CIRC vs REPB.

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30142

tu al cui esti , viteazule????

al 3-lea baiat a lu mama , mezinul familiei ce pot sa fac si eu incerc sa supravietuiesc aici pe joc asteapta sa imi refac trupele si nobili atunci o sa postez o statistica mistho :) vreau sa imi bat recordul de 75 luate intr-un weekend :)
 

DeletedUser

"75 luate intr-un weekend" esti starleta si vrei sa bati vre-un record =)))
 

DeletedUser

....si apoi am vazut eu la sotul ca toate discutiile si distractia acum s-au mutat pe skype, pe forum nu se mai scrie nimic important.

„Patrairhule”-irelevant mesajul...sotul (si poate,titularul contului) este pe skype,e posibil ca el -sotul,sa nici nu stie ca tu vorbesti cu sotia lui
sau poate planuieste niscaiva atacuri..;))))
 

DeletedUser3061

„Patrairhule”-irelevant mesajul...sotul (si poate,titularul contului) este pe skype,e posibil ca el -sotul,sa nici nu stie ca tu vorbesti cu sotia lui
sau poate planuieste niscaiva atacuri..;))))


sa inteleg de la tine ca te deranjeaza ca ** eu cu sotia lui :).... stii cat de mult imi pasa daca stie sau nu stie.... nu mai pot de grija asta
 

DeletedUser2147

o statistica :D


Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: REPB.
Players:

Timeframe: 17/02/2010 00:00:00la13/03/2010 17:32:47

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 751
Tabăra 2: 529
Diferență: 222

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,186,870
Tabăra 2: 5,625,337
Diferență: 2,561,533

image.php
 

DeletedUser

ce sa faceti mai frati circari ....in repb au fost cativa care au starnit acest razboi si + cativa de la noi care au fugit acum in repb.....si ne ataca ..asa ca ceilalti care nu erau de acord trebuiau sa i innobileze intern daca nu le convenea de ei ....dar daca nu au facut sa traga toti foloasele ......nu trebuie primiti nici unde .....acum sa vada si ei ce insemana sa ai un raqzboi adevarat de fapt doar cu cativa jucatori din circ ...ma intreb oare ce se intampla daca aveau granita comuna cu noi cum o are ry......probabil de Pasti mancam mielul in toate satele lor.....
bafta ambelor tabere dar se pare ca doar una se indrapta spre finis.....
 

DeletedUser

dar exista destula "suprafata de contact" sa zic asa..intre REPB si CIRC....se pot da multe atacuri de ambele parti!
 

DeletedUser2147

este destul de mare, da, deocamdata noi inaintam pe 77 si 89 mai mult, ei pe 88.

Diferenta este ca noi avem un plus de cai putere la motor :D
 

DeletedUser2032

felicitari circ pentru pozitia in clasament , apropo razboiul nu sa terminat
 

DeletedUser2147

multumim, dar incearca sa vorbesti cu ai tai sa nu se mai baneze cand sunt atacati :(
 

DeletedUser2032

hetfield la faza cu dichisitul , nu cred ca ne-am blocat singuri, este cam suspecta blocarea lui .... dar in fine
 

DeletedUser3061

hetfield la faza cu dichisitul , nu cred ca ne-am blocat singuri, este cam suspecta blocarea lui .... dar in fine

mama iti dai seama ce suspecta e blocarea lui cand are pe el peste 1500 de reale:))) cata caterinca si pe tine... nu e bai trebuie sa se deblocheze odata si odata ... sa vezi atunci cum tabara patrairhu cu nobili pe el... la felc a si la mariusradu... hop a pierdut 100 de sate doar asa de primavara....
 

DeletedUser2147

mama iti dai seama ce suspecta e blocarea lui cand are pe el peste 1500 de reale:))) cata caterinca si pe tine... nu e bai trebuie sa se deblocheze odata si odata ... sa vezi atunci cum tabara patrairhu cu nobili pe el... la felc a si la mariusradu... hop a pierdut 100 de sate doar asa de primavara....

Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: mariusradu

Timeframe: 17/02/2010 00:00:00la15/03/2010 11:40:19
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 231
Tabăra 2: 19
Diferență: 212


baghera vezi ca te incurci.

@dany: nu e suspect deloc, e chiar foarte clar
 

DeletedUser3061

si eu care credeam ca mariusbaghera sau bidonel... este un super jucaor... vai dar ce gafa am putut face.... cum am putut sa fac o gafa asa de mare ... offfffff
 

DeletedUser2032

baghera te mai suporti ? incapi pe usa la baie ? ma plictisesti sincer , termina cu aerele astea de superioritate ... ce daca pierdem ? nu pierdem in fata vreunui trib de 2 lei zic eu... asa ca nu avem de ce sa ne facem de ras... asa ca have fun..
 

DeletedUser3061

baghera te mai suporti ? incapi pe usa la baie ? ma plictisesti sincer , termina cu aerele astea de superioritate ... ce daca pierdem ? nu pierdem in fata vreunui trib de 2 lei zic eu... asa ca nu avem de ce sa ne facem de ras... asa ca have fun..

adevaru cumplit pentru tine este ca nu te faci de ras pierzand sate... se poate intampla oricui... te faci de ras prin asta mai sukarule....ia de aici si citeste... delecteaza-te inca o data....
citez un jucator care te face de ras.. uite asa creste inima in mine...

mai baghe mai.... eu credeam ca ai primit tot mesajul de la xxxxxxxxxx si ca nu trebuie sa ma repet....ori nu ai citit tot ori pur si simplu vrei sa mai vezi o data ....vreau la voi in trib, na ca am spus-o ! :)
---------------------------------------------------------------------------------------

Nu puteam sa va fac prosti ptc cuvintul asta nu face parte din vocabularul meu uzual.....
Nu inteleg de ce nu iti aduci aminte cite sate de atac am rupt pentru voi cind imi dadeau tinte mutulica si ultrastiinta si apoi eu am mai fost la voi o data....cind m-am suparat pe unul din trib de la mine.
Si ce te miri? Vrei sa ti-o spun pe aia dreapta?.... am si eu o calitate sunt activa si daca nu mai joc ma plictisesc si este evident care o sa fie deznodamintul si ....ce mai vreau la voi!
Banuiesc ca nu iti trece prin minte chestia cu spionul in trib ca nu se mai poarta de mult si eu nici nu sunt genul si apoi am vazut eu la sotul ca toate discutiile si distractia acum s-au mutat pe skype, pe forum nu se mai scrie nimic important. Banuiesc ca asa e si la voi
-------------------------------------------------------------------------------------



Uite asa mai sukarule mai te faci de ras.... te faci de ras iarasi cand toate satele voastre sunt facute cu lanci si cavalerie grea.... te faci de ras cand intr-un atac iti mor 13.000 de spade aiurea... te-ai facut de ras cand ai incalcat ceea ce ai stabilit cu hetfield ... te-ai facut de ras cand ai crezut ca vei putea sparge tribul circ cu plecarile a 3 oameni.... si la FINAL V-AM FACUT NOI DE RAS.... facand misto atat de nea marius ala care i-am demonstrat ca din 300 de reale nu a fost in stare sa kilareasca decat 10 sate de atac restul au intrat in plin...

cam asta ar fi mai sukarule.... have fun...
 

DeletedUser2032

da stii ce nu inteleg eu la voi , sunte-ti mult mai mari ca mine :p tot respectul .. dar va purtati ca niste copii , va bucurati ca niste copii , si nu cred ca m-am facut de ras deloc , eu personal ... tind sa cred ca mi-am facut datoria fata de colegi mei si le-am explicat destul de clar cum se face un sat de atac sau unul de aparare , daca ei nu au bagat de seama vad consecintele in momentul in care primesc atacuri , eu nu am fost dictator sa le impun ceva .
si la faza cu 300 de reale , experienta isi spune cuvantul ... nu poti compara circ cu repb.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus