Cereri semnaturi!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

neata si hristos a inviat

plaxex , am facut si un avatar aseara . daca nu-ti place astept 'comanda' sa il schimbam

210d8wh.jpg


acum va las , ma apuc sa ma indop :D:D:D:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

Pff... acum am vazut ca mai este o pagina... n-am ce zice :D avatarele si semnaturile super... nu stiu pe care sa o pun :))

Multumesc frumoooos pentru ele!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ziua buna, dupa ce am purtat jumatate de an semnatura actuala, am decis ca as vrea sa mai port si o alta semnatura, una care sa ma reprezinte. Cine ma poate ajuta cu o semnatura, tema, Queen (Freddie Mercury). Eventual inspiratia poate veni din Bohemian Rapsody, poate chiar Is This The World We Created, sau alte piese Queen. Sper sa ma ajutati :), astept cu nerabdare :D.
 

DeletedUser

Eu propun ca tema pentru urmatorul Css sa fie "semnatura pentru Adenauer".... ce parere aveti?
 

DeletedUser

Ziua buna, dupa ce am purtat jumatate de an semnatura actuala, am decis ca as vrea sa mai port si o alta semnatura, una care sa ma reprezinte. Cine ma poate ajuta cu o semnatura, tema, Queen (Freddie Mercury). Eventual inspiratia poate veni din Bohemian Rapsody, poate chiar Is This The World We Created, sau alte piese Queen. Sper sa ma ajutati :), astept cu nerabdare :D.
special pentru tine , freddy dansand pe bohemian rhapsody :))
borat-dance-animated-gif.gif
 

DeletedUser

Buna ziua ! :)

Doresc o semnatura in stilul utilizatorului Taipei cu aceasta poza in mijloc ( pusa intr-un chenar negru ) :

radugyr.jpg

Si putin miscorata de altfel :D

Fundalul semnaturii sa fie verde dar mai inchis decat cel pe care l-am bolduit eu in cuvant si in stanga fotografiei sa apara versurile :

Nu dor nici luptele pierdute,
Nici ranile din piept nu dor,


In dreapta pozei sa apara versurile :

Cum dor acele brate slute
Care să lupte nu mai vor.


Daca puteti va rog baga-ti la versuri un stil de miscare, astfel incat versurile sa fie gen ca la karaoke ( sa pice de sus in jos )

Si in final la toata semnatura as dori un chenar ( perimetrul semnaturii ), cu poza asta :
tricolor2.gif




Daca nu puteti s-o realizati asa cum o visez eu, realizati-o va rog cu 90% din criteriile pe care vi le-am mentionat mai sus.
Multumesc ! :)
 

DeletedUser

n-am facut-o la dimensiunea maxima ci la 75% , nu s-ar mai intelege nimic pe forum daca am avea toti semnaturi din alea imense

wwhs1j.gif


 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Domnule Chevyx multumesc pentru efortul dvs. !
E 99% perfecta semnatura realizata de dvs. dar daca nu va suparati, va rog sa-i dati o modificare la text .. vreau sa cada mai incet versurile ( exact ca la karaoke ) .. si daca se poate, vreau sa cada cate un rand, pe urma altul .. nu litera cu litera ..
Pe alb doresc versurile ( varianta a II-a )

Tot respectul meu domnule,
Multumesc !
 

DeletedUser

programul pe care il am nu imi pemite sa fac asa cum vrei , sa cada pur si simplu versul ci doar cum sunt celelalte 2 facute , sa cada literele si la final sa formeze versul . as fi putut face un gif din 4 foto cu versurile scrise in prealabil , pe prima foto sa fie primul vers , pe cea de-a 2 a primul si al 2 lea samd dar cred arata mai bine asa cum este cea de mai jos . daca vrei insa varianta cu gif creat din 4 foto o pot face si pe asta .

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21711

Chevyx, in programul acela, cu care lucrezi tu, poti sa faci sa "tremure imaginea"?

Adica, ma refer sa tremure curaj, din imaginea de la avatar... asa cum tremura si in desene :))

scaled.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21711

ok... mersii oricum...

sper sa ma ajute altcineva la problema asta :
)
 

DeletedUser42411

1.

warriors%3A-legends-of-troy-wallpapers_21451_1280x800.jpg


2.

hero-warrior.jpg


3.
Magic%20Rider%20Warrior%20on%20the%20Horse.jpg


Vreau sa ma surprindeti... un gif cu toate imaginile si cu scrisul (300 x 200)

Zero Tolerance / ZTE

Si una pentru profil de jucatorr... nu mai stiu dimensiunile cu

V@lty

Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:
Sus