Cereri semnaturi!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser27389

As dori eu ca pe imaginea urmatoare sa scie undeva numele @marius@ si sa fie de dimensiunea asta 240x180, max. 120kByte, scrisul daca are efect ar fi si mai bine.


Uploaded with ImageShack.us
 

DeletedUser

9qiatv.jpg
...
iwnmf6.jpg
 

DeletedUser27389

la a doua varianta daca ai putea sa faci in stil slideshow - la diferenta de 1-1,5 secunde cu aceata poza si pe ea sa scrie BURN IN HELL
 

DeletedUser

semnatura e o poza sau un gif , crezi ca poti accesa linkul dintr-o poza ? eu zic sa continui cu varianta de link pe care o ai acum

11qmhy0.jpg


sper sa-ti placa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@marius@ : am facut si eu, sper sa iti placa

Versiunea 2:
Jw5Vb.gif

Versiunea 1, statica:
uDMMS.png
 

DeletedUser27389

paul te rog daca poti la varianta 1 sa faci sa fie Mărime maximală 120 kB pt. ca sa o pot folosi in joc.
 

DeletedUser

As face asta, daca as stii cum....stiu ca exista un program care putea sa faca imaginile sa fie mai mici ca si dimensiune in kb, dar nu stiu cum se numea....o sa ma documentez, si o sa incerc sa o fac :)
 

DeletedUser37971

Clara a esuat in incercarea de a invata un biet copil sa faca o semnatura:D....asa ca apelez tot la voi..doresc si eu o semnatura care sa contina:un lup,iarna,si expresia:" Winter is coming!" ....daca se poate sa nu fie ceva pacifist:D....multumesc preventiv
 

DeletedUser

:eek: "opera de arta"?:eek: who, me::eek:?

hey, N.paul, 7srY, sunteti in vacanta, nu faceti niste semnaturi frumoase acum de paste pentru forum? :) ca sa nu vorbesc de veterani: clarisima, chevyx, candy cakes, joyman2.. s.a - sa nu se supere pe mine cei pe care nu i-am enumerat :)
am mancarimi la degete cand vad ca e cerere si eu acum nu-mi permit nici o oferta :(
 

DeletedUser

eu i-am facut lui plaxex da' cred ca nu-i place asa lasa treburile si fa-i omului o semnatura :)
 
Sus