CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Asta chiar nu e frumos ! L-ati concediat pe cyocos pentru ca incepuse sa piarda sate la smr ... niste statistici...

Nu,l-am concediat pe cyocos pentru ca atunci cand avea atacuri dadea sitter.
Nu are rost sa tii un jucator in trib doar pentru satele lui,asa ca a fost concediat si luam si noi sate de la el.
 

DeletedUser

Asta chiar nu e frumos ! L-ati concediat pe cyocos pentru ca incepuse sa piarda sate la smr ... niste statistici...

cyocos [nu mai este în trib] 0 9 -9 0 571.834
a fost concediat pentru ca nu a ripostat...0 inamici invinsi ca atacator?stie ce e aia recuperare....
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nasol ca au bagat astia razboaiele tribului...acum fiecare sef de trib isi poate supraveghea membrii mai usor :((
Era mult mai bine cand stateai in umbra si nu faceai nimic :D
 

DeletedUser

dau lumea afara degeaba invoca motive ca e altul pe cont mincinosi si tradatori astia din cent
 

DeletedUser

Ce tare :))...aveau 3 jucatori din TS si SMR parola ta.

In fine,pacea domnului.

:mad: normal ca dupa ce v-am ajutat si stiati ca am armata toata trimisa pe granita a-ti zis sa ma innobilati .... nici macar nu ma-ti anuntat ... a trebuit sa vad cum dispar sate si a durat vreo 5 ore pana sa primesc un rsp ... in fine ... sunteti varza ... punctele nu se castiga asa
 

DeletedUser

corect. trebuia sa te fi anuntat cu 5 zile inainte ca vei fi innobilata intern. nu a fost fair play ce au facut....sa va fie rusine Centurionilor,voua si lui Dinu Patriciu!
 

DeletedUser

pai trebuia sa ** cu mn sa imi spuna unde am gresit daca am gresit ... nu sa vad ac trimite omul 4 nobili pe fiecare sat gol ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus