Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?

Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?


  • Total votanți
    77
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu nu cosider ca tribul de pe primul loc este cel mai bun ... deoarce acum daca fuzioneaza doua triburi de exemplu unul de rang 2 si unul de rang 3 ii dau jos pe cei din ~B~B~ ... Tribul cel mai bun de pe lumea 13 poate fii oricare , fiecare trib are jucatori buni si calitati :)
 

DeletedUser

intra-adevar....tribul cmb are calitati si se poate bate pentru titlul ce cel mai bun trib de pe L13!:rolleyes:
 

DeletedUser30628

Eu nu cosider ca tribul de pe primul loc este cel mai bun ... deoarce acum daca fuzioneaza doua triburi de exemplu unul de rang 2 si unul de rang 3 ii dau jos pe cei din ~B~B~ ... Tribul cel mai bun de pe lumea 13 poate fii oricare , fiecare trib are jucatori buni si calitati :)

au mai fuziunat odata triburile de pe rank 2 si rank 3 mi se pare.....si unde au ajuns?????........poate sa fuzioneze cine vrea ca un trib unit ii un trib unit ;).......
 

DeletedUser

totdeauna locul din umbra bate podiumul ... aviz amatorilor .... eu propun pt titlul cel mai bun trib tribul NATO !

Frate MLEU !!! Ziceam de nBz nu de W o G !

nBz facuse fuziune cu Angry si a iesit W o G nu nBz.


alta parere personala ... nbz a facut unele dintre cele mai mari greseli prin acea fuziune ... si`a pierdut identitatea .. si acu sper sa sio fi regasit :)

Pe viitor foloseste optiunea edit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, sunt deacord ca a fost una din greseli prin fuziunea cu Angry ... dar asta este suntem oameni si gresim :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus