CENT vs. PDB

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2950

daca tu zici :))
__________________

lati mai atacat odat vezi mesaj pe la pagina 3 , parca :)) n primavara
 

DeletedUser26020

Nu ştiu dacă ştii dar atunci era adevăratul dan baran, nu fantome pe cont la baran, era cu totul alt jucător în faţa calculatorului numai că avea acelaşi nume..

Dan baran din câte ştiu, adevăratul, s-a lăsat o dată cu trecerea lui în trib la noi, aşa că nu ar trebui să comentezi în necunoştinţă de cauză ..
 

DeletedUser

Suntem un trib pasnic,de regula ne declara alte triburi razboi..daca pana acum nu ne-au declarat nu au de ce sa ne incurce:)
 

DeletedUser40425

... TRIB PASNIC ... :)))

probabil ca le e frica, cand or vedea barbare in loc de acele conturi din pdb care tin granitele, o sa dea si ei in final un razboi cu burn !

prin conferintele lor se vorbea cam asa: 20 activi din pdb + 20 din burn fac 40, printre care noi suntem doar 20 (Ne cam fac, stai sa nu dam acum razboi) :(


:))))) hai bafta!
 

DeletedUser

Chiar nu e treaba noastra daca sunteti voi activi sau pasivi,cat despre razboi veniti si vedem cat ne e de frica
 

DeletedUser40425

cat timp va legati de deciziile luate precum stergerea... avem si noi dreptu sa ne legam de CAT DE BUNI SUNTETI VOI ! iar despre razboaie, pdbu a dat razboi si cu cent si cu rp fara sa se gandeasca cat de activi ati fii sau buni. .
 

DeletedUser

A purtat pe naiba!
uita-te si tu la inamici invinsi in dreptu razboiului PDB vs CENT si vezi cat aveti la agresori,ati umblat mereu dupa statistica si cand nu mai tine da-ti stergere
 

DeletedUser40425

eeee... hai nu ma lua cu inamici invinsi acum.. ia uitete cine e pe primul loc la inamici si ca agresor si ca aparator iar daca esti putin destept ti-ai putea da seama ca avand 7-8 continente de granita cu inamicii si avand un handicap de 40.000 sate in razboi nu ne puteam permite sute de sate de atac per jucator,asa ca am mers si noi mai mult pe aparare si tot am luat sate de la voi... asta nu intelegeti voi, va dati vedete acum, dar sa fii fost un trib de pe l21 in situatia noastra nu ar fii rezistat cat noi. ;)
 

DeletedUser

cat timp va legati de deciziile luate precum stergerea... avem si noi dreptu sa ne legam de CAT DE BUNI SUNTETI VOI ! iar despre razboaie, pdbu a dat razboi si cu cent si cu rp fara sa se gandeasca cat de activi ati fii sau buni. .

nu stiu cu Centu cum a fost,da noi(RP) nu am asteptat sa ne declarati voi razboi. Noi am facut primul pas :)
 

DeletedUser

Handicapul de sate e datorita parsivitati pe care ati avut-o cu aliatii,va-ti bucurat sa-i descurajati sa le luati satele si jucatorii..cred ca ar fi cazul sa te prezinti si tu sa vad daca chiar merita sa discutam
 

DeletedUser40425

pai cum, atunci cand incepi sa aberezi conteaza cu cine vorbesti ? ce aliati visezi la ora asta ? Viespile au dat delete din alte motive, ce parsivitate visezi tu ??


cat despre declaratia de razboi din rp, nu va mai laudati cu cate 2 razboaie simultan ca nici nu erati voi(VEDETELE) conducerea pe atunci. ;)
 

DeletedUser

dam stergere

vip7seven7 în data de 10.06. la ora 17:00
cik din cauza magariilor din rp:)) e pe forum ;-))

incoming în data de 10.06. la ora 20:13
si tu te iei dupa ei?

vip7seven7 în data de 10.06. la ora 20:50
m-am cam plictisit :)) si noah...sa moara magnatu de ciuda...ca el se baga peste tot si la noi in trib...eu am pus bazele la tribul asta am lipsit ceva vreme mi s-au luat drepturile de unii m****i acuma sa le dau la m**e oricum ma joc pe 25 sa ma scap de unele gunoaie de aici ;_)) sa le ruperi satele voi la rp :))

incoming în data de 10.06. la ora 20:57
inteleg,asa a facut magnatu cu toti aliati,cu rp suntem aliati si razboi nu facem pana nu ramanem doar 2 triburi pe harta..poate nici atunci

vip7seven7 în data de 10.06. la ora 20:59
pai eu mai sunt pe L7 cu "cosackss" si acolo inchidem lumea cat de curand...de acolo mi se trage asta cu ruptul...magnatu trebuie futizat dinn greu ;_)0 cred ca isi taie venele de-si pierde din sate...l-a facut pe viespe20 sclavul lui si noah...fraierii merg pe burta...eu nu am mai participat la atacuri comune cu viespile astea ...mi-au schimbat numele si emblema tribului din Sangre in viespi...sa se intape ei ;-))


vip7seven7 în data de 11.06. la ora 12:17
la trib i-am spart la statistica...si din alte triburi renunta lumea...succes sa-l futizati pe magnatu si pungutza lui si mai apoi bafta cu rp...joaca murdar cica :)) eu nu am avut tangente cu ei...

membru viespi
 

DeletedUser40425

:))))))))))))))) LOOOL ce stie ala? sa iti zica dragi tai aliati de ce au dat stergere conducatori viespi... tot din cauza recrutariilor din partea lor ;) -ce se intampla si ce visati voi- :-j
 

DeletedUser

Voi nu vedeţi cât îl duce cap şi pe ăsta, îi daţi atenţie !

Lăsaţi-l să vorbească singur până se plictiseşte, se mai găsesc aşa specimene să se bată cu pumnu-n piept !
Băi inteligentule laudă-te cu ce ai făcut tu nu cu ce au făcut colegi tăi ! jet .
 

DeletedUser40425

cică jet . =)) e numele COCALAR RULLZZZ la tema asta si nu stiam eu? :-?

dacă da, îmi pare rău dar vă las pe voi să faceţi monoloage. :-j
 

DeletedUser26020

Dacă numele acestei teme era " cocălar rulzz " cred că singurul care activai pe aici erai tocmai tu, din păcate nu e aşa, deci activăm şi noi pe extern ...
Pe de altă parte, ştie careva cu ce nume joacă januvl ? Eu personal nu ştiu dar văd că vorbeşte în numele PDB-ului, bănuiesc că e unul dintre pungaşi ...

Dar totuşi, un nume de joc ai ? Chiar sunt curios cine eşti pe joc .
 

DeletedUser40425

Cand vorbeam de ce se spunea in conferintele voastre, nu te bagasi in seama... :))
acum te bagi... dar degeaba.

Exact pentru ca nu scrie cocalar rullz postez... dar cred ca o sa ma retrag daca va simtiti :( oricum, nu am de ce sa discut cu voi, nu-s vedeta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26020

Nu am postat atunci pentru că am avut azi liber de la ce înseamnă triburile şi deabia acum am ajuns acasă şi am citit tot ce scrie mai sus, totuşi cu cine avem " onoarea " ? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus