Cei mai buni jucatori de pe L11

  • Autor subiect Lewis Nixon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De când am spus să comparăm succesele voastre , văd că vorbești frumos .
Poți să-ți prezinți toate succesele tale de pe [ .net , .de , .x , .y ] și bogy le prezintă pe ale lui , le comparăm și dupaia poți comenta tu .Ai venit de pe .net(parcă) și deja te umlfi tot că cine ești tu ?Dacă ai jucat pe .net nu înseamnă că ești Zeu .
Așa că nu comenta tu despre bogy .

1.Nu am zis ca sunt zeu.
2.Nu am zis ca am jucat pe .net ( cu toate ca ai ghicit )
3.Nu inteleg supararea ta pe cei cu succese pe .net ; Te oftici ca nu te tine ? Ti-e frica ca te faci de rusine , sau ce ? Nu vezi ca numai prostii vorbesti , Warzone. tu si cu ex-tribul tau FAIL L10 D-Day
 

DeletedUser

DUDES DUDES ! STOP FLAMING EACH OTHER !
Acum ca sunteti calmati vorbiti doar de L11 ! Nu de Lx nu de serverul Y... Acum cine va fi primu vom vedea... Momentan postam numele mai cunoscute pe care i-am vazut facand ceva frumos candva in istorie ! :)
 

DeletedUser

eu :D

serios:hm...greu de spus,boggy ca-l cunosc



iurka e cel mai mare noob :),dupa mine bineinteles


am uitat de cuka[aka little bad]

l.e:
DUDES DUDES ! STOP FLAMING EACH OTHER !
Acum ca sunteti calmati vorbiti doar de L11 ! Nu de Lx nu de serverul Y... Acum cine va fi primu vom vedea... Momentan postam numele mai cunoscute pe care i-am vazut facand ceva frumos candva in istorie ! :)

trebuie neaparat sa fi facut ceva pe vreo lume anterioara ca sa fii bun.nu cred
uite de exemplu cuka,nu imi amintesc sa fi facut ceva maret pe vreo alta lume dar eu stiu sigur ca e un jucator bun
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.Nu am zis ca sunt zeu.
2.Nu am zis ca am jucat pe .net ( cu toate ca ai ghicit )
3.Nu inteleg supararea ta pe cei cu succese pe .net ; Te oftici ca nu te tine ? Ti-e frica ca te faci de rusine , sau ce ? Nu vezi ca numai prostii vorbesti , Warzone. tu si cu ex-tribul tau FAIL L10 D-Day


Hoho prietene că deja aberezi .Eu NU am spus absolut nimic despre mine și perf. mele !Eu am spus că bogy este cel mai bun jucător de pe Lumea11 , iar tu ai venit cu aceea replica : =) hai ca esti tare mai ... ''fara doar si poate'' hai lasa-ne . .Din ce ai spus tu rezultă că bogy este un jucător slab . Văd că acuma taci din gură privind perf. lui bogy , și îți inghiți prostiile care le-ai putut scrie , și încerci să mă provoci pentru a schimbat subiectul , dar nu am 11-12 ani !
Așa că te rog frumos înainte să postezi ceva gândește umpic !
 

DeletedUser

Thx dude ! :eek: Tot simpatic imi esti ! :D

@Warzone: Tu nu ai de gand sa te calmezi? o_O

:-@ Calm sunt , dar vreau să-i explic acestui Zeu cum stă treaba :eek:

Te rog sa ii explici pe privat nu in acest topic si dupa ce revine din vacanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multumesc pentru aprecieri.am facut o figura frumoasa pe toate lumile pe care am jucat asa ca am si eu fanii mei :D
probabil ca pe 11 nu voi mai fi in top,asa cum sunt invatat.motivul principal:lipsa timpului,studiile care sunt mai importante decat jocul(in plus,nu cred ca exista jucator care sa joace la nivel inalt pe mai mult de 3 lumi in acelasi timp)

Rochefort(am si o idee despre cine esti cu adevarat):daca ai ceva de spus,nu te mai ascunde in spatele unui nume.sau esti invidios ca de mine spune lumea ca sunt bun iar pe tine nu te stie nimeni?
 

DeletedUser

am uitat de cuka[aka little bad]

l.e:

trebuie neaparat sa fi facut ceva pe vreo lume anterioara ca sa fii bun.nu cred
uite de exemplu cuka,nu imi amintesc sa fi facut ceva maret pe vreo alta lume dar eu stiu sigur ca e un jucator bun

pe lumea 7 are 2.600.000 baiatul...doar ca joaca cu alt nick
 

DeletedUser

Nu , am zis doar ca boggy NU este cel mai bun jucator , nu ca este un jucator slab. capisci ?
 

DeletedUser

boggy-arsenal1990 este un jucator bun :) boggy eu zic sa fi tu cel destept si sa il lasi in pace...era totusi un topic frumos si voi il stricati ^^
 

DeletedUser

hai ca ma bag si eu in seama. pe L11, la fel ca pe toate lumile o sa fie o gramada de jucatori buni, diferenta dintre ei se va face in functie de timpul alocat jocului. wall pare sa ii aiba pe cei mai buni, methalelf fiind un nume de care am auzit pe net si numai lucruri bune. ii mai vad si pe TruscaAlex, un atacator extraordinar, daca o sa joace aici.
 

DeletedUser

Acuma dupa ce m-ati muncit serios va rog sa respectati subiectul acestei teme nu de alta dar nu vreau sa fiu nevoit sa o inchid si sa va trimit si pe voi in vacanta. Va multumesc pentru intelegere.
 

DeletedUser12312

He he ma baieti,dar stati ca inca nu a intrat toata lumea pe lumea 11:p
 

DeletedUser

Pentru mine cei mai buni jucatori de pe L11 sunt:

michelle2007, setzel, h3rifl3(nu stiu bine numele scz), darkacid! Poate sunt jucatori mai buni pe aceasta lume, dar eu pe acestia i-am vz jucand!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus