CENT vs. PDB

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ai vreo treaba cu activitatea mea? Poate am fost activ in alta parte! si legat de ajutor , sa zicem ca dusmanu dusmanului meu e prietenu meu , cum dadu era dusmanu meu , era favorabil si mie si voua si pdb-ului sa dispara de pe harta! pe voi va incurcat , pe mine ma enrvat , pdb-ul si smr-ul la tradat:)))
 

DeletedUser26020

Ai punctat bine.. Cu siguranţă ai fost activ în altă parte, că pe joc, nu ai mişcat nimic :)
 

DeletedUser

de acord, editat TT da' numai daca editat TT vezi ca unii din noi mai avem ceva istoric pe lumi mai mici, din cate mi-aduc aminte erai cam degeaba, cel putin pe 14 :p asa ca nu mai tine tu lectii de joc ;)

@gabitzu30 dragul meu, cred ca mi-am racit gura degeaba, nu prea ai inteles ce-am vrut sa zic sau nu vrei sa accepti ca desi suntem in inferioritate tinem ritmul si inca n-ati vazut nimic :p

PS: evident ca dupa postul asta iar o sa fie o pauza de vreo luna :)) hai bafta!


ma confunzi papusica...nu-mi aduc aminte sa fi jucat pe 14....si da,am inceput sa joc pe 12,13
 

DeletedUser26020

Văileu talibane, te-a prins cu minciuna. Numai sate de barbari ai luat slabule ...
 

DeletedUser34078

am vrut sa spun L13 :p erai la clocit cu adminii aia draguti :rolleyes: makumad, kam3l3on, vasy care mai erau ? :p initial incepusera in Respect :)) ce paradox :D

PS: interesant ca acadeaua ta nu a luat cartonas dar eu cand am pomenit de pampers m-a fluierat ... deci e offside sau eroare de arbitraj?

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

sincer ma mir pe unde e tepes de la voi care tot isi dadea cu parerea pe forum,macar facea si el ceva in razboiul asta.

Eu nu mai sunt pe lumea asta...sunt pe cealalta lume.:):rolleyes::cool:
In caz ca te intere', tocmai ca nu aveam cu cine ma razboi pe coltul meu de harta si nici chef si timp sa urc pana la voi, m-a facut sa ma retrag de aici.
Cu parerea imi dadeam si imi voi da tot timpul pt ca este doar parerea mea si simt nevoia compulsiv-obsesiva sa o impartasesc cu toata lumea care mai citeste forumul extern...;)
Eu cand postez ceva nu cred ca sunt provocator, decat in limitele dialogului civilizat dintre adversari, atunci cand discut cu un adversar.Imi displace cand vad discutii deviate spre partea jignirilor, acuzelor, atingerii vietii reale etc...
Revenind la subiect, daca situatia este ca PDB au mai putini membrii si aliante cu triburi mai slab cotate decat cele cu care au CENT alianta, atunci dragii mei, asta e situatia, ce tot postati aiurea ca de ce e asa si nu altfel?:D:cool:Iar daca, in aceasta situatie, CENT va castiga razboiul, puteti apoi spune ce vreti, de la marginea lumii sau de pe cealalta lume:) ca nu mai conteaza deloc;)iar daca, in aceasta situatie voi veti castiga razboiul, probabil veti deveni faimosi si toata lumea se va teme de voi pe alte lumi daca veti fi in aceeasi formula...
In rest spor la joc si ne vedem pe L25:cool:
 

DeletedUser18437

intru pe topicurile de razboaie si nu vad nicio statistica, doar certuri ... chiar aici a ajuns forumul extern ? :confused:

Parte 1:
Triburi: PDB
Parte 2:
Triburi: CENT

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78
Tabăra 2: 85
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 780,931
Tabăra 2: 815,978
Diferență: 35,047

chart
 

DeletedUser34078

...da ne facem valizele ca a dat soarele :) dupa, mai umblam la statistica ;) voi vedeti-va de treaba :D
 

DeletedUser

statistica de vara :cool:

Parte 1:
Triburi: CENT
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,610
Tabăra 2: 2,116
Diferență: 506

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 271
Tabăra 2: 18
 

DeletedUser2950

Parte 1:
Triburi: CENT
Parte 2:
Jucători: dan baran

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 235
Tabăra 2: 8
Diferență: 227

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,233,849
Tabăra 2: 72,667
Diferență: 2,161,182

chart
 

DeletedUser2950

pai dan baran pana mai spatamana trecuta era n cent :))
a plecat, si va ti pus pe el defapt mie imi seamana a o inobilare interna, decat ca el sa dus n pdb si nu cred ca lau ajutat foarte mult
asa ca dieferenta de care zici tu , in realitate este altfel
ca daca mai dam un pic napoi cand ati mai dat pe dan baran si era graur pe ela ati luat mai nimica :))
 

DeletedUser35286

bai straine,e membru PDB? statistica e corecta. Un membru PDB pierde sate in favoarea centului. Restu sunt detalii...
 

DeletedUser26020

pai dan baran pana mai spatamana trecuta era n cent :))
a plecat, si va ti pus pe el defapt mie imi seamana a o inobilare interna, decat ca el sa dus n pdb si nu cred ca lau ajutat foarte mult
asa ca dieferenta de care zici tu , in realitate este altfel
ca daca mai dam un pic napoi cand ati mai dat pe dan baran si era graur pe ela ati luat mai nimica :))

Mă ştii ce e cel mai rău ?
Că acest jucător a ţinut graniţa cu voi fără nici un fel de probleme, nici nu l-am auzit să zică că a pierdut vre-un sat, era aşa liniştit şi se descurca băiatul...

El a părăsit tribul, deci nu e înnobilare internă, a vrut omul să încerce ceva nou, şi a încercat PDB-ul ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus