CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

"o invitatie la margine"
:)) Full-options / Hotel de 7* .
rezervat pentru o noapte in 2 =))

si au trait fericiti pana la adanci batraneti 1

ce iti place si tie sa te bagi in seama necuvinciosule, eu am impresia ca vorbeste necuratul din tine, as zice sa il scoti afara din tine.
 

DeletedUser

Pai si eu sunt om, de ce sa nu pierd si oricum nu ar fi prima oara cand pierd sate, dar asta nu e o problema, doar pentru asta jucam sa cucerim sau sa pierdem sate. Acum mi-a venit si mie randul sa pierd. :D
 

DeletedUser

vale cat ai fost in RY, nu ai postat
acum ai prins glas pe extern
ar trebui sa cunoasca toti care citesc caracterul tau de nimic
ai trecut in CIRC si ai inceput sa-ti ataci fosti colegi de trib

am mai zis-o pe undeva :
L1 este cea mai ticalosita lume si acest lucru e posibil pentru ca traim in Romania
dar, asta e, roata se invarte, cine stie ce iti va rezerva ziua de maine

am simtit nevoia sa spun aici, ce fel de om esti - care nu poate da niciun exemplu nimanui.
Stiu ca aceste teme sunt citite si de jucatori de pe alte lumi - poate si pe acolo sunt astfel de caractere - Luati aminte - noi suntem patiti
 

DeletedUser3061

anne dar vad ca esti sigur ca ziua de maine se va schimba in favoarea voastra... mie mi-a spus o pasarica mica mica dar mica rau de tot ca cica va fi si mai rau de acuma inainte... cica patrairhu impreuna cu confratii lui din sobor v-au pregatit ceva mirific nemaivazut pana acuma ... incepe cu FLOOPUL SI SE TERMINA CU RIVERUL:))))))))))))))))))))).... cum dracu se face ca mereu cand nu iti convine ceva hop L1 e cea mia miseleasca lumea etc etc etc dar cand iti merg toate bine neam daca ai zice asa ceva... sa vezi cat de miseleasca va fi pentur voi ... stai ca asta e doar inceputul
 

DeletedUser

Baghe, cred ca din cauza limbajului tau o sa imi schimb religia, de mult am propuneri de la africani sa trec la musulmani, cica ei sunt mai periculosi, sunt renumiti pentru magii, deci pana la urma, cred ca pasarica aia te-a mintit. :)
 

DeletedUser3061

Baghe, cred ca din cauza limbajului tau o sa imi schimb religia, de mult am propuneri de la africani sa trec la musulmani, cica ei sunt mai periculosi, sunt renumiti pentru magii, deci pana la urma, cred ca pasarica aia te-a mintit. :)

daca iti zici patriarhu ar trebui sa crezi mai necuvinciosule... o sa vezi tu cata dreptate are patriarhu... SOBORUL ESTE SUPREM ALELUIA
 

DeletedUser

Vad ca nu vrei sa intelegi ca eu am relatii la cineva mai mare si de mai sus decat "patriarhu" despre care vorbesti tu. :p
 

DeletedUser3061

Vad ca nu vrei sa intelegi ca eu am relatii la cineva mai mare si de mai sus decat "patriarhu" despre care vorbesti tu. :p

necredinciosule ramane de vazut... insa pana acuma tu ai vazut ca patriarhu nu te-a dezamagit deloc... ba cumlmea de fiecaredata a fost exact cum a zis el ..
 

DeletedUser8678

vad ca mai nou tactica de "atac" este mai mult de "recrutare" ... adica hai sa mai recrutam pe cate unul din tribul dusman ca sa aiba aia ce sa atace ... e o tactica simpla si care da roade, ca se stie ca tradatori sunt de cand lumea ... nu-i asa patriarhule? ... ca IUDA sunt destui pe lume ...
 

DeletedUser

multumesc public CIRC pentru sprijinul acordat in lupta cu cei mai cinstiti si buni....CIRC este raspunzator de peste 80 la suta din inamicii invinsi de mine...si sa ma credeti am sute de atacuri pe mine zilnic..dar si zeci de sprijinitori...
 
Sus