Cei mai buni lideri ?

DeletedUser

si eu zic ca valiusha este foarte bun! Si ma bucur ca facem parte din aceeasi familie, multumesc si eu celor care m-au nominalizat...
Apropo de faptul ca un lider vorbeste cu 150 de oameni in parte!
Cam toti membrii tribului vin si imi cer parerea despre orice, si cei care n-au mai jucat si cei care au nevoie de o opinie!
Eu am avut norocul sa fac parte din Warlords Familly pe W1... Am fost chiar conducatorul academiei alaturi de mahmuru! Caruia ii multumesc ca a fost aproape de mine! Cu ajutorul lui am devenit din academie un trib de sine statator cucerind mai multe sate decat triburile principale din familie in razboiul cu D.D.R. :)
Am atatia membri pentru ca am vrut si vreau sa dau o sansa si noob-ilor sa intre si sa joace! Asa am fost si eu si acum zic ca ma mentin destul de bine cu 180k puncte intr-un continent aglomerat cu personaje cu mult mai multe puncte ca mine :)
 

DeletedUser508

Am atatia membri pentru ca am vrut si vreau sa dau o sansa si noob-ilor sa intre si sa joace! Asa am fost si eu si acum zic ca ma mentin destul de bine cu 180k puncte intr-un continent aglomerat cu personaje cu mult mai multe puncte ca mine :)

Exact, imi place cum gandesti! :) Toti am fost la randul nostru niste noobi! Eu unul imi mentin pozitia de noob, spre deosebire de cei care au postat mai sus (inclusiv tu ) care intr-adevar sunt niste profesionisti!
 

DeletedUser319

valiusha e un jucator bun intr-un trib puternic da nu cred ca e cel mai bun lider din lumea asta. Nici macar din TLD. Parerea mea.
 

DeletedUser177

nu cred ca se poate decide dak avem un lider perfect, sunt multi lideri buni si cred ca sunt si anumiti lideri care ink stau in umbra si nu se arata la fatza, Valiusha e un lider bun, dar nu pot spune k e cel mai bun pt ca nu cred ca el poate fi cel mai cel, intotdeauna va fi unul mai bun!!!! ;)
 

Leutzu

Game Suport
Scor reacție
0
valiusha este un lider exceptional , insa sa nu uitam ca daca nu ar avea oameni de valoare alatrui (hades, anghelos mai nou), nu cred ca ar putea face totul. Poate ca in fiecare din noi exista un lider insa sunt putini care au curajul de a si-l scoate la suprafata si sunt si mai putini care reusesc sa fie un lider bun. Valiusha a reusit acest lucru si a reusit chiar foarte bine.
 

DeletedUser22

valiusha clar,el e singurul care nu a initiat acea chestie extrem de naspa numita : cornulet cu laptic
urasc chestii de astea !!
 

DeletedUser

valiusha clar,el e singurul care nu a initiat acea chestie extrem de naspa numita : cornulet cu laptic
urasc chestii de astea !!

Poate sunt si alti care nu au facut chestia asta,sau mai mult poate si-au ajutat multi membrii.
 

DeletedUser

Am sa incep prin a multumi celor care si-au adus aminte de mine. Nu sunt un lider bun, v-o spun eu, dar imi dau silinta si avand in vedere ca sunt un "noob" (eu n-am jucat pe .net decat dupa ce a inceput BETA la noi), as zice ca ma descurc binisor.

N-am sa mentionez alti lideri decat pe cei din Familia Lorzilor, ei sunt si vor fi ce-i mai buni, dar asa cum a mentionat cineva mai devreme, fiecare lider are valoarea lui si datorita oamenilor care-l inconjoara si un lider inconjurat de oameni de valoare, nu poate fi decat un om deosebit.

Cu respect, Dx.
 

DeletedUser177

valiusha clar,el e singurul care nu a initiat acea chestie extrem de naspa numita : cornulet cu laptic
urasc chestii de astea !!

si ma rog de ce??? la noi in TL si in WL nu se practica asa ceva!!!!!
mai fa cercetari si abia apoi sa vorbesti asa!!!! nu ma i-au de tine dar in familia noastra nu se practica nik de acest gen!!!
 

DeletedUser

:))

Valiusha

Il apreciez mult si pe Vokiel pentru spiritul sau diplomatic aparte, dar si pe Thorak30, care pune mult suflet in munca sa si comunica cu ceilalti:p....:D
 

DeletedUser

asta da lider de trib...dar care trib?imi da si mie cineva un trib.. :)

LordKani =)))
 

DeletedUser764

Cel mai bun lider al L1 este Legoas Frunza Verde, ceilalti sunt niste papa lapte, mai ales Valiusha - e un tanc care habar n-are ce e cu el. Ceilalti sunt sugari.

Daca aveti comentarii pastrati-le pentru voi ca n-am chef sa le citesc.
 
Sus