CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

cel mai bucuros as fi dar sa nu ma ataci in 37 ca sunt gol acolo ataca si tu in 47... te rog eu sau in 46....
 

DeletedUser8678

ok, atunci am sa te atac in k47 ... ai sate acolo? stai sa dau cu ochiul ...
 

DeletedUser1136

Side 1:
Tribes: RY
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 299
Tabăra 2: 809
Diferență: 510

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 104
Diferență: 62

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,936,117
Tabăra 2: 7,909,659
Diferență: 4,973,542

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 428,614
Tabăra 2: 1,129,980
Diferență: 701,366

image.php
 

DeletedUser8343

Side 1:
Tribes: RY
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,571
Tabăra 2: 913
Diferență: 658

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16,432,137
Tabăra 2: 9,472,291
Diferență: 6,959,846

image.php


 

DeletedUser8678

Laudarosule mic, mereu ameninti cu saptamana viitoare. Oare poti sa vezi in viitor? Te platesc sa-mi spui si mie daca ma cuplez cu Pamela Anderson saptamana viitoare?
 

DeletedUser2147

ingerasa, daca ai putea pune si satele luate dupa ce satele fostului elite au devenit de barbari, cred ca ar fi o statistica mai corecta ;)
 

DeletedUser1136

ingerasa, daca ai putea pune si satele luate dupa ce satele fostului elite au devenit de barbari, cred ca ar fi o statistica mai corecta ;)

Lasa man ei raman cu statistica buna din parte lor, noi recrutam si cucerim, incet incet o sa se schimbe si aceasta statisitica in favoarea circului:))) totusi parmafm mai revine? Nu de alta dar daca revine mai luam de la el vreo 150 de sate:D
 

DeletedUser8678

pai am auzit ca a plecat in Grecia pe litoral cu o mulatra si o asiatica si se bronzeaza frumos la soare. O sa-i transmit sa se intoarca mai repede ca vreti sa-i luati niste sate. De fapt plec dupa el in seara asta ca sa-l ajut cu berea aia sa o termine mai repede ... si am sa iau cu mine si o blonda si o miniona fiindca am auzit ca e bine sa existe diversitate in placeri ...
 

DeletedUser

pai am auzit ca a plecat in Grecia pe litoral cu o mulatra si o asiatica si se bronzeaza frumos la soare. O sa-i transmit sa se intoarca mai repede ca vreti sa-i luati niste sate. De fapt plec dupa el in seara asta ca sa-l ajut cu berea aia sa o termine mai repede ... si am sa iau cu mine si o blonda si o miniona fiindca am auzit ca e bine sa existe diversitate in placeri ...

Man s-a cam terminat pe acolo pe la voi....daca forumu era citit de toti ziceam ca poti sa-i pacalesti asa dar atata timp cat e citit doar de cativa...nu prea poti sa ne mai zici nimic ca noi stim adevarul. Adevarul din satele voastre :)
 

DeletedUser13059

atunci da este altceva nu stiu credeam ca ii pe langa tine si de aia zice as :)
 

DeletedUser3061

hohoo =))) asta suna destul de bine =)) sa vedem daca accepta sau nu =))

nu cred ca este cazul si moementul sa te dai mai razboinic decat esti tu acuma... asa ca eu personal ti-as sugera sa iti vezi de jocul tau minunat cu satele de barbari si inactivii din RY...
 

DeletedUser8678

daca te referi la raul ai gresit ca nu inobileaza din RY ... daca te referi la mine, iar ai gresit ca eu mai dau si atacuri din cand in cand
 

DeletedUser8678

draga baghera, fiindca m-ai nominalizat mai sus ca fiind un jucator ce cresc in puncte din Inobilari uite mai jos o mica statistica:

Side 1:
Tribes:
Players: beatlemaniacul

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 17
Diferență: 50

image.php




Side 1:
Tribes:
Players: Baghera2005

Side 2:
Tribes: RY YKZ NIPPON
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 80
Diferență: 41

image.php
 
Ultima editare de un moderator:
Sus