ce va impinge?

DeletedUser

am descoperit triburile prin intermediul prietenului meu. mereu cand ma duc pe la el, sta la pc...si se joaca...si se joacaaa...si m-am gandit: daca el poate sa joace triburile, pot si eu! =))
ps: nu am avut acelasi noroc si cu counter strike sau wow :))

pe forum intru cand ma plictisesc, cand astept trupele de la atac, cand vreau sa ma binedispun sau cand vreau sa citesc povestirile unora dintre noi! a, si btw, intru mereu sa vad povestirea de vineri seara :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser7556

Intrebarea de baza e "de ce jucati triburile?" si cea secundara e "ce v-a facut sa intrati pe acest forum?"


Pai joc triburile findca nu ma pot lasa de jucat, nu stiu ce au facut jocului dar ii place mult, iar pe forum intru findca......:-??:)
 

DeletedUser

deci...joc triburile deoarece..pfff:
1.imi place jocul
2.imi place noua varianta:D:D
3.am intalnit niste super-persoane :D:D:D:D
4.chiar e super jocul:D:D

eee.paii..am intrat pe forum....pff...prima data de plictiseala....
 

DeletedUser12196

acum nimic.joc aiurea fara sa-mi mai pese daca pierd .
cred ca ma apuc de speed.am jucat o singura data si mi-a placut.
in plus ,nu trebuie sa-ti faci prieteni ci doar dusmani.:D:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

Ma impinge bunica de la spate ;))

damn, oare de ce am intrat pe acest forum? hmm oare?, cred ca sa fac misto de dusmani...
 

DeletedUser12196

hmmmm,ai multi?
bucura-te,cat ii ai traiesti ...daca mori..."a fost cel mai bun prieten posibil":p
 

DeletedUser12196

hai sa spunem ...necuratul,dracu,nu mai stiu cum ii spuneti voi...dar e unic ...:D
 

DeletedUser

Joc triburile din greseala ca sa zic asa..:)))
Am intrat pe un pop-up acum aproximativ 1 an..si nu mai pot sa scap de microbu`asta..:))
Sper sa ma las la vara..;;)

Cat despre forum..ei bine am intrat din curiozitate..tot din curiozitate am facut acound..primul post..primul avertisment pentru SPAM(:X) nu se uita astea..:))

Primul sat luat..al 10`lea..al 100-lea..de curand 200..:D
 
Sus