Cereri semnaturi!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

Lui revendic am sa incerc sa-i fac eu semnatura, imi place ideea lui :D
Bineinteles, daca mai doreste cineva sa incerce sa-i faca e cu atat mai bine, are de unde alege :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

Parca era o semnatura facuta de chev...
Dar a sters-o el...daca nu ma gresesc :O
 

DeletedUser38548

:eek: "opera de arta"?:eek: who, me::eek:?

hey, N.paul, 7srY, sunteti in vacanta, nu faceti niste semnaturi frumoase acum de paste pentru forum? :) ca sa nu vorbesc de veterani: clarisima, chevyx, candy cakes, joyman2.. s.a - sa nu se supere pe mine cei pe care nu i-am enumerat :)
am mancarimi la degete cand vad ca e cerere si eu acum nu-mi permit nici o oferta :(

Am sa incerc sa fac cel putin o semnatura cu tema de pasti , pana deseara
 

DeletedUser

Clara a esuat in incercarea de a invata un biet copil sa faca o semnatura:D....asa ca apelez tot la voi..doresc si eu o semnatura care sa contina:un lup,iarna,si expresia:" Winter is coming!" ....daca se poate sa nu fie ceva pacifist:D....multumesc preventiv

Eu nici nu ma apuc de gandit la ea daca nu ma lasi sa trantesc si o Scufita Rosie langa lup :rolleyes:....
 

DeletedUser38548

Sper sa va placa,

paste.gif

http://img837.imageshack.us/img837/7506/paste.gif -daca doriti sa va puneti imaginea la semnatura adaugati [/IMG ]
Am ales cozonacul si ouale rosii deoarece imi par mai reprezentative, iar daca as fii adaugat si milul , pasca imaginea ar fii fost prea incarcata si bineinteles scrisul in culorile reprezentative pentru Pastele din tara noastra.

[B]Sărbători fericite[/B]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

minunat, pare mai glumeata decat cantecul la care am facut sa trimita linkul, dar eu o voi purta :)
multumesc
 

DeletedUser

revendic, eu ti-am facut o semnaturica pentru sarbatori, e tot cu un lup, asa cum ai cerut tu dar e in tema sarbatorilor :D
easteriscoming.jpg
 

DeletedUser

vreau si euuuu semnatura de paste, iepurasi, floricele si ce va mai trece voua prin cap:)
 

DeletedUser

si buburuze :p

r9j5ua.gif


sau varianta 2 in cateva minute

1zzs8it.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

As dori si eu, daca se poate, un avatar pentru joc si o semnatura cu tema "fire skull".

Merci!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da , am incurcat eu borcanele
daca te referi la aia veche nu , n-o mai am


1r2o82.jpg


place la tine ? daca da da-mi o idee despre avatar , il vrei in acelasi stil ca semnatura ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus