CENT vs. PDB

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Felicitari mitule , vad ca o duceti bine. Aveti grija sa nu cadeti cum zice bellusy asta :)) wtf ?:confused:
 

DeletedUser40604

Belusyy, vom mai vorbi atunci când se face organizat pe tine, nici nu cred că rezişti la 2 organizate, părerea mea, acuma rămâne de văzut, nu e problemă, până atunci hai lăsăm băieţii cu experienţă să vorbească, cei care muncesc din greu pe graniţă, nu tu care ai luat 2 sate de la cent şi pdb :)

Ce-i drept nici eu nu am luat prea multe de la voi, dar nu prea am fost pe graniţă, dar cu toate astea, tot am mai multe sate luate decât tine de la duşmani...

Da stiu de la inactivi asta stiu
 

DeletedUser26020

Tu nu eşti în stare nici de la inactivi să iei, aşa că scuză-mă !
 

DeletedUser34078

Ti-ai facut flotant pe granita? :D subtire totusi ... doar asa de decor? :p
 

DeletedUser26020

Probabil se referă la mutarea celor 20 ex-centurioni :)
Oameni din ăştia slabi gen cristivas, technobo, credoquia :-? a da, şi mici pe deasupra :D

Verifică satul meu 392|319, era o dată exact pe graniţă, dar exact :D Acuma pot spune că am sate în mijlocul lor :))
 

DeletedUser26020

După cum scrie şi mai sus, eram deja pe graniţă cu satele de acolo, şi pentru tine personal află că mai am graniţă pe undeva, pe unde pot şi eu ... :) Nu asta e important, e important că voi aţi plecat aşa de parcă ieri aţi intrat :))

oricum, pe mine personal nu prea mă încurcaţi :)
 

DeletedUser40425

lasatil pe saracu gabitzu, el e mai mult cu externu... bagator de seama p-aci !
 

DeletedUser28460

:) gabi30 nu te mai da grozav... ar trebui macar sa recunosti ca ati pierdut o lupta!
 

DeletedUser40215

Nu inteleg de ce acum va laudati....razboiul nu e gata...deci degeba va laudati...sa ne vedem sa sfarsitul razboiului castigatori si atunci iesim aici si ne laudam...acum nu are rost!cum au plecat de la ei asa pot pleca si de la voi ;)
 

DeletedUser26020

Januvl care e problema ta ? toţi postează on topic pe când tu eşti aerian, postezi despre gabitzu, nu am ştiut că sunt aşa important pentru tine :)
Castelul romei: Lupta cu trădătorii e pierdută clar din partea cent, dar nu şi războiul cu Burn.
Cât despre anticrist, nu înţeleg de ce acuma ai prins glas după plecarea ta în Burn, eram colegi, te sprijineam, ţi-am dat sate de la sitter câte ai vrut şi acuma vezi doamne cent-u nu era bun :)

treaba voastră şi e alegerea voastră :D

Oricum, dacă vedeţi bine aici e topicul PDB vs CENT, nu are legătură cu burnu, cât despre PDB probabil o să profite de aceşti oameni fără cuvânt şi o să prindă şi ei glas acum :D

Ce să zic, asta e :) Mai cazi, te mai ridici :)
 

DeletedUser34078

Aolew a intrat Cent la apa :D... mai aveti grija ca mai am un pic si va depasesc :p:D
 

DeletedUser40425

vai doamne, ce sa spun... crezi ca n-o sa dorm la noapte ca esti tu asa important ?
stai linistit ! am vazut ca erai tu mare vorbaret pe forum si erai aci' sa judeci anumiti jucatori si sa ii le spui ca sunt no name doar daca intra cu alt cont pe extern fata de alti colegi care chiar au luat sate pe granita cu pdb.
Poate cu contul propriu tin cate 5 sittere in trib si apara conturi in granita... Mie-mi vine sa rad de voi care va tot laudati de diplomatia cu rp si nu ati reusit sa vedeti in curtea proprie. Deh ce sa faci, cand ai un trib facut din fuziuni peste fuziuni... se mai intampla.

restul e can can

hai bafta acolo.
 

DeletedUser

Ia sa vedem cum sta treaba. :D

Parte 1:
Triburi: CENT
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 243
Tabăra 2: 370
Diferență: 127

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 0
Diferență: 23

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,003,598
Tabăra 2: 3,422,206
Diferență: 1,418,608

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 223,531
Tabăra 2: 0
Diferență: 223,531

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus