celebrului atac "toti p valiusha":)
vine si el o data p luna p forum ,isi pune un avatar cu zvastica,si cele 4 capete p care daca le veti observa atenti va vor dezgusta,vb o prostie,mai radem d el si se intoarce in hibernare

Flamer, cumva esti gelos pe mine, sau nu inteleg. Vezi ca ai mania forumistului blenoragiat. Asa ca stai linistit poate faci gonoree.
 

DeletedUser764

hai ca poti mai mult d atat;)
multumesc ca imi porti de grija

Poate nu ai observat ca-mi bat joc de tine. Oricum, imi pare rau ca mi-am pus mintea cu tine, acum ma doare inteligenta, evident dupa ce ti-am citit postarile. Sunt foarte cornoase in argumente.
 

DeletedUser

Poate nu ai observat ca-mi bat joc de tine. Oricum, imi pare rau ca mi-am pus mintea cu tine, acum ma doare inteligenta, evident dupa ce ti-am citit postarile. Sunt foarte cornoase in argumente.

ar trebui sa te doara la cat esti d cult si inteligent
vai d capu tau,nici macar nu observi ca la postarile tale ridicole si pline d nervi ti se raspunde cu indiferenta.......tu nu poti sa-ti bati joc d nimeni pt ca nu esti in stare d asa ceva,pur si simplu nu ai cu ce;)

te-ai speriat?vad ca ti-ai scos avatarul:D
pt moderatorii care vor citi ii atentionez ca jucatorul legolas avea ca avatar o zvastica si .....nu stau sa mai zic acum ce avea p langa zvastica,nu tre sa ne punem toti mintea cu tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser764

ar trebui sa te doara la cat esti d cult si inteligent
vai d capu tau,nici macar nu observi ca la postarile tale ridicole si pline d nervi ti se raspunde cu indiferenta.......tu nu poti sa-ti bati joc d nimeni pt ca nu esti in stare d asa ceva,pur si simplu nu ai cu ce;)

Atat timp cat tu raspunzi la postarile mele e clar ca te doare.
 

DeletedUser764

Voi fi umbra ta flamer, la tot ce postezi tu eu voi avea un comentariu. Pentru ca esti un pamfletar.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus