Cereri semnaturi!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

Vlad, eu asteptam sa imi spui detaliile despre semnatura aici. Inca astept
 

DeletedUser

As vrea si eu o semnatura..cine mapoate ajuta?
As vrea sa fie animata,ceva cu o zana alba ori un inger alb si sa scrie :"Paradoxy" animat pe ea.
Poze la alegere...:D

Merci<3
 

DeletedUser18865

zZoZoo: se pare ca intampin ceva probleme cu photoshopul, semnatura s-ar putea sa intarzie un pic.
 

DeletedUser

M-am razgandit :) .As dori o imagine cu dimensiunile 800x800 . Ar trebui sa fie ceva festiv, deoarece este ziua de nastere a unui prieten bun. Nu trebuie sa contina text, de ala ma pot ocupa eu :p Nu e nevoie de un tipar anume, pur si simplu ceva legat de o zi de nastere. Nu vreau neaparat chestii complicate, doar daca are cineva chef si inspiratie.. Multumesc mult! O rugaminte doar, daca se poate. As vrea sa fie gata pana pe 8 ca sa am timp sa o developez, etc :)
 

DeletedUser

Imi cer scuze vlad. Nu imi sta in fire sa fiu neserios....am avut lipsa de internet circa 3-4 zile si nu am putut intra de pe pc-ul meu ca sa pot sa fac ceva.
 

DeletedUser

Daca aveti probleme cu avatarul facut de mine cautati in lista de mai jos - o sa gasiti avatarul respectiv aici.

http://www.power-design.ro/semnaturi/avatare/avatare.html

Aveam avatare si semnaturi la un loc si deja se impunea un pic de ordine.
Sper totusi sa nu fie probleme. Valabil doar pentru avatare, nu pentru semnaturi.

Singura schimbare a aparut in sintaxa adresei - luati vechea adresa si in loc de /semnaturi/nume poza in sintaxa adresei acum apare /semnaturi/avatare/nume poza

Cer scuze colegilor din triburile.ro - link-ul respectiv nu e decat o lista a unor avatare mutate, nu e reclama, nu e altceva.
Multumesc. :)
 

DeletedUser39591

Сavallere,
Eu am intrat pe acel site
Am vazut ca sunt scrise acele denumiri si m-am gandit sa ma uit...
Dar mie mi-a aparut sa pun nick-ul si parola...

Mie imi apare in rusa...
Scrie ca ca sa intru pe acel "server" trebuie sa-mi pun numele si parola...
 

DeletedUser40739

Haba12 am intrat si eu adineauri si imi cere user si parola dar nu e nimic scris in rusa :).
 

DeletedUser39591

Pai am o explicatie :)
Eu fiind in Moldova...si calculatorul e setat in rusa...sau de la inceput fraitmiu a ales rusa stiind-o mai bine...
Iti pot face un screen la chestia cu site-ul ala
Tu fiind in Romania...Europa la tine calculatorul e setat in engleza...sau din motiv ca de la inceput ti-ai setat calculatorul in engleza sau limba pe care o stii...
Pot face un screen in care sa vezi ca la mine e scris in rusa referitor si la "My Computer" etc.
 

DeletedUser

e ciudat, mie nu imi cere nimic, si am intrat de pe mai multe calculatoare.

e vorba de urmatoarele fisiere..

alizeeaavatar.gif
alizeeaavatar2.gif
alizeeaavatar3.gif
avatar opus dei.jpg
avatare 4blood.jpg
celcazut.jpg
dyucy.jpg
gabyy89 avatar forum.jpg
haibatrane.gif
ipodavatar.jpg
Itirupcapuavatar.gif
jokerman.gif
la multi ani.jpg
lethal touch.jpg
logotribdanasav.jpg
lordZETavatar.jpg
muhamadavatar.gif
nextnoobavatar.gif
quitana.jpg
ratoiulnebun.jpg
semnaturi forum lamborghinio.jpg
style97.gif
sufarrr1.jpg
sufarrr2.jpg
taipei2.gif
taipei3.gif
timomaasPCR.gif

care au fost mutate..
 

DeletedUser41382

cine ma poate ajuta si pe mine cu o poza de profil in joc...ceva cu un razboinic chinez(fotografie reala-pe google nu am gasit) si jos sa scrie "Dr.Spam".

Multumesc!
 

DeletedUser

As dori un avatar cu numele : Nenea de la Gaze si o semnatura , sa vedem ce iese :D
 

DeletedUser

Am incercat eu ceva....nu e cine stie ce
5tr5Y.png
 
Sus