CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser8678

...baghera, eu nu ti-am pocit niciodata nick-ul, asa ca te rog sa te straduiesti sa scrii macar beatle asa cum o face amicul meu vale, cinste lui. Nu inteleg de ce te legi de japoneza, el e aliatul nostru ca si al vostru. E normal sa ne bage sprijin daca ii cerem. Ai vrea sa intrebe mai intai cine ne ataca si apoi sa zica nu? Eu oricum treaba asta cu un trib care este aliat cu ambale triburi care se lupta nu prea o inteleg... dar cred mai importante sunt aliantele locale decat cele intre triburi. Cat despre afirmatia ta ca "mai devreme sau mai tarziu tot veti ajunge in sof si in CIRC" poate e adevarata, dar atunci cand se va intampla asta singurul razboi va fi intre SOF si CIRC, cred ca asta vrei sa insinuezi?

In alta ordine de idei pregatiti-va ca daca am norocul ca toate sa mearga ca pe roate in viata reala poate va fac o vizita de curtoazie in care sa ne razboim in beri reci. Insa cer de la voi sa rezistati pana a doua zi dimineata ...:p
 

DeletedUser8106

In alta ordine de idei pregatiti-va ca daca am norocul ca toate sa mearga ca pe roate in viata reala poate va fac o vizita de curtoazie in care sa ne razboim in beri reci. Insa cer de la voi sa rezistati pana a doua zi dimineata ...

merg si eu la incercarea asta.Putini provoaca prin asa "oferte"
 

DeletedUser

oricum cei di RY pierd grav si in razboiul cu cei din circ , deci le cam tataie un pic nadragii acum :))
 

DeletedUser

Gresit ia si verifica

Asta e parerea ta, dar vezi ca e gresita.


Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: RY
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 598
Tabăra 2: 401
Diferență: 197

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 21
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,094,028
Tabăra 2: 4,267,349
Diferență: 1,826,679

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 318,857
Tabăra 2: 219,448
Diferență: 99,409

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: RY
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,244
Tabăra 2: 1,422
Diferență: 1,822

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245
Tabăra 2: 137
Diferență: 108

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 32,236,407
Tabăra 2: 14,052,045
Diferență: 18,184,362

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,638,719
Tabăra 2: 1,399,335
Diferență: 1,239,384

image.php
 

DeletedUser

Voi rasboinicilor zicetii lui parmafm sa se mai debanezi, oricum vad ca fuge si nu are unde sa fuga decat sa se baneze, vad ca esti in mare forma blaziule si nu mai stii cum e sa ai 3000-4000 de atacuti pe tine si sa nu stii care is reale si care is fake-uri, vrei sa revii cu picioarele pe pamant? :cool: Din cate stiu a mai fost unu pe aici care facea si dragea si era cu sate pe granita, voi astia din ry v-ati luat de unu din CIRC si acum vine randul vostru sa va apararati ca sa nu va cada fermele;) Cu cei din ykz i-a cam termina circ, acum vine vremea rip-ului ;)

Am mutat discutia asta aici, ca sa nu se supere cei din New Age ca le invadam topicul.
azzido, intradevar am cam uitat cum este treaba cu atacurile asupra mea, numai cand juca mazare mi se mai intampla chestia asta, noi oricum va asteptam linistiti.
Stai linistit ca vremea RIP-ului cum spui tu inca nu a venit, noi suntem aici de multa vreme si vom ramane, diferenta este ca noi inca mai suntem, dar cei cu care ne luptam aici nu mai sunt, locul le-a fost luat de alti jucatori. Vor vedea si acestia ce inseamna sa aiba sate aici, sa nu pateasca precum raposatii din fostul SH. :D
 

DeletedUser

Multumesc blaziu pt interventie !..;)))...(..desi noi nu suntem suparaciosi..)

chiar e greu pt. Circ..cand privesc harta..
-Dar totusi rezista de mult ..si o fac destul de bine , se pare ...
 

DeletedUser3061

Multumesc blaziu pt interventie !..;)))...(..desi noi nu suntem suparaciosi..)

chiar e greu pt. Circ..cand privesc harta..
-Dar totusi rezista de mult ..si o fac destul de bine , se pare ...

vai dar stii ce greu este pentru circ .... enorm de greu... asa este nu te pot conrazice tocami de aceea intr-o luna de zile au rupt toata granita cu ry si deja au recuperat mai bine de jumatate din granita cu dst...

o fi bine o fi rau ?
 

DeletedUser

asa este nu te pot conrazice tocami de aceea intr-o luna de zile au rupt toata granita cu ry si deja au recuperat mai bine de jumatate din granita cu dst...

o fi bine o fi rau ?

Cred ca ai vrut sa spui una dintre granitele cu RY.
Cealalta va fi mult mai greu, va asiguram noi, cei din zona. :D
 

DeletedUser1065

e prima oara cand scriu si eu aici vreau sa zic ca intradevar cei din circ duc razboaie grele si eu zic ca ptr asta merita rspectul nostru nu stiu cate triburi ar fi rezistat la fronturile astea dar vedeti asta e jocul daca esti unit si lupti rezisti asa cum fac ei si ptr asta au respectul meu ptr ca acolo sunt cativa jucatori care intradevar joaca triburi.domnule azzido cum sa iti spun in 3 ani de joc am tot primit amenintari si uite ca sunt tot aici in acest joc nu imi place sa ma laud sau sa aberez dar vreau sa sti ca atat timp cat voi avea chef de joc voi juca pana la ultimul sat pe care il am ptr mine e doar un joc nimic mai mult si macar daca voi pierde sau castiga vreau sa o fac cu capul sus.nu va mai reztin respect la toata lumea dusman sau prieten ptr ca in primul rand suntem oameni.

P.S LA MULTI ANI celor care se numesc andrei,andreea,etc
 

DeletedUser3061

Cred ca ai vrut sa spui una dintre granitele cu RY.
Cealalta va fi mult mai greu, va asiguram noi, cei din zona. :D

pai oricum din cate observ eu RY e doar zona de 45 restul sunt ykz...

daca voi ati fost in stare sa cereti pna doar pentru voi fara sa va intereseze ce se intampla cu ceilalti jucatori este perfect.....

asa este granita cu voi este doar in 45... restul de 46/47/48/49/37/38/39 e doar carnea de tun.... bravo inca o data mi-ai dovedit ce trib mare sunteti voi si cata unitate e la voi in trib bravo nota bene....

vezi ca acuma cateva zile annemarie s-a intalnit cu noi la bere sa facem pna doar cu K45... ca sa puteti si voi sa va bateti cu nweage ca altfel nu sunteti in stare..... auzi la el sa faca pna doar pentru o zona si pe ceilalti sa-i lase sa cada....
 

DeletedUser1136

Cred ca ai vrut sa spui una dintre granitele cu RY.
Cealalta va fi mult mai greu, va asiguram noi, cei din zona. :D

Din cate observ voi astia fosti RIP va doare doar de voi, pe ceilalti cei din ykz nici nu va intereseaza de ei, pacat ca se intampla acest lucru si ei nu isi dau seama, totusi as avea o intrebare Dc cei din fostu ykz mai stau in RY? cand pe voi va intereaza doar de voi sa aveti satele cat mai pline de defensiva si pe amaratii aia ii lasati fara trupe.....


LE: @rechinii nu am spus si nu voi spune niciodata ca com scoate un jucator de pe harta, pe unu l-am scos desi nu am spus...dupa ce a cazut acel jucator pe voi nu va intereseaza de fosti ykz;) ai foarte multe sate si esti extins mult pe harta e greu sa ti se ea toate satele:p oricum va interveni moralul etc, un jucator poate fi scos de pe harta doar psihic, sa dea singur stergere cont;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca voi ati fost in stare sa cereti pna doar pentru voi fara sa va intereseze ce se intampla cu ceilalti jucatori este perfect.....


vezi ca acuma cateva zile annemarie s-a intalnit cu noi la bere sa facem pna doar cu K45... ca sa puteti si voi sa va bateti cu nweage ca altfel nu sunteti in stare..... auzi la el sa faca pna doar pentru o zona si pe ceilalti sa-i lase sa cada....

Eu ti-am mai scris intr-un alt topic, ca acel PNA era greu de realizat, chiar nu stiu ce ati vorbit voi cu annemarie la o bere.

oricum va interveni moralul etc, un jucator poate fi scos de pe harta doar psihic, sa dea singur stergere cont;)

Unii prefera sa dea stergere la cont, altii sa lase satele colegilor.
Cat despre faptul ca noi, cei din fostul RIP, de pe K45, i-am lasat la ananghie pe cei din fostul YKZ, ramane de vazut. Veti observa unele schimbari intr-un viitor mai apropiat sau mai indepartat.
 

DeletedUser3061

Eu ti-am mai scris intr-un alt topic, ca acel PNA era greu de realizat, chiar nu stiu ce ati vorbit voi cu annemarie la o bere.



Unii prefera sa dea stergere la cont, altii sa lase satele colegilor.
Cat despre faptul ca noi, cei din fostul RIP, de pe K45, i-am lasat la ananghie pe cei din fostul YKZ, ramane de vazut. Veti observa unele schimbari intr-un viitor mai apropiat sau mai indepartat.

ce schimbari pot sa vad eu de la tine ca si trib... cu cine mai dai o fuziune... voi pana acuma numai asa ati rezistat pe harta altfel pauza ... sa iti aduc aminte de intreaga istorie RIP... pe voi va tine in brate annemarie si cu luebest... odata ramas doar unul singur logic ca nu a mai putut sa faca chiar asa de multe...
 

DeletedUser

ce schimbari pot sa vad eu de la tine ca si trib... cu cine mai dai o fuziune... voi pana acuma numai asa ati rezistat pe harta altfel pauza ... sa iti aduc aminte de intreaga istorie RIP... pe voi va tine in brate annemarie si cu luebest... odata ramas doar unul singur logic ca nu a mai putut sa faca chiar asa de multe...

Poate noi am rezistat numai prin fuziuni, desi vad ca asta nici acum nu iti convine si incerci sa dezbini RY prin ceea ce postezi, oare de ce? Ti-e teama? Ca atunci cand ai fugit repede in CIRC care ne erau aliati?
 

DeletedUser1136

eu nu ma simt parasit sau lasat in parasire

tu nu ai dc sa te simti parasit ca nu ai fost atacat de circ, ** atunci;) parmafm revine iar dupa 13 zile de ban? si se rebaneaza sper ca de data asta daca se mai baneaza sa il baneze definitiv si pe atacabil(ca sa se invete minte toti cei care fac anti joc):p
 

DeletedUser3061

Poate noi am rezistat numai prin fuziuni, desi vad ca asta nici acum nu iti convine si incerci sa dezbini RY prin ceea ce postezi, oare de ce? Ti-e teama? Ca atunci cand ai fugit repede in CIRC care ne erau aliati?

eu am ciudata impresie ca tu esti paralel cu jocul si cu istoria lui sincer acuma ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus