Cei mai buni lideri ?

DeletedUser

Dupa mine cei mai buni lideri sunt cei cu care am dat mana si i-am cunoscut personal si am vazut ce fel de oameni sunt si ce stiu despre jocul asta. Aici am sa-i nominalizez doar pe cei din LF.

mirceaberzovan = Implicare, devotament, forta.
wutangman = Experienta, putere.
isgard = Experienta, strateg desavarsit, fondator al LF
Sir Soreen = Inteligent, linistit.
sesero = Tine grupu unit, ambitios.
mahmuru = Experienta, strateg desavarsit.
Together = Diplomat elegant.
Valiusha = Dau credit posturilor voastre.
AdiMutu = diplomat CL cu intentii bune, foarte activ, experienta medie
deschis la discutii cu relatii foarte bune cu conducatorii altor triburi
care nu sunt in LF.

Aici sunt doar cateva calitati ale fiecaruia in realitate sunt mult mai multe. In concluzie nu exista un lider cel mai bun deocamdata. Acest top se va face la sfarsitul jocului. O zi buna tuturor.
 
Ultima editare de un moderator:

algernon

member
Scor reacție
0
@sego:tu acum creste-ti satul ala mic sa pot si eu sa te atac cu moral 100% si dup-aia mai ai timp sa te crezi lider :))
Eventual cere o "cana de dezvoltare" la aia din T^A, faci si tu 5000+ puncte si dupa te innobilam iar...

Si ca sa fiu complet on-topic:
Mie mi se pare ca si NWO au o diplomatie buna... Desi au avut un singur razboi isi gasesc sate sa innobileze... bv lor


regret ca nu sunt de acord cu tine.pentru mine,NWO este un trib care nu isi respecta PNA-urile ,iar liderii lor o dau la intoarsa sau tac.
 

DeletedUser

atunci declarati-le razboi :) Si daca nu credeti ca faceti fata singuri cauta alte triburi care sunt deranjati pe ei (doar ai zis ca nu respecta PNA deci ar trebui sa fie multe) si razboi sa fie :D
 

DeletedUser

atunci declarati-le razboi :) Si daca nu credeti ca faceti fata singuri cauta alte triburi care sunt deranjati pe ei (doar ai zis ca nu respecta PNA deci ar trebui sa fie multe) si razboi sa fie :D



hmm mai omule ce te face sa crezi ca tribul ALG nu poate face fata celor din NWO ???
eu nu cred ca nerespectare PNA-urilor e motiv de razboi
se poate rezolva aceasta si pe cale pasnica deci.....
 

DeletedUser

imi pare rau ca sunt off topic fata de ceea ce discutati voi dar vreau sa`mi expun si eu parerea cu toate ca imi este foarte greu.
pe primul loc pun la egalitate pe valiusha , isgard si mirceaberzovan pe care mai mult ii privesc ca pe niste mentori,pe locul doi il nominalizez pe alcatrasia , probabil nu multi il cunosc dar pentru standardele mele locul 2 este cel mai corect, pe locul 3 ii nominalizez pe cei din LF care nu i`am mentionat , pe cei din NWO si Magic , iar undeva in jurul locului 59453834534234234254 pe conducatorii celor din INDIA , T-A si in general ai familiei TNT , imi pare rau baieti chiar nu sunteti simpatici :)

Imi cer scuze fata de cei pe care nu i`am mentionat si numai bine celor de pe primele 3 locuri din clasamentul meu:)
 

DeletedUser

@plax
tu esti on-topic, noi suntem off-topic... scuze... insa discutia este interesanta si nu are rost sa deschidem un nou topic...

@sego
:) Nu am zis ca Alg nu poate face fata NWO, nu am fost in nici unul dintre ele sa vad cum o duc... Si daca tu crezi ca nerespectarea continua a PNA-urilor nu e motiv de razboi atunci se intelege de ce pierdeti satele in draci...
@Deatheaters
Asta nu e un motiv foarte concret... poate lumea accepta de frica, e totusi tribul de pe locul 2 (desi uneori cade pe 3, ca valoare e mult peste GD)
 

DeletedUser

:) Nu am zis ca Alg nu poate face fata NWO, nu am fost in nici unul dintre ele sa vad cum o duc... Si daca tu crezi ca nerespectarea continua a PNA-urilor nu e motiv de razboi atunci se intelege de ce pierdeti satele in draci...




deci nu te teme nu pierdem asa de multe sate oricum sincer nu sunt chiar asa de saritor la certuri si la batalii,asa cum sunt altii
 

DeletedUser

multumesc ptr aprecieri.
nominalizarile mele ar fi:
sego
algernon
KingEu
anghelos
beuca
97 dmd
Nidofu
 

DeletedUser

Sunt membru GD si tre sa votez si eu dar nu la cel mai bun lider ... cel mai prost lider detasat este h3r0
 

DeletedUser

Sunt membru GD si tre sa votez si eu dar nu la cel mai bun lider ... cel mai prost lider detasat este h3r0
Deci, cine a aruncat cu pietre in hades si in mircea ca dezinformeaza lumea in legatura cu conducerea GD sa citeasca acest post POSTAT DE MEMBRUL #19 DIN GD si sa isi dea cu pumnii in cap :D
@leulgreu
dude, daca te dau astia afara (desi slabe sanse la cat de vanatori de puncte sunt) te fac aliatul meu personal :D
 

DeletedUser508

Deci, cine a aruncat cu pietre in hades si in mircea ca dezinformeaza lumea in legatura cu conducerea GD sa citeasca acest post POSTAT DE MEMBRUL #19 DIN GD si sa isi dea cu pumnii in cap :D
@leulgreu
dude, daca te dau astia afara (desi slabe sanse la cat de vanatori de puncte sunt) te fac aliatul meu personal :D

Man imi pare rau ca nu pot posta discutiile private, pe strada dintre mine si membrii GD, asta pentru ca nu ar prezenta credibilitate! Insa, cert e ca Mircea nu vorbeste aiurea, hades la fel, iar tipul de mai sus stie el ce stie:)
 
Sus