CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Te referi la tribul musk cel format acum cateva luni sau cel de la inceputul L14?
Nu ma consider o sfanta,am greselile mele si nu m-am pus niciodata pe primul loc si sunt destui pe care i-am ajutat,fara sa cer absolut nimic in schimb.
Esti liber sa crezi ce vrei despre mine,este pur parerea ta si timpul v-a demonstra cine sunt eu.

o da ..nu te i pus nici o data pe primul loc:))))))))))))))asta e gluma zilei :)))
 

DeletedUser

Te referi la tribul musk cel format acum cateva luni sau cel de la inceputul L14?
Nu ma consider o sfanta,am greselile mele si nu m-am pus niciodata pe primul loc si sunt destui pe care i-am ajutat,fara sa cer absolut nimic in schimb.
Esti liber sa crezi ce vrei despre mine,este pur parerea ta si timpul v-a demonstra cine sunt eu.

Normal ca ma refer la cel de la inceputul lumii 14.
Iar de demonstrat ...mie miai demonstrat destul.....am vazut cat de mult conteaza cuvantul tau in fata prietenilor...prieteni care ....au fost mai mult de 7 luni langa tine si nu doar aici pe L14....Adevarul este ca tu iai folosit pentru a te proteja pe tine si cand nu tiau mai fost de folos iai dat deoparte invocand diferite motive pe care tu insati nu leai respectat niciodata...FELICITARI.

master ia 100 ron distruge un alt trib si taci =)))) ms urss ptr poanta acuma io zic non - stop :)))

Corect era ...ai sa i-o scrii non-stop

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Normal ca ma refer la cel de la inceputul lumii 14.
Iar de demonstrat ...mie miai demonstrat destul.....am vazut cat de mult conteaza cuvantul tau in fata prietenilor...prieteni care ....au fost mai mult de 7 luni langa tine si nu doar aici pe L14....Adevarul este ca tu iai folosit pentru a te proteja pe tine si cand nu tiau mai fost de folos iai dat deoparte invocand diferite motive pe care tu insati nu leai respectat niciodata...FELICITARI.

Bun atunci ar trebui sa te prezinti cine esti daca pretinzi ca ma cunosti asa bine.Mai bine te-ai mai informa despre mine si apoi sa deschizi gura
 

DeletedUser

nu am ce sa ma informez...stiu destule,asa ca am tot dreptul sa deschid gura.
Cum tu minti cu nerusinare si te folosesti de asa zisi prieteni in favoare ta asa am dreptul si eu sa imi spun parerea aici,parere care daca citesti retroactiv...coincide si cu alti asa zisi prieteni ai tai.
Deci cum tu deschizi GURA asa deschid si eu.
Atat ca eu scriu de fapte concrete.Tu despre viziuni proprii...tradari,atacuri...

Si gata ...am scris destul,mam saturat sa imi consum timpul cu profitori care se considera integri...de multe ori actiunile de pe joc iti arata adevarata fata din realitate...sti??
 

DeletedUser

nu am ce sa ma informez...stiu destule,asa ca am tot dreptul sa deschid gura.
Cum tu minti cu nerusinare si te folosesti de asa zisi prieteni in favoare ta asa am dreptul si eu sa imi spun parerea aici,parere care daca citesti retroactiv...coincide si cu alti asa zisi prieteni ai tai.
Deci cum tu deschizi GURA asa deschid si eu.
Atat ca eu scriu de fapte concrete.Tu despre viziuni proprii...tradari,atacuri...

Si gata ...am scris destul,mam saturat sa imi consum timpul cu profitori care se considera integri...de multe ori actiunile de pe joc iti arata adevarata fata din realitate...sti??

ia lasati fata in pace ... e membru de conducere din CIR si are tot respectul nostru al jucatorilor CIR vechi de intotdeauna pentru tot ce a facut... nu suntem asa zisi preteni ... formam cu totii tribul CIR .. daca nuti convine ca vo mers treaba mai de mult lasatio in pace si vedetiva de treburile voastre... sau gasit cine sa se ieie de elena ca sio tradat pretenii .. exact voi ? ma rog nu ma bag ca nu vreau sa mai am deaface cu voi
 

DeletedUser

nu am ce sa ma informez...stiu destule,asa ca am tot dreptul sa deschid gura.
Cum tu minti cu nerusinare si te folosesti de asa zisi prieteni in favoare ta asa am dreptul si eu sa imi spun parerea aici,parere care daca citesti retroactiv...coincide si cu alti asa zisi prieteni ai tai.
Deci cum tu deschizi GURA asa deschid si eu.
Atat ca eu scriu de fapte concrete.Tu despre viziuni proprii...tradari,atacuri...

Si gata ...am scris destul,mam saturat sa imi consum timpul cu profitori care se considera integri...de multe ori actiunile de pe joc iti arata adevarata fata din realitate...sti??

Eu zic sa iti masori cuvintele,ti-am permis sa ma judeci ca jucator ,e parerea ta,ti-o respect dar sa faci paralela intre jucatoarea guatemaleza si omul elena deja intreci masura.Nu ma cunosti,nu te cunosc cum esti ca om.Eu nu m-am legat niciodata de persoana din viata reala ci de jucator.Asa ca nu mai face tu supozitii cum sunt eu in realitate...dar nu stiu de ce tot iti dau tie explicatii.Daca aveai putina decenta te prezentai:sunt X
 

DeletedUser

care voi??tu chiar nu vezi bine...sunt o singura persoana...


De ce ?tu teai prezentat...sunt profitoarea??NU...deci eu ce motiv am sa o fac??
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: C-I-R CIR-C
Players:

Side 2:
Tribes: FAME
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 113
Tabăra 2: 41
Diferență: 72

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 8
Diferență: 56

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,061,937
Tabăra 2: 366,751
Diferență: 695,186

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 629,128
Tabăra 2: 59,925
Diferență: 569,203

chart
 

DeletedUser

PNA cu LofT findca tu ai satele cele mai expuse....necontand ca anumiti prieteni ai mei erau mai expusi ca tine...

hai ca zic eu cine esti?De ce nu ai curajul sa zici de pe contul tau adevarat asta?
Esti ralf36,in momentul in care musk a facut pna cu l-of-t ,la inceputul lumii 14 singurul care s-a opus atunci ai fost tu si stii de ce?Pentru ca acolo erau jucatorii din DIABLO de pe L7,inclusiv intemeietorul lor profucv,pe care nu am reusit sa ii invingem pe L7 si cu care voiai sa iti iei revansa
pna cu l-of-t mi l-ai reprosat si atunci si acum si aceeasi acuzatie mi-ai adus ,ca vezi doamne am satele cele mai expuse eu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din nou gresit si faci supozitii....trebuie sa mai scriu odata ca VAM CEDAT SATELE???Gandestete bine ca am vorbit chiar si cu tine inainte de a ma lasa si cu seby...si sti si ce a zis seby in legatura cu plecarea ta in CIR(a voastra numai ca decizia principala a fot a ta) si eu cu ralf am vorbit si vorbesc prea putin.

Degeaba incercarea de a te scoate...
 

DeletedUser

cand am plecat din musk in cir,atunci la inceput am plecat deoarece asta a fost hotararea tuturor,fiecare se duce in tribul cel mai apropiat lor si dupa ce crestem si ne dezvoltam si umplem spatiile dintre noi,ne reunim si formam din nou tribul si atacam cir.Nu am fost numai eu cu decizia asta.Majoritatea s-a dus in cir,o parte in JB si masterd s-a dus in RAI,impreuna cu neamtu.Iar ideea a fost a lui sudden death(papazovecameleon) pe care cu totii am acceptat-o,asa ca nu mai arunca asupra mea vina ca am mers in cir,asa am hotarat impreuna pe conferinta aia
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Vorbiti frumos. Daca se intrece masura va rog sa raportati posturile sa imi fie mai usor, sa nu trec din greseala peste ele.


Mersi mult.:D
 

DeletedUser

ce tot atata tiganeala si istoria triburilor vorbiti voi aicea ?

e razboi cir vs fame ... fie ca cel mai bun sa castige si gata ... postati on topic in legatura cu razboiu asta nu lucruri de acu un an de zile pe cand farmeam sate de barbari si faceati planuri ... sincer sa fiu nu ma intereseaza istoria lumii 7 si a tribului musk si foste planuri sau viitoare... e moment de razboi si concentrativa pe alte lucruri nu pe vorbe in vant nevalorand 2 lei
 

DeletedUser

pai tu vrei sa scri istorie aici ?....cand voi atacati cand inca aveam alianta fara a avea bunul simt sa anuntati....sunteti niste lasi...
 

DeletedUser

repet...fame a facut exact la fel cu cir prima data,acum cateva luni...nu au anuntat nimic ,asa ca nu vad de ce cir ar avea bun simt sa anunte,asa vede si tribul fame pe pielea lui cum este sa te trezesti cu atacuri dimineata de la aliat
 

DeletedUser

da dar FAME spre deosebire de voi a rezistat...nu stiu cat o sa rezistati voi :)
 

DeletedUser

am anuntat pe forumu extern .. macar am folosit versiunea clasica de comunicare intre 2 triburi :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus