CIRC vs MASON

  • Autor subiect DeletedUser28580
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si ce sa spun FELICITARI VOUA . SUNTETI DEO , MASON PLUS 7 8 ACADEMII NICI NU STIU CATE IS .. PLUS T.G.L SI AVETI 150 DE SATE AVANS FATA DE NOI . CE SA SPUN FELICITARI . ATI REUSIT SA VA STRANGETI 10 TRIBURI CONTRA CIRCUS vedeti poate mai gasiti vreo 10 poate asa o sa reusiti

Nu stiu de ce te uiti tu in gura la toti ..cand e alianta e evident toti va pupa in *** sunteti THE BEST :) Cand e razboi toti ataca si ei cum pot. Atacurile se vad pe HARTA pe STATISTICA nu aici. Degeabaa atacat aici din gura dusmanii Circusului cand sunteti 20 de triburi si ei sunt 3-4 :D Ca va faceti de ras mai mult.
 

DeletedUser4133

Se uita pt ca ii e rusine de ce se intampla cu Circus-ul acum. Ii e rusine si acesta e purul adevar. Dar poate ii e invatatura de minte ca in acest joc orice greseala se plateste. Nu l-a pus nimeni sa declare razboi la toata lumea. A confundat regulile si in loc sa arate ca e mare doar s-a dat mare.
 

DeletedUser

Se uita pt ca ii e rusine de ce se intampla cu Circus-ul acum. Ii e rusine si acesta e purul adevar. Dar poate ii e invatatura de minte ca in acest joc orice greseala se plateste. Nu l-a pus nimeni sa declare razboi la toata lumea. A confundat regulile si in loc sa arate ca e mare doar s-a dat mare.

Cand intoarce toata lumea armele impotriva ta nai decat sa stai sa lupti . mie in locu lui nu miar fi rusine si sa ma bat cu toata harta asi pierde e un simplu joc sunt niste simple sate . Poate ai bagat pana acum in joc maxim 100 euro sau 200 -300 cat sa zic in niste premium si atat si gata.
 

DeletedUser4133

corect ar fi sa spui: cand intorci armele impotriva intregii harti sa stai sa lupti. Pentru ca asta a facut el . A desconsiderat TGL si a desconsiderat DEO. Dar in final a desconsiderat si masonii. Si-a tradat singurii aliati de nadejde pe care i-a avut. Nu contest faptul ca daca ramanea in razboi doar cu TGL si DEO poate ar fi fost un razboi de rutina fara castigatori. Dar daca s-a crezut cum s-a crezut nu e vina mea.

Cat am bagat in acest joc ? Nu vrei sa stii...si nici eu nu vreau sa calculez. Asa cum spui, este un simplu joc. Dar tocmai pentru ca este un joc se presupune sa-l joci. Noi asta facem si crede-ma ca ne simtim bine.
 

DeletedUser

corect ar fi sa spui: cand intorci armele impotriva intregii harti sa stai sa lupti. Pentru ca asta a facut el . A desconsiderat TGL si a desconsiderat DEO. Dar in final a desconsiderat si masonii. Si-a tradat singurii aliati de nadejde pe care i-a avut. Nu contest faptul ca daca ramanea in razboi doar cu TGL si DEO poate ar fi fost un razboi de rutina fara castigatori. Dar daca s-a crezut cum s-a crezut nu e vina mea.

Cat am bagat in acest joc ? Nu vrei sa stii...si nici eu nu vreau sa calculez. Asa cum spui, este un simplu joc. Dar tocmai pentru ca este un joc se presupune sa-l joci. Noi asta facem si crede-ma ca ne simtim bine.

vorbesti fara sa stii,eu sunt din circus si stiu din ce cauza a inceput toate razboaile
1.razboiu cu deo a inceput din cauza unora care acum sunt aliati cu deo sau care au fuzionat cu deo si din pacate matzz a picat in capcana aliatilor care lau bagat in razboi
2.razboiu cu mason a fost la fel
3.razboiu cu tgl e singuru pe care la vrut circus

cand auzisem acele discutii in care aliatii de atunci ne rugau sa intram in razboi cu deo,eu am fost impotriva ca am zis de atunci ca este o mare greseala sa ne bagam in acea zona

voi acum sunteti aliati intre voi dar peste cateva luni o sa va injurati pe forumu extern;),trebuie sa stiti un lucru in acest joc niciun aliat nu iti vrea binele si vine momentu cand o sa iti sape groapa
 

DeletedUser4133

scuza-ma ca te intreb, dar cand nu vrei un razboi il declari tu ? Ca voi asta ati facut.

Cat despre aliante...cred ca depinde si cum te porti cu aliatii. Iar atata timp cat ii respecti si colaborezi cu ei crede-ma ca nu sunt probleme.
Iar punctul 3 ma flateaza. Singurul razboi pe care l-ati vrut a fost cu TGL, dar nu ati reusit in atata timp sa castigati. Ati vazut ca nu puteti prin atacuri si atunci ati trecut la recrutari. Si in ziua de azi plang cei care v-au ascultat promisiunile si au venit la voi. Nu au primit nimic din ce le-ati promis si i-ati lasat de izbeliste in fata dusmanului.
Sa nu ma intelegi gresit, nu am nimic cu tine. Eu cred ca e doar politica dusa de tribul vostru si consider ca nu este cea mai fericita alegere. Dar , asa cum se spunea mai sus, este un joc si fiecare il joaca asa cum crede de cuviinta.

PS: nu m-am injurat si nu ma voi injura cu nimeni niciodata pe nici un forum , fie el intern sau extern , indiferent de situatie.
 

DeletedUser

Cat despre aliante...cred ca depinde si cum te porti cu aliatii.
cretca ai inceput sa joci triburi de ieri,daca vii si imi demonstrezi o alianta de pe vreo lume care a tinut de la inceputu jocului si pana la sfarsit ,eu dau stergere de cont
 

DeletedUser4133

in acest moment nu pot da exemplu decat de alianta care dupa 2 ani s-a transformat in fuziune din cauza dusmanului comun si a faptului ca se colabora foarte bine. Dar da-mi voie sa-mi fac un "update" la informatie ca sa pot beneficia de promisiunea ta cu "stergere cont". :p
 

DeletedUser39475

Nu tine o alianta de la inceputul, pana la sfarsitul jocului. Sa fim seriosi. As zice si eu ca dau stergere, dar nu am la ce ! :))
 

DeletedUser4133

Un exemplu bun este de pe lumea 1, triburile CIRC si NWO au avut alianta de la inceput si au si acuma.

Pot astepta o onorare a promisiunii ? :p
 

DeletedUser22923

mason .. voi ciocu mic si invatati in PRIMUL RAND CE INSEAMNA O ALIANTA CA SINCER NU STITI CE INSEAMNA

IN AL 2 RAND INVATATI CA E DOAR UN JOC SI E MAI BINE SA FI SINCER SI SA JOCI CU PLACERE ACEST JOC .

SI IN AL 3 RAND INVATATI SA DATI ATACURI SI SA VA COORDONATI JUCATORI NU SA TOT POVESTITI ABERATI PE FORUM .


FI SIGUR CA NU O SA DAU STERGERE SI O SA FAC TOT POSIBILUL SA VA SCOT DE PE HARTA . SUNTETI 8 9 TRIBURI DE TOT COMICUL .

BAFTA ACEASTA A FOST ULTIMUL MEU POST PE FORUM NE INT PE JOC.
 

DeletedUser4133

Cred ca unii au declarat razboi nu numai aliatilor ci si limbii romane :p
 

DeletedUser

Un exemplu bun este de pe lumea 1, triburile CIRC si NWO au avut alianta de la inceput si au si acuma.

Pot astepta o onorare a promisiunii ? :p

pai s-a terminat lumea1?
ar trebui tu sa dai stergere ca scrii prostii,eu am zis de la inceput pana la sfarsiitu lumii
 

DeletedUser4133

este si asta o scuza. Dar daca ti-as fi dat exemplu de pe L3 mi-ai fi raspuns ca s-a inchis lumea si nu poti verifica ?
 

DeletedUser4133

bine, atunci exemplu de pe L3 care s-a inchis:

alianta intre scitii si tlb si alianta intre die si tdk

Acum ti se pare un exemplu destul de bun ?
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
oricum o dai nu e bine..danasav88 hai sa terminam aici,avem si alta treaba in loc sa cautam exemple care oricum nu le accepta..
ai dovedit ce aveai de dovedit,mai ai imposibilul si ai terminat cu totul..dat fiind ca s-a incheiat doar o lume si in curand o sa fie si cea clasica,nu poti sa dai exemple concludente si cum ai zis de L3(se poate verifica,forumul este accesibil inca,pana se restarteaza).
daca o alianta de 2 ani nu conteaza,ce sa mai zicem..mason vs circus a fost de 4-5 luni,aproape nimic,de anul viitor o sa se contureze harta si noile aliante,pana atunci jucam ceea ce stim,cum stiu si cand vrem.spor la treaba.
 

DeletedUser

este si asta o scuza. Dar daca ti-as fi dat exemplu de pe L3 mi-ai fi raspuns ca s-a inchis lumea si nu poti verifica ?

pai dragule stii ce trebuie sa se intample ca sa se inchida o lume?
daca ai timp poti sa stai toata noaptea si sa verifici istoria l3

hahaha unde vezi tu TLB si DIE la sfarsitu lumii?:)))

bai copile inainte sa scrii prostii sa te interesezi calumea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4133

pai dragule stii ce trebuie sa se intample ca sa se inchida o lume?
daca ai timp poti sa stai toata noaptea si sa verifici istoria l3

ti-am dat exemplu deja de pe L3 mai sus, si nu mi-a trebuit o noapte sa verific pt ca am fost acolo.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus