CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser

Se pare ca cei din RY aduc sange proaspat in trib.Sau poate ca atmosfera e plictisitoare in RoD, prea multa inghesuiala :D.
 

DeletedUser

Rod a ramas fara nobili pentru inobilari interne.Iar NewAge s-a oferit sa-i sponsorizeze cu ceva nobili..iar acum Rod fuge in RY,un trib respectat.
Pai asta-i treaba??..:confused:
 

DeletedUser8343

Rod a ramas fara nobili pentru inobilari interne.Iar NewAge s-a oferit sa-i sponsorizeze cu ceva nobili..iar acum Rod fuge in RY,un trib respectat.
Pai asta-i treaba??..:confused:

vezi ca aici se discuta despre razboiul cu CIRC si RY .. nu apare numele newage pe nicaieri asa ca sezi bland ...ciocu mic si joc d glezne!

Apropo o statistica mai punem si noi despre razboi? Sau acum ca se apropie iarna ne bagam la barlog? :D
 

DeletedUser

Am inteles sefa !
Nu pot eu sa ma pun cu o Super-Moderatoare..;)
ciocu mic..si joc de glezne..;))))))0
 

DeletedUser1136

Rod a ramas fara nobili pentru inobilari interne.Iar NewAge s-a oferit sa-i sponsorizeze cu ceva nobili..iar acum Rod fuge in RY,un trib respectat.
Pai asta-i treaba??..:confused:

aveti posibilitatea sa le declarati si RY razboi, oricum vor fugi toti in RY(ma refer la cei care sunt pe langa voi) ca sa nu fie innobilati ca trupele saracii le au trimise la granita cu circ la conducerea RY:))):D
 

DeletedUser12762

nu mi sar parea delok ideea rea...dar noi am avut probleme cu rod si de aia iam trecut la neutri ca nu era rostul acelui PNA...

acum daca RY la fel nu vad rostul poate cadea PNA-ul in citeva minute si cu ei... caci acel PNA facut cu RY este asa de flori de cuc facut cind pe timpuri sa facut alierea diplomatiei...
si nu incaodata zic la toata lumea, nu a fost nici o intelegere de avizare cu ruperea de PNA cu 7 zile inainte cum spun cei din rod.

deci astept rs de la anemarie dar nu voi astepta ca sami creasca barba...
nu iubesc sa astept deloc;)
 

DeletedUser

aveti posibilitatea sa le declarati si RY razboi, oricum vor fugi toti in RY(ma refer la cei care sunt pe langa voi) ca sa nu fie innobilati ca trupele saracii le au trimise la granita cu circ la conducerea RY:))):D

Ca sa fiu sincer,cu RY-ul nu am avut probleme.
Dar frate..RoD-ul in zona asta ne-au exasperat.....
Iar acum,o data cu ruperea PNA-ului ..la naiba..;))..au fugit toti in RY.

Si cica, vom lupta barbateste...;)))))))))..
De unde,ne asteptam la jocuri de culise !..dupa spusele lor.
(Scuze super-moderatoarea ,pentru interventie !)...:rolleyes:
..Vom vedea !......:cool:
 

DeletedUser8678

nu mi sar parea delok ideea rea...dar noi am avut probleme cu rod si de aia iam trecut la neutri ca nu era rostul acelui PNA...

acum daca RY la fel nu vad rostul poate cadea PNA-ul in citeva minute si cu ei... caci acel PNA facut cu RY este asa de flori de cuc facut cind pe timpuri sa facut alierea diplomatiei...

deci astept rs de la anemarie dar nu voi astepta ca sami creasca barba...
nu iubesc sa astept deloc;)

daca voi credeti ca asa va sopteste instinctul sa rupeti PNA-ul cu RY va indemn sa mergeti dupa propriile instincte ...
 

DeletedUser8678

multumesc public CIRC pentru sprijinul acordat in lupta cu cei mai cinstiti si buni....CIRC este raspunzator de peste 80 la suta din inamicii invinsi de mine...si sa ma credeti am sute de atacuri pe mine zilnic..dar si zeci de sprijinitori...

nu pot decat sa-ti zic FELICITARI!!!
 

DeletedUser12762

daca voi credeti ca asa va sopteste instinctul sa rupeti PNA-ul cu RY va indemn sa mergeti dupa propriile instincte ...

Imi cer scuze eu ca am omis o greseala grabinduma ...
era vorba de alianta dar nu de PNA cu tribul RY

sper sa nu sariti cu sapa la mine ca am gresit putin:D
 

DeletedUser8678

Ma uitam si eu la Lista de Pozitionare si am ramas perplex:eek:. O fi o coincidenta sau suntem facuti sa alergam unul dupa altul?

Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
184 beatlemaniacul RY 4.756.637 482 9869
185 Planetahok NewAge 4.752.240 446 10655

...ceva imi spune ca esti baiat de baiat asa ca daca tot te tii dupa mine, da si mie o tigare din pachetul ala verde ... eu aduc berea ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

M O fi o coincidenta sau suntem facuti sa alergam unul dupa altul?

Mno, e clar.. incep sa intru la idei! :eek: :D:D:D


Si pentru ca nu a pus nimeni o statistica legat de razbel:
Side 1:
Tribes: RY RoD NIPPON
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,979
Tabăra 2: 1,608
Diferență: 371

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,582,213
Tabăra 2: 15,759,234
Diferență: 3,822,979

image.php


================================================================
Side 1:
Tribes: RY RoD NIPPON
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 327
Tabăra 2: 207
Diferență: 120

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,315,600
Tabăra 2: 2,102,392
Diferență: 1,213,208

image.php






 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12762

@ beatlemaniacul-:

Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
181 anubius RY 4.792.218 510 9397
182 ita97 SOF 4.791.612 439 10915
183 hipercom NewAge 4.779.558 426 11220
184 Planetahok NewAge 4.767.127 449 10617
185 beatlemaniacul RY 4.756.755 482 9869

offf scuze dar sa mai modificat un pic si nu suntem numai noi 2:rolleyes:

Referitor la o tigara din alea poti conta, nus zgircit;)
 

DeletedUser

@ beatlemaniacul-:

Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
181 anubius RY 4.792.218 510 9397
182 ita97 SOF 4.791.612 439 10915
183 hipercom NewAge 4.779.558 426 11220
184 Planetahok NewAge 4.767.127 449 10617
185 beatlemaniacul RY 4.756.755 482 9869

offf scuze dar sa mai modificat un pic si nu suntem numai noi 2:rolleyes:

Referitor la o tigara din alea poti conta, nus zgircit;)

bai musca-n lapte....aici este un topic RY vs CIRC!
ce cauti tu pe aici...vezi ca mai era unul pe vremuri care tot la fel se baga pe peste tot....wldsnk se numea si conducea un trib la fel de maret ca al tau...SH :D....vezi sa nu ii impartasesti soarta...de altfel inceputul e bun si stau sa ma intreb daca nu i-ai fost cumva discipol :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5673

poate incep aia din sh sa joace si ii scoate pe rod inca o data la marginea harti
 

DeletedUser1136

poate incep aia din sh sa joace si ii scoate pe rod inca o data la marginea harti

bine ar fi...insa slabe sanse, cand a revenit mazare ca sa il scoata pe elite de pe harta ( omul se lauda ca e cel mai bun), mazare atunci i-a aratat cum sta treaba cu acest joc si a fost scos din joc:) pacat ca s-a retras pe lumea 14:|
 
Sus