CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser

Am incercat ca sa stau departe de discutiile de pe forumul extern dar acum vad ca acest personaj pe nume Baghera incearca prin diferite tertipuri sa abureasca , ba pe unii ba pe altii.Tu nu vezi ca toti de pe L 1 stiu cine esti? .Esti cel mai penal jucator pe care l-am intilnit pe triburile.ro , spun asta fiindca nici un jucator al acestui server nu si-a atacat aliatii asa cum ai facut-o tu.Esti jalnic.
Legat de jucatorul wild4soul , prin miscarea pe care a facut-o plecind din trib si mergind in circ si la 10 min ataca jucatorii cu care ,cu citeva minute era aliat a incercat sa bage tribul SOF in mizerie pe care nu o meritam noi ca trib.
Putea sa meraga , nu e nimeni impotriva acestei miscari dar macar sa nu fi atacat citeva zile .
Cred ca un jucator care are demnitate si onoare nu face cum ai facut tu.
La fel cum a spus annemarie , relatiile dintre mine si multi jucatori ai acestui server sau bazat intodeauna pe respect , onoare si corectitudine.Asta iti lipseste tie(Baghera) si pentru tine e o chestiune pe care tu nu o poti intelege.
 

DeletedUser3061

Am incercat ca sa stau departe de discutiile de pe forumul extern dar acum vad ca acest personaj pe nume Baghera incearca prin diferite tertipuri sa abureasca , ba pe unii ba pe altii.Tu nu vezi ca toti de pe L 1 stiu cine esti? .Esti cel mai penal jucator pe care l-am intilnit pe triburile.ro , spun asta fiindca nici un jucator al acestui server nu si-a atacat aliatii asa cum ai facut-o tu.Esti jalnic.
Legat de jucatorul wild4soul , prin miscarea pe care a facut-o plecind din trib si mergind in circ si la 10 min ataca jucatorii cu care ,cu citeva minute era aliat a incercat sa bage tribul SOF in mizerie pe care nu o meritam noi ca trib.
Putea sa meraga , nu e nimeni impotriva acestei miscari dar macar sa nu fi atacat citeva zile .
Cred ca un jucator care are demnitate si onoare nu face cum ai facut tu.
La fel cum a spus annemarie , relatiile dintre mine si multi jucatori ai acestui server sau bazat intodeauna pe respect , onoare si corectitudine.Asta iti lipseste tie(Baghera) si pentru tine e o chestiune pe care tu nu o poti intelege.



donu sergent fa bine si macar ai bunul simt sa taci si sa nu vorbesti prea mult ca nu aci atlceva decat sa minti cu nerusinare... pe tine nu te-au invatat in armata ca nu e frumos sa minti ( oricum ar fi trebuit sa sti asta de acasa )ca nu e frumos sa minti mai nea stelica ....

deci tu esti doar un panglicar nimic mai mult un om care nu stie sa faca altceva decat sa inboileze intern... tu poti sa ma faci pe mine cat vrei tu noob asta este eu sunt noob dar macar recunosc tu in schimbi esti un noob panglicar...

acuma sa revenim la subiect mai baietica mai ai ace bine sa iti bagi mintile alea odata in cap....

1 la mana baghera nu a atacat nicioatada vreun aliat... am atacat doar noobi de pe harta care se cred deasupra tuturor cum ai fi tu mai stelica ....

deci ca sa stie toata lumea eu l-am atacat pe japoneza deoarece acesta sprijinea in mod constant tribul RY si culmea nu sprijinea deloc sof... eu cand l-am atacat i-am kilart peste 500 de sate de aparare si vreo 200 de atac ca de omu era inteligent ....

2 la mana te-am atacat pe tine mai miezule pentr ca si tu m-ai atacat pe mine tu ai atacat primul....

3 la mana mai miezule daca tot susti atat de tare ca vezi doamne contul care a plecat din sof e al meu de ce nu depui tata tiket? te retine cineva si noi nu stim?

4 la mana tu mai stelica nu vrei sa intelegi un lucru ca eu asa cum sunt spre deosebire de tine prefer sa joc in echipa mai baiatule...
5 vrei razboi cu circ mai stelica ? de ce nu declari razboi cu circ ca doar nu degeaba te-ai chinuit tu sa iei acele sate in K46.... haide mai stelica stiu ca poti fa razboi sof vs circ sa vedem ce zice lumea vor sau nu vor razboi....

tu nu faci altceva decat sa te gandesti la burta ta mai baiatule mai trezeste-te ca aici nu te joci cu tanculetele si cu pustile pac pac pac head shot .....

acuma sa revenim la annemarie... dane la tine nu ma asteptam la asa ceva...vad ca ai uitat ata de repede ca ai venit la mine si la adi sa ne ceri pna doar petnru zona ta si anume doar pentr K45... vezi mah dane ca RY nu se rezuma doar la 45... stim ca pe cei din 46 in colo ii consideri carne de tun dar totusi nu este frumos ce ai facut tu si ce faci tu ...

cat despre mine dane ca fac io nu stiu ce voodoo dus la extrem iarasi cred ca aberezi ...

cat despre fuziuni mai bine o lasa-i asa cum a cazut ca te faci de ras sincer...


cat despre a ataca sof mai dane mai ce naibi incerci din astea cu patriarhu... nhu mai arunca fumigene ca nu mai merge... ia zi-mi tu mie aici mai stii ce am ** noi la WILD4SOUL IN CASA? tu eu adi, nan,dog,etc etc etc etc mai stii ce ai zis sau trebuie sa iti reamintesc.... deci te rog eu lasa-ma cu fumigene de clasa a 2-a ca nu faci nimica mai bine i le dai lu nea stelica sa se joace un pic cu ele ....
 

DeletedUser3061

baghera fara suparare da un mesaj editat pot pune si eu...baga aici mesajul original si nu pe cel editat..asa pot edita si eu un measj si sa spun ce te-au apucat sa injuri toti jucatorii de pe lumea 1 inclusiv pe cei din CIRC ceea ce nu vor crede decat o parte din jucatori da asta e alta treaba...

prietene drag nu cred ca te intereseaza pe tine cum vorbesc eu in circ... asa cum vorbesc eu in circ tribul asta a facut fata la 2 razboie intr-un an si jumatate ba pe deasupra a mai si crescut asa ca vezi-ti de inobilarile tale interne si lasa-ma pe mine sa vorbesc cum vreau eu in CIRC...
 

DeletedUser12846

Am incercat ca sa stau departe de discutiile de pe forumul extern dar acum vad ca acest personaj pe nume Baghera incearca prin diferite tertipuri sa abureasca , ba pe unii ba pe altii.Tu nu vezi ca toti de pe L 1 stiu cine esti? .Esti cel mai penal jucator pe care l-am intilnit pe triburile.ro , spun asta fiindca nici un jucator al acestui server nu si-a atacat aliatii asa cum ai facut-o tu.Esti jalnic.
Legat de jucatorul wild4soul , prin miscarea pe care a facut-o plecind din trib si mergind in circ si la 10 min ataca jucatorii cu care ,cu citeva minute era aliat a incercat sa bage tribul SOF in mizerie pe care nu o meritam noi ca trib.
Putea sa meraga , nu e nimeni impotriva acestei miscari dar macar sa nu fi atacat citeva zile .
Cred ca un jucator care are demnitate si onoare nu face cum ai facut tu.
La fel cum a spus annemarie , relatiile dintre mine si multi jucatori ai acestui server sau bazat intodeauna pe respect , onoare si corectitudine.Asta iti lipseste tie(Baghera) si pentru tine e o chestiune pe care tu nu o poti intelege.

ai uite cine ** de atacarea aliatilor cand el ataca constant conturi din CIRC pentru provocarea jucatorilor


Agresor: uscatelul
Sat: mutulica (571|451) K45

Număr: 0 0 100 0 0 100 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 100 0 0 100 0 0 0 0 0 1

Apărător: ajaxmarian
Sat: Sat de barbari (562|459) K45
 

DeletedUser8343

sa te atac? ma faci sa rad, tu ai doar 13 sate pe k45 si acelea nu sunt la granita:))

haha, si tu nu stii sa ataci daca nu-s satele lipite de ale tale? sau cum? :rolleyes:
Auzi, da n-am inteles ceva din avataru tau de pe joc... tu ai capu mic? sau ce vrea sa reprezinte avatarul? :"
 

DeletedUser3061

haha, si tu nu stii sa ataci daca nu-s satele lipite de ale tale? sau cum? :rolleyes:
Auzi, da n-am inteles ceva din avataru tau de pe joc... tu ai capu mic? sau ce vrea sa reprezinte avatarul? :"

nu stiu de ce am senzatia ca ar fi mult mai bine daca ai sta departe de acest topic... sper sa fie doar o impresie... tu ce zici?
 

DeletedUser8343

nu stiu de ce am senzatia ca ar fi mult mai bine daca ai sta departe de acest topic... sper sa fie doar o impresie... tu ce zici?

La Multi Ani Andrei si un an cat mai imbelsugat! Cred ca ai observat ca nu am intervenit in discutiile voastre. Eu aveam ceva de intrebat la domnu azzido :p
In rest din partea mea puteti sa va killeriti in continuare ca nu ma bag :p
Te pup!
 

DeletedUser1136

haha, si tu nu stii sa ataci daca nu-s satele lipite de ale tale? sau cum? :rolleyes:
Auzi, da n-am inteles ceva din avataru tau de pe joc... tu ai capu mic? sau ce vrea sa reprezinte avatarul? :"


atat te duce capul, lasa ca in curand o sa ma vezi cu rosu pe harta, crezi ca mie frica sa te atac si pe pna? deci mare grija:) deocamdata o sa ma distrez cu prietenul tau dany;) sa iti spuna el cam cu atac, din cate vad ti-a cedat cateva sate( ce ai facut pt ele?:)))):D
 

DeletedUser8343

Nu cred ca te priveste pe tine de ce mi-a cedat mie dany sate.
ps: stiu cum ataci si nu m-a impresionat deloc. Iar amenintarile de doi lei ca ataci in pna ma lasa rece. Consider ca doar lasii si oamenii fara pic de demnitate incalca anumite tratate si conditii asa ca nu m-ai uimi facand asta.
 

DeletedUser1136

Nu cred ca te priveste pe tine de ce mi-a cedat mie dany sate.
ps: stiu cum ataci si nu m-a impresionat deloc. Iar amenintarile de doi lei ca ataci in pna ma lasa rece. Consider ca doar lasii si oamenii fara pic de demnitate incalca anumite tratate si conditii asa ca nu m-ai uimi facand asta.

te lasa rece? ai murit?:)))) cand nu o sa te mai legi de viata personala a mea atunci va fi bine, nu m-am legat de viata ta, aici e doar un joc daca nu ti-ai dat seama.....da sunt un las:))) lasii ataca in acest joc, vitejii innobileaza intern si sate de barbari(tu esti una dintre ei):)


PS: in legatura cu dany, va ramane fara trupe in scurta vreme(doar timp sa am de acest joc) el cand era in sof era cel mai viteaz acum nu mai e:)
 

DeletedUser8343

Dragul meu, eu m-am legat de joc cand m-am luat de tine si am facut-o dupa ce ti-ai cautat-o indelung :p . ca tu simti altceva, nu am ce iti face.
Ai avut ocazia sa ma ataci cand am fost in razboi, de ce n-ai facut-o daca ma iubesti atata? :p
 

DeletedUser8678

si apropo ca sa lamuresc o parte din tribul ry -porecla mea de 20 de ani este baghera asta odata.acum 2 ani cand am inceput sa joc primele sate tot denumirea de baghera au luat .asta asa ca lamurire contul baghera2005 este un cont de joc cu un player contul wild4soul are alt player.cand va dadeam sate moca domnul uscatelul in k22 cu denumirea de nepotul nu va deranja atunci denumirea de baghera la sate?????

ooops, baghera (cel cu porecla de 20 de ani), situatia e cam albastra ... simti cum trage curentul pe sub usa???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2147

Nu cred ca te priveste pe tine de ce mi-a cedat mie dany sate.
ps: stiu cum ataci si nu m-a impresionat deloc. Iar amenintarile de doi lei ca ataci in pna ma lasa rece. Consider ca doar lasii si oamenii fara pic de demnitate incalca anumite tratate si conditii asa ca nu m-ai uimi facand asta.

Ai dreptate, doar lasii si oamenii fara demnitate incalca tratate si conditii, dar tratatele astea implica de la sine si sa nu provoci tribul advers pe forumuri si asa mai departe. Deci ai dreptate, doar lasii si oamenii fara demnitate. Te las pe tine sa iti dai seama despre cine vorbeam

Am incercat ca sa stau departe de discutiile de pe forumul extern dar acum vad ca acest personaj pe nume Baghera incearca prin diferite tertipuri sa abureasca , ba pe unii ba pe altii.Tu nu vezi ca toti de pe L 1 stiu cine esti? .Esti cel mai penal jucator pe care l-am intilnit pe triburile.ro , spun asta fiindca nici un jucator al acestui server nu si-a atacat aliatii asa cum ai facut-o tu.Esti jalnic.
Legat de jucatorul wild4soul , prin miscarea pe care a facut-o plecind din trib si mergind in circ si la 10 min ataca jucatorii cu care ,cu citeva minute era aliat a incercat sa bage tribul SOF in mizerie pe care nu o meritam noi ca trib.
Putea sa meraga , nu e nimeni impotriva acestei miscari dar macar sa nu fi atacat citeva zile .
Cred ca un jucator care are demnitate si onoare nu face cum ai facut tu.
La fel cum a spus annemarie , relatiile dintre mine si multi jucatori ai acestui server sau bazat intodeauna pe respect , onoare si corectitudine.Asta iti lipseste tie(Baghera) si pentru tine e o chestiune pe care tu nu o poti intelege.


legat de ce spui de baghera si wild4soul nu zic nimic, parerile sunt personale si subiective.
Dar cum poti sa vorbesti tu de respect, onoare si corectitudine, cand tu sustii un jucator care sprijina un trib dusman noua, adica japoneza? Stiu, vei raspunde "avem alianta si cu RY". Dar macar atunci, sa ramana neutru in razboi, sau sa treaca in RY.
Vorbeai si de atacat jucatori cu care ai alianta. De japoneza stiai ca asta se va intampla, de data trecuta cand a fost prins de catre zolea. Dar atacurile tele, date nu doar pe baghera? De jucatorii din DST recrutati in SOF, cu toate ca erau buza in buza cu noi, nici de ei nu zici nimic?

Scuza-ma ca am amintit de astea, tu bineinteles, esti un om onorabil, respectuos si corect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser787

Ma bag si eu in discutie sa spun doar atat wild4soul nu ii baghera2005. Pe amandoi ii cunosc de mult timp si chiar am avut in vara cu wild (alberto) o discutie pe tema satelor cu denumirea baghera. Din pacate discutia nu cred ca o am sau a fost voice pe skype. Repet, eu unu garantez din mai multe surse ca baghera nu ii wild4soul sau invers.
 

DeletedUser8678

bine mosule eu te cred, nu e nici o problema chiar daca ar fi aceeasi persoana ... pana la urma toti am fost fermecati de cartea junglei ... si baghera e chiar un personaj interesant in acel film ...:)
 
Sus