CENT vs. PDB

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40425

doar daca ma uit la de cate ori te-ai innobilat singur imi vine rau si imi trece si cheful de ati spune cine sunt :(
 

DeletedUser26020

Şi de câte ori o să mă mai înnobilez, cred că o să ţi se facă rău şi mai tare, probabil se trage de la faptul că eu trimit câte 5 nobili la fiecare trenuleţ pentru că ai 2 beneficii destul de mărişoare pe care probabil tu se pare că încă nu le-ai descoperit, aşa sunt eu, dacă nu am ce face cu nobilii, mă mai înnobilez pe mine ca să fie mai şmecher, nu contează că am satul luat de 2 luni, bag o înnobilare ca să împrospătez satul ...
Pe de altă parte acuma se dă trofeul ăla pentru sate înnobilate, şi îl iau mai repede dacă mă înnobilez pe mine, nu trebuie să mă chinui, eu joc numai pentru trofee ştiai ? :)

Te înţeleg, lasă nu spune cum te numeşti pe joc, aşa sunt mulţi fantomix din ăştia care vin cu presupusul pe extern şi se bag cu pumnul în piept că fac şi dreg şi taie şi omoară, şi când îşi dau numele, nişte ofâstâcaţi. Nu că ai fi şi tu la fel, dar doar ziceam, marea majoritate se dovedesc a fi aşa, posibil ca tu să nu te încadrezi în ei, tu doar prin acest "procedeu" de a evita să-ţi dai numele momentan eşti băgat în seamă. Că dacă îţi spui numele şi eşti unul situat în acestă clasă generală caracterizată mai sus, dă-ţi seama că nimeni nu o să îţi mai dea atenţie nici cât să-ţi citească postările :)

Când îţi spui numele frumuşel pe extern, vorbim cu cel mai mare drag despre războaie şi ce vrei tu, până atunci cred că ar trebui să te reţii în comentarii :)

ps. Mă bucur că sunt aşa de important din primul mesaj pentru tine încât să mă verifici pe statistici, înseamă că chiar ţi-am atras atenţia :) Keep going :)
 

DeletedUser19025

Vai vai ce de dileme=)))
sincer chiar voiam sa ma fac nevazut, dar cu voi....
incoming,nu cred ca e nevoie sa ** tu de inamici invinsi gabriel asta sau alti de la voi din trib, ca voi nu prea aveti treaba cu ei, de la voi dexter ce stia sa joace,in rest sufletul, sa fiu sincer nu prea conteaza si nu intreseaza pe nimeni cum joci sau cum se joaca,toata lumea cauta sa se distreze sau sa se relaxze,insa la voi trebuie sa iasa cate unu si sa se bata cu pumnul in piept, mama ce bun sunt....
crede-ma ca eu am fost sitter pe toate zonele unde erau atacuri,, in limita timpului meu liber, si va stiu pe fiecare in parte cum atacati si cum va aparati...asa ca...sa o lasam balta.
vip7seven7
intrebarea e,cam ce a rezolvat el cu asta, sa fiu sincer probabil se simntea ignorat si voia sa fie si el bagat in seama....
In fine, una peste alta e ca la un momendat toti ne lasam,mai mult sau mai putin conteaza motivele, ca am pierdut(macar am fact'o cu capul sus), intodeauna exista unu care pierde sau castiga, niciodata nu am zis ca o sa castigam lumea,insa pe oricare dintre lumile care am jucat ne-am fc simntita prezenta, nu ne-am batut cu barbarele.
Jane tata,nu stiu care esti, dar mai lasa de la tine, daca ai asa multa energie,consuma pe joc tot.
 

DeletedUser40425

Domnu', am facut exact ce ai face tu daca mi-ai stii numele! ;)

Stai linistit, daca as fii un fantomix, nu as avea conversatiile din conferintele voastre, asta unu la mana...

doi la mana, nu cred ca m-am batut cu pumnii in piept! Daca voi intelegeti asta din ceea ce spun eu, e problema sau prostia voastra. Eu ma rad simplu de voi. Te dai vedeta aici prin a scrie romane dar cand colo, ti-e teama de un trib cu 9000 de sate pe joc si doar din simplul fapt ca nu imi spun numele pe joc vii si te dai mare jucator. :) Nu vin cu presupusul, iar daca ma iei cu clase generale deja aberezi si chiar nu-i gasesc rostul afirmatiei, avand in vedere ce clase exista in tara din care ne tragem...
De ce sa imi spun numele ?!?! Ce ai de castigat ?! Ma cunosti in rl de te-ar ajuta ? stai linistit,repet, nu vin cu presupusul, vorbesc doar din faptele voastre de vedete...
 

DeletedUser17979

Jane te-as ruga frumos sa te limitezi in a vorbi strict la subiect(tema cu RP e in alta parte).


Multumesc
 

DeletedUser26020

Ce să-ţi zic, marele NoName care are conversaţia noastră de pe conferinţă, ţi le dau şi eu dacă vrei, vrei să vezi cine cu cine bea cafeaua dimineaţa ? îţi dau mă, nu-i problemă, ca să te crezi mai important :). Nu cred că se discută în scris ceva chair important..

Baftă mă januvl, ce să zic, haideţi toţi să ne facem câte un cont dintr-ăsta fantomă şi să ne batem pe forumul extern ca şi cum am fi importanţi :)
 

DeletedUser26020

Uite-i mă cum îi adună toţi aici :D
Da mă, cent-ul are probleme cu burn-u .. aşa şi ? :) E problema voastră dacă ar fi aşa ? :)

Din câte văd se numeşte topicul Cent vs PDB şi nimic de BURN...
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
unde vi se pare voua ca noi am aveam pb cu ei??



Parte 1:
Triburi: CENT
Parte 2:
Triburi: BURN

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,867
Tabăra 2: 369
Diferență: 1,498

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 1
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,807,776
Tabăra 2: 2,823,487
Diferență: 12,984,289

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44,933
Tabăra 2: 9,720
Diferență: 35,213

chart
 

DeletedUser40458

Ma ce ii aici?

Toata lumea se cearta,toti se injura,toti se fura toti si baga..... :)

Ideea e urmatoarea,cum a fost de la inceput si era clar pentru multi,ultimile doua triburi ce vor ramane pe lumea 21 vor fi RP si CENT.Daca vor face un trib impreuna cele doua triburi sau daca se vor bate intre ele este partea a doua,dar macar au fost aliati de cand am incheiat eu cu ungurul alianta si a tinut pana acum si eu sper sa mai tina sau sa faca un singur trib pentru ca am amici in ambele tabere.



In fine,vom vedea ce o sa fie.


Va pupa lucifer si spor la joc.
 

DeletedUser36475

bine zis lucifer ;)
cam asa cred ca o sa fie
acum sa vedem :) si cred ca BURN nu are nicio traeba aici in topicul asta deci nu cred ca e necesar sa *vorbim* despre el aici ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26020

Atâta timp cât cent câştigă pe graniţă ( Şi momentan cam asta se întâmplă ) pot să se înjure pe extern până nu mai pot :))
Hai cu injuriile :D
 

DeletedUser36475

datii druml :)))) noi va asteptam :))
asa ar fi trebuit sa zic probabil,
dar cred ca cel mai bine ar trebui ca toti sa stim ca e doar un joc si asta e farmecul lui chiar daca unii nu pot sa conceapa acest fapt :) si gabitzu lasa bine ca Cent castiga pe granita:) ca asa e frumos ;)

 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: CENT, CENT A
Parte 2:
Triburi: PDB, PDB .A

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,371
Tabăra 2: 1,338
Diferență: 1,033

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23,113,746
Tabăra 2: 12,988,185
Diferență: 10,125,561

chart
 

DeletedUser40316

Ma ce ii aici?

Toata lumea se cearta,toti se injura,toti se fura toti si baga..... :)

Ideea e urmatoarea,cum a fost de la inceput si era clar pentru multi,ultimile doua triburi ce vor ramane pe lumea 21 vor fi RP si CENT.Daca vor face un trib impreuna cele doua triburi sau daca se vor bate intre ele este partea a doua,dar macar au fost aliati de cand am incheiat eu cu ungurul alianta si a tinut pana acum si eu sper sa mai tina sau sa faca un singur trib pentru ca am amici in ambele tabere.



In fine,vom vedea ce o sa fie.


Va pupa lucifer si spor la joc.

cred ca ar trebui sa se faca un top al aliantelor de pe .ro ... aceasta alianta ar fi in top 10 ca cea mai stabila si la fel in top pentru modul in care se respecta inobilarea satelor si cum arata pe harta granita aia dreapta parca ii trasa cu liniaru ;) felicitari
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus