Cinste si onoare tribului Magic-asta le trebuie!

DeletedUser

nu cred ca ar fi benefica o alianta cu un trib in deriva ! sunt convins ca este aproape imposibila alianta cu NWO din partea CA ...
e parerea mea personala
 

DeletedUser2005

Probabil vei intra in NWO :)) Hai sa nu te mai fierb. Da pot face asta dar ar insemna lipsa de respect pt cei care au pierdut in lupta, ar insemana ca nu ma respect pe mine insumi, as deveni la fel ca cei care au plecat la inamici parasind tribul in care au crescut, ar mai insemna sa devin un nimic cum deja au devenit unii ( nu dau nume ca voi primi ban )
 

DeletedUser2005

nu cred ca ar fi benefica o alianta cu un trib in deriva ! sunt convins ca este aproape imposibila alianta cu NWO din partea CA ...
e parerea mea personala


Convingerea ta nu are temei Am spus ca pot face alianta cu TLD nu cu CA si daca tu crezi ca spun asta doar asa sa ma aflu in treaba te inseli
 

DeletedUser

Convingerea ta nu are temei Am spus ca pot face alianta cu TLD nu cu CA si daca tu crezi ca spun asta doar asa sa ma aflu in treaba te inseli

convingerea mea este ca aceasta alianta nu este realizabila......dar pana la urma eu spun nu,tu spui da si discutia nu are rost si nu duce nicaieri
 

DeletedUser

dupa mici discutii pot sa raspund afirmatiilor tale:NU este posibila realizarea unei aliante TLD-NWO:D
 

DeletedUser

Fiindca am avut incredere in oameni si au fost doar niste lasi, au fugit sa isi adaposteasca pretioasele sate. Vrei sa fac un pariu cu tine? Oricand pot face alianta cu TLD

nu fac pariuri pe care nu sunt sigur ca le castig.
orice este posibil intr'un joc,ca si in viata.
dusmanii de azi pot fi cei mai buni prieteni de maine,asta depinde si cum esti tu ca om(jucator).
indiferent daca lupti impotriva cuiva sau de 'aceeasi parte a baricadei' cu cineva ,tot timpul trebuie sa dai dovada de respect si corectitudine.
 

DeletedUser

Fiindca am avut incredere in oameni si au fost doar niste lasi, au fugit sa isi adaposteasca pretioasele sate. Vrei sa fac un pariu cu tine? Oricand pot face alianta cu TLD

Eu fac pariul asta cu tine. Chiar te rog, te provoc... incearca sa faci alianta cu TLD:);)
 

DeletedUser2005

:)) Ai pierdut deja Ce dai daca maine NWO va apare in diplomatia TLD la aliati ???

Si inca ceva asta nu depinde de tine si nici de flamer Poti sa crezi sau nu e treaba ta
 

DeletedUser

:)) Ai pierdut deja Ce dai daca maine NWO va apare in diplomatia TLD la aliati ???

Si inca ceva asta nu depinde de tine si nici de flamer Poti sa crezi sau nu e treaba ta

ducem discutia in derizoriu.......poti sa sustii bazaconii cat vrei tu.........NU ESTE POSIBILA O ALIANTA.....chiar te provoc sa inchei un asemenea pact
 

DeletedUser

poate ca barbaru controleaza un diplomat din TLD prin puterea mintii si il poate face oricand sa'i treaca pe cei din NWO ca aliati :rolleyes:
 

DeletedUser2005

Ce vrei? :D N-ai cum sa ne fii aliat, dude, wake up! :)


Hai sa nu mai discutam fiindca o vom face pana maine Nu tu decizi diplomatia TDL decat la suprafata. Am sa fac alianta cu TLD pt o zi ca sa iti dovedesc ca pot. O sa ramaneti tare surprinsi :))
O sa va anunt eu cand se va intampla asta

De dincolo de munti vine forta mea
 

DeletedUser

Hai sa nu mai discutam fiindca o vom face pana maine Nu tu decizi diplomatia TDL decat la suprafata. Am sa fac alianta cu TLD pt o zi ca sa iti dovedesc ca pot. O sa ramaneti tare surprinsi :))
O sa va anunt eu cand se va intampla asta

eu pot sa dau disband triburilor ELITE,NWO,300WAR,CD,HA dar nu o fac pt ca mustesc d onoare si vreau un joc frumos:)
 

DeletedUser

Hai sa nu mai discutam fiindca o vom face pana maine Nu tu decizi diplomatia TDL decat la suprafata. Am sa fac alianta cu TLD pt o zi ca sa iti dovedesc ca pot. O sa ramaneti tare surprinsi :))
O sa va anunt eu cand se va intampla asta

Dragul meu, nici o singura clipa n-am pretins ca as decide diplomatia TLD...cu atat mai putin cea TDL:p De atat lucru sunt si eu sigura si pt asta bag mana si in foc, nu ai cum sa ne devii aliat peste noapte, decat daca spargi contul lui Valiusha :D

Si cred ca maine te vei trezi cu un pariu pierdut si cu o mica datorie fata de fosta diplomata a TLD-ului :) I'll remember. ;)
 

DeletedUser2005

Mai baiatule daca as fi facut prostii eram de mult banat Stai linistit ca nu sparg conturi Tu nu pricepi ca mi sa propus de mai multe ori sa fac alianta cu TLD si sa inchei razboiul
Vad insa ca voi nu vreti sa pricepeti in ruptul capului ca asta e un joc si in orice joc sunt intorsaturi neasteptate , dar asta este doar treaba voastra
 

DeletedUser

Mai baiatule daca as fi facut prostii eram de mult banat Stai linistit ca nu sparg conturi Tu nu pricepi ca mi sa propus de mai multe ori sa fac alianta cu TLD si sa inchei razboiul
Vad insa ca voi nu vreti sa pricepeti in ruptul capului ca asta e un joc si in orice joc sunt intorsaturi neasteptate , dar asta este doar treaba voastra

uite ca aici nu va avea loc nici o intorsatura ciudata........eu o sa dovedesc asta ,te astept p tine sa-mi arati contrariul....de vorbit e usor;),baiatule
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2005

Dragul meu, nici o singura clipa n-am pretins ca as decide diplomatia TLD...cu atat mai putin cea TDL:p De atat lucru sunt si eu sigura si pt asta bag mana si in foc, nu ai cum sa ne devii aliat peste noapte, decat daca spargi contul lui Valiusha :D

Si cred ca maine te vei trezi cu un pariu pierdut si cu o mica datorie fata de fosta diplomata a TLD-ului :) I'll remember. ;)

scuze pt ca in graba am scris TDL in loc de TLD
Raman dator cu o prajitura pt greseala
 

DeletedUser

scuze pt ca in graba am scris TDL in loc de TLD
Raman dator cu o prajitura pt greseala

Asa, s-a notat: o prajitura datorie. Aici m-ai lovit unde ma doare...I just can't say no to cookies, that's how I ended up in TLD :eek: (Valiusha, the dark side and their blasted cookies).
Totusi, maine datoria va creste...miza pariului: o tona de cookies!!!:eek::D
 
Sus