Cei mai buni lideri ?

DeletedUser574

Pai chiar nu trebuie sa le citesti. Oricine are dreptul la o parere indiferent daca te intereseaza sau nu. Sper ca nu asa te faci auzit de fiecare data, prin jigniri.
 

DeletedUser764

Daca ceea ce am scris sunt jigniri, eu ma las de Romania. Sunt niste pareri, si nu cred ca sugari sau papa lapte pot fi catalogate drept jigniri. Dar in fine probabil ca intelegem gresit semantica acestor cuvinte.

Cu bine Legolas!
 

algernon

member
Scor reacție
0
din punctul meu de vedere,toata stima pentru valiusha,sir soreen,darxyde,sego,kingeu,aquilla,nidofu (pusi intr-o ordine aleatorie )
sunt persoane pe care le respect,chiar daca nu am fost mereu pe aceleasi pozitii
:)
cat despre nominalizarea mea de catre wyzy,va rog sa il scuzati.eu sunt doar un umil invatacel si mai e mult pina departe...
 

DeletedUser770

eu il respect pe razboinicul dreptatii.Din punctul meu de vedere este un om de treaba si stie cum sa conduca un trib:rolleyes:
 

DeletedUser

Dar a cautat cineva lideri din triburi mai mici, sa gandit cineva cat de mult muncesc liderii alaturi de unii membrii ai tribului ca sa aduca alti jucatori mici in trib. Si mentinerea pacii nu este chiar asa de usor.
 

DeletedUser

cel mai bun lider? Black Leon... si sunt chiar surprins ca nu l-a nominalizat nimeni pana acum:confused:
 

DeletedUser

Corect

Si eu am auzit numai lucruri bune de Black Leon. Are votu meu :)
 

DeletedUser310

algernon

Votul meu clar il are algernon, numai de bine despre el si toate cele bune. Are anumite calitatii carora multora le lipsesc cu desavarsire.
 

DeletedUser

Multumiri

Le multumesc celor care m-au nominalizat si pe mine in acest top.
Cu respect
Nidofu
Nominalizari : Valiusha, 97 dmd, algernon, aquilla, sego, DarXyde, mire2000
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser764

Le multumesc si eu celor care m-au nominalizat.

Legolas frunza verde, s.a.
 

DeletedUser

hmm sper sa nu fiu ultimul
doresc si eu sa le multumesc tuturor celor care ma cred un bun lider si om de incredere
sincer eu sunt mic si mai am mult de invatat si bineinteles ca voi invata de la oameni mari ca voi si intr-o buna zii si eu as dori sa fiu un lider chiar bun si sa stiu si eu la fel de multe ca si voi
 

DeletedUser

@sego:tu acum creste-ti satul ala mic sa pot si eu sa te atac cu moral 100% si dup-aia mai ai timp sa te crezi lider :))
Eventual cere o "cana de dezvoltare" la aia din T^A, faci si tu 5000+ puncte si dupa te innobilam iar...

Si ca sa fiu complet on-topic:
Mie mi se pare ca si NWO au o diplomatie buna... Desi au avut un singur razboi isi gasesc sate sa innobileze... bv lor
 

DeletedUser

@sego:tu acum creste-ti satul ala mic sa pot si eu sa te atac cu moral 100% si dup-aia mai ai timp sa te crezi lider :))
Eventual cere o "cana de dezvoltare" la aia din T^A, faci si tu 5000+ puncte si dupa te innobilam iar...

da am sa tin minte oricum stiam ca daca voi posta ceva iar se vor gasi cativa care sa se bage in seama oricum mersi mult chiar nu trebuia
 

DeletedUser

@sego:tu acum creste-ti satul ala mic sa pot si eu sa te atac cu moral 100% si dup-aia mai ai timp sa te crezi lider :))
Eventual cere o "cana de dezvoltare" la aia din T^A, faci si tu 5000+ puncte si dupa te innobilam iar...

Si ca sa fiu complet on-topic:
Mie mi se pare ca si NWO au o diplomatie buna... Desi au avut un singur razboi isi gasesc sate sa innobileze... bv lor


iau mai cine se gaseste sa vorbeasca....=)) tocmai tu...care innobilezi sate atacate de altii - aaaa stai ca nici pe alea nu esti in stare =)) termina mai...dute si te joaca simcity =))
 

DeletedUser

lume, sorry de off-topic :))
LordKany, iar ma confunzi =)) Spune-mi tu mie (pe privat sa nu spamam aici) care sunt satele mele luate cu armatele altuia :))
 

DeletedUser

lume, sorry de off-topic :))
LordKany, iar ma confunzi =)) Spune-mi tu mie (pe privat sa nu spamam aici) care sunt satele mele luate cu armatele altuia :))

mda...scz...draq iar te`am confundat..e a doua oara...de acuma mai bine tac =))


scz inca odata
 

DeletedUser

mda...scz...draq iar te`am confundat..e a doua oara...de acuma mai bine tac =))


scz inca odata

mah sigur este pe contul asta acel lordkani cu care am vbit acum ceva vreme sau .....s-a luat contul si este folosit acum abuziv?;;)
ca vad ca incet incet dispare ratiunea
 
Sus