CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser

pai oricum din cate observ eu RY e doar zona de 45 restul sunt ykz...

daca voi ati fost in stare sa cereti pna doar pentru voi fara sa va intereseze ce se intampla cu ceilalti jucatori este perfect.....

asa este granita cu voi este doar in 45... restul de 46/47/48/49/37/38/39 e doar carnea de tun.... bravo inca o data mi-ai dovedit ce trib mare sunteti voi si cata unitate e la voi in trib bravo nota bene....

vezi ca acuma cateva zile annemarie s-a intalnit cu noi la bere sa facem pna doar cu K45... ca sa puteti si voi sa va bateti cu nweage ca altfel nu sunteti in stare..... auzi la el sa faca pna doar pentru o zona si pe ceilalti sa-i lase sa cada....

ca raspuns la ce zici tu aici:
- cerusem PNA local pentru a putea sa ne organizam putin fata de NEWAGE , dar ne-am organizat din mers si nu mai e nevoie... jucatorii nostri izolati aflati in mijlovul NEWAGE au avut de suferit, dar acest avans va fi recuperat cu varf si indesat
putem sa tinem in acest moment ambele granite

- legat de cei din 47,48,49 cum sa-i uitam cand ii ajutam cu trupe? poate doar in imaginatia ta e posibil ca sa uitam de ei

- in acest moment RY ESTE FORMAT DIN RY, nu din RIP si YKZ... sper ca intelegi lucrul asta

- iar dezbinari gen baghera cunostem destule - asta pare sa fie inca una dupa ultima mutare facuta de voi in SOF ( vezi japoneza)
 

DeletedUser3061

ca raspuns la ce zici tu aici:
- cerusem PNA local pentru a putea sa ne organizam putin fata de NEWAGE , dar ne-am organizat din mers si nu mai e nevoie... jucatorii nostri izolati aflati in mijlovul NEWAGE au avut de suferit, dar acest avans va fi recuperat cu varf si indesat
putem sa tinem in acest moment ambele granite

- legat de cei din 47,48,49 cum sa-i uitam cand ii ajutam cu trupe? poate doar in imaginatia ta e posibil ca sa uitam de ei

- in acest moment RY ESTE FORMAT DIN RY, nu din RIP si YKZ... sper ca intelegi lucrul asta

- iar dezbinari gen baghera cunostem destule - asta pare sa fie inca una dupa ultima mutare facuta de voi in SOF ( vezi japoneza)




si ce vrei tu sa faci acuma ? nu e tot o dezbinare problema mare e ca nu ai ce sa dezbini tu ar trebui sa te iei de mana cu uscatelu, sincer vorbind acuma....

cat despre cat de bine tineti voi granita o sa va demonstreze patriarhu in foarte dar foarte scurta vreme....
 

DeletedUser1136

ca raspuns la ce zici tu aici:
- cerusem PNA local pentru a putea sa ne organizam putin fata de NEWAGE , dar ne-am organizat din mers si nu mai e nevoie... jucatorii nostri izolati aflati in mijlovul NEWAGE au avut de suferit, dar acest avans va fi recuperat cu varf si indesat
putem sa tinem in acest moment ambele granite

- legat de cei din 47,48,49 cum sa-i uitam cand ii ajutam cu trupe? poate doar in imaginatia ta e posibil ca sa uitam de ei

- in acest moment RY ESTE FORMAT DIN RY, nu din RIP si YKZ... sper ca intelegi lucrul asta

- iar dezbinari gen baghera cunostem destule - asta pare sa fie inca una dupa ultima mutare facuta de voi in SOF ( vezi japoneza)



Si dc nu ii sprijiniti pe cei din fostu ykz? Din cate vad parmafm este a doua oara banat ca sa nu pierda toate satele....
 

DeletedUser15028

asa rau a ajuns ry? sa atace de pe conturi sof ??? sau e atat de puternica relatia uscatelul -anemarie?
 

DeletedUser15028

si apropo ca sa lamuresc o parte din tribul ry -porecla mea de 20 de ani este baghera asta odata.acum 2 ani cand am inceput sa joc primele sate tot denumirea de baghera au luat .asta asa ca lamurire contul baghera2005 este un cont de joc cu un player contul wild4soul are alt player.cand va dadeam sate moca domnul uscatelul in k22 cu denumirea de nepotul nu va deranja atunci denumirea de baghera la sate?????
 

DeletedUser8678

pacat ca esti prea departe de mine ca te ajutam eu sa scchimbi numele la cateva sate de-ale tale ...:D
 

DeletedUser

asa rau a ajuns ry? sa atace de pe conturi sof ??? sau e atat de puternica relatia uscatelul -anemarie?

nu cred ca esti in masura sa vorbesti tu despre ceva avand in vedere ca ti-ai luat codita intre picioare si ai fugit in CIRC dupa ce ai stat atata timp la caldurica in SOF si te-ai pregatit pentru colegii din zona aia...dar ce sa mai spunem ti-ai ales tribul cum trebuie...macar ti-ai aratat adevarata fata acuma si e mai bine decat mai tariziu...
 

DeletedUser8678

multi stau la caldurica, dar stii care va fi problema lor?
Noi astia care cat de cat atacam sau de aparam zi de zi suntem mult mai pregatiti psihic decat ei, cei care au stat la caldurica un an de zile se vor panica la primul atac primit si vor fugi la piata sa cumpere pantalonii maro ...

si apropo ca sa lamuresc o parte din tribul ry -porecla mea de 20 de ani este baghera

hai ca m-ai excitat cu astfel de denumiri la sate, promit ca urmatoarele 10 sate pe care le iau de la CIRc sa le denumesc baghera:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa rau a ajuns ry? sa atace de pe conturi sof ??? sau e atat de puternica relatia uscatelul -anemarie?

RY nu a atacat si nici nu va ataca decat dupa conturi RY, nu din SOF sau alte triburi.
Singur te dai de gol : cred ca la unii picati in SOF peste noapte s-a intamplat asta - vezi japoneza pe care l-ati atacat voi parvenitilor de pe conturi din CIRC.
Am toata stima pentru jucatorii SOF, exceptie parvenitii - din CD si CDAC care denigreaza numele de SOF
cred ca vechea garda SOF ar fi dezgustata de practicile voastre aduse din CDAC aici in SOF.

si inca ceva:
da, am o relatie deosebita cu Stelian si nanmarius, asa cum am si cu Xena si cu doggermanu si cu Rest si cu Antananaric si INgerasa, si cu multi altii din alte triburi. Aceste relatii s-au dezvoltat de aproape 3 ani de zile si au fost si sunt mentinute si de nucleele de jucatori din triburi diferite, care au considerat acest joc ca fiind un mijloc de socializare si de inchegare a unor relatii de prietenie.
Tocmai asta nu intelegi tu si clica ta, ca aceste legaturi nu pot fi rupte de misculatiile voastre. Stiu ca iti doresti cu ardoare sa tarasti SOF contra RY? Dar oare cati te vor urma ?
Te bucuri ca ai luat cateva sate, noaptea cand toata lumea era in febra pregatirilor.
Bucuria ta e efemera, le vom recupera cu varf si indesat, chiar daca esti blindat de CIRC.
Hal de caracter ce aveti, incalcand si PNA-ul cu NIPPON, fara macar sa anuntati acest lucru.
Dar, deja stim ca pentru voi nu mai conteaza nimic, sunteti doar niste oportunisti, insa toti stim ca astfel de oameni nu au viitor pe acest server, vor cadea in propria lor capcana pe care s-au straduit sa o fabrice in timp.
Ati reusit temporar sa-l faceti pe Marius sa renunte, dar va anunt de pe acum ca voi face tot ce imi sta in putinta sa-i intorc decizia. E pacat ca dupa atat timp sa se lase dominat de catre voi.
Vei vedea ca aceste relatii vor avea castig de cauza pana la urma si poate ca, atunci in ultimul ceas va veti da seama si voi, care este adevaratul scop al acestui joc.
 

DeletedUser3061

RY nu a atacat si nici nu va ataca decat dupa conturi RY, nu din SOF sau alte triburi.
Singur te dai de gol : cred ca la unii picati in SOF peste noapte s-a intamplat asta - vezi japoneza pe care l-ati atacat voi parvenitilor de pe conturi din CIRC.
Am toata stima pentru jucatorii SOF, exceptie parvenitii - din CD si CDAC care denigreaza numele de SOF
cred ca vechea garda SOF ar fi dezgustata de practicile voastre aduse din CDAC aici in SOF.

si inca ceva:
da, am o relatie deosebita cu Stelian si nanmarius, asa cum am si cu Xena si cu doggermanu si cu Rest si cu Antananaric si INgerasa, si cu multi altii din alte triburi. Aceste relatii s-au dezvoltat de aproape 3 ani de zile si au fost si sunt mentinute si de nucleele de jucatori din triburi diferite, care au considerat acest joc ca fiind un mijloc de socializare si de inchegare a unor relatii de prietenie.
Tocmai asta nu intelegi tu si clica ta, ca aceste legaturi nu pot fi rupte de misculatiile voastre. Stiu ca iti doresti cu ardoare sa tarasti SOF contra RY? Dar oare cati te vor urma ?
Te bucuri ca ai luat cateva sate, noaptea cand toata lumea era in febra pregatirilor.
Bucuria ta e efemera, le vom recupera cu varf si indesat, chiar daca esti blindat de CIRC.
Hal de caracter ce aveti, incalcand si PNA-ul cu NIPPON, fara macar sa anuntati acest lucru.
Dar, deja stim ca pentru voi nu mai conteaza nimic, sunteti doar niste oportunisti, insa toti stim ca astfel de oameni nu au viitor pe acest server, vor cadea in propria lor capcana pe care s-au straduit sa o fabrice in timp.
Ati reusit temporar sa-l faceti pe Marius sa renunte, dar va anunt de pe acum ca voi face tot ce imi sta in putinta sa-i intorc decizia. E pacat ca dupa atat timp sa se lase dominat de catre voi.
Vei vedea ca aceste relatii vor avea castig de cauza pana la urma si poate ca, atunci in ultimul ceas va veti da seama si voi, care este adevaratul scop al acestui joc.





nici nu stiu de unde sa incep sa iti raspund.... hai sa o fac cu primul lucru si anume...

1 jucaorii din K45 din RY ne-au intrebat pe mine si pe adi daca pot sa intre in circ sa atce SOF, este vorba despre jucatoryul rechinii.... de ce ca omu tocami se saturase de lasitatea ta in acest joc.
2 la mana la clica aceea nu uita ca si tu esti aderat sa iti aduc aminte seara de poker in care ai spus altceva si dupa numai 24 de ore ai sustinut altceva? asta din cate stiu eu se numeste perversitate
3 jucatori mari din RY tot incearca sa scape de voi tu nu vezi ca multi din RY au renuntat sa mai atace... vezi cazul parmafm... in care tu i-ai spus ceva lui si culmea ai facut tot altceva doar ca sa iti acoperi spatele si satele...
4 la mana pna cu jucatori din nippon oauuuuuuuuuuuuuuuuuu ce chestie... iti dai seama ce am facut noi am incalcat un PNA mai dane mai eu iti zic sa te mai interesezezi un pic si o sa afli ca, conducatorul nippon stia dinainte de craciun ca se va rupe PNA-ul eu personal am discutat cu el la telefon.
5 la mana sa iti zic si tie sau deja stii cum te vad cei din nippon....? am auzit ca ti se zice fricosu dar nu stiu de ce.... poate ii luminezi tu pe baieti...
6 la aman cat despre cloaca noastra nu fi atat de sigur ca o vei sparge stii de ce pentru ca tu esti unul dintre acei jucatori care nu pot sa faca deosebire dintre joc si realitate, vezi ca in cloaca aia se afla si rod si nippon.... tu mai dane mai pana cand nu vei intelege ca jpocul asta se numste triburile nu o sa faci absolut nimica....

cat despre circ ca face nu stiu ce ca drege nu stiu eu ce ... eu ti-as sugera sa taci ca te faci singur de ras....voi in 3 ani de zile ati fuzionat cu n triburi si culmea nici o fuziune nu a rezistat...toata istoria voastra pe lumea 1 se bazeaza pe fuziuni atat... cat despre circ uite ca astia si cu 2 si cu 3 razboaie tot au razbit mai greu dar au reusit....

acuma sa revin la jucatorul japoneza unul extrem de noob de altfel .. nu cred ca te intereseaza pe tine de pe ce conturi a fost atacat... poate ca a fost din circ din RY din sof si chiar si din HD... asa ca nu te mai infoia aici ca nu faci nimica... cat despre faptul ca la voi nu se ataca de pe alte conturi te rog eu mult de tot transmitei tu maretului conducator noobu's uscatus sa nu mai atace de pe alessaandro cont din sof bagat in RY acuma ca sa poata sa atace.... ca tot degeaba ataca daca tot esti atat de miez mia stelica mai de ce nu vrei tu sa intri in RY si sa ne demonstrezi noua tuturor cat de noob esti tu ...

v-a facut xena numai din taste si-a batut joc de tine si de toti cei care te-au urmat mai stelica stii de ce s-a intamplat asta pentru ca aia joaca in echipa tu momentan doar te prefaci ca joci in echipa...
eu zic sa lasati la o parte viata reala si sa incercati sa va rezumati doar la joc...
 

DeletedUser2154

RY nu a atacat si nici nu va ataca decat dupa conturi RY, nu din SOF sau alte triburi.
Singur te dai de gol : cred ca la unii picati in SOF peste noapte s-a intamplat asta - vezi japoneza pe care l-ati atacat voi parvenitilor de pe conturi din CIRC.
Am toata stima pentru jucatorii SOF, exceptie parvenitii - din CD si CDAC care denigreaza numele de SOF
cred ca vechea garda SOF ar fi dezgustata de practicile voastre aduse din CDAC aici in SOF.

si inca ceva:
da, am o relatie deosebita cu Stelian si nanmarius, asa cum am si cu Xena si cu doggermanu si cu Rest si cu Antananaric si INgerasa, si cu multi altii din alte triburi. Aceste relatii s-au dezvoltat de aproape 3 ani de zile si au fost si sunt mentinute si de nucleele de jucatori din triburi diferite, care au considerat acest joc ca fiind un mijloc de socializare si de inchegare a unor relatii de prietenie.
Tocmai asta nu intelegi tu si clica ta, ca aceste legaturi nu pot fi rupte de misculatiile voastre. Stiu ca iti doresti cu ardoare sa tarasti SOF contra RY? Dar oare cati te vor urma ?
Te bucuri ca ai luat cateva sate, noaptea cand toata lumea era in febra pregatirilor.
Bucuria ta e efemera, le vom recupera cu varf si indesat, chiar daca esti blindat de CIRC.
Hal de caracter ce aveti, incalcand si PNA-ul cu NIPPON, fara macar sa anuntati acest lucru.
Dar, deja stim ca pentru voi nu mai conteaza nimic, sunteti doar niste oportunisti, insa toti stim ca astfel de oameni nu au viitor pe acest server, vor cadea in propria lor capcana pe care s-au straduit sa o fabrice in timp.
Ati reusit temporar sa-l faceti pe Marius sa renunte, dar va anunt de pe acum ca voi face tot ce imi sta in putinta sa-i intorc decizia. E pacat ca dupa atat timp sa se lase dominat de catre voi.
Vei vedea ca aceste relatii vor avea castig de cauza pana la urma si poate ca, atunci in ultimul ceas va veti da seama si voi, care este adevaratul scop al acestui joc.

Ma faci sa rad cand vad numai penibil in vorbele tale...ce treaba are CD sau CDac nici unul din cei veniti de acolo nu sunt in conducerea SOF...lasa-ma si cu japoneza...uscatu statea sitter la japoneza si ataca CIRC...deci nu mai scoate tu doar ce vrei in evidenta...hm...Marius...oare stii cine e pe contu lui....te las sa ghicesti ai doar o incercaree!!!
 

DeletedUser8678

Daca ati inceput cu acuze inca din prima zi de Anul Nou e clar ca acest joc a ajuns jos de tot. De ce nu ne rezumam noi numai sa-l jucam, de ce trebuie sa aruncam cu noroi?

Nu cred ca aveti vreunul fata pe aici curajul sa raspundeti la intrebarea asta ...
 

DeletedUser

nici nu stiu de unde sa incep sa iti raspund.... hai sa o fac cu primul lucru si anume...

1 jucaorii din K45 din RY ne-au intrebat pe mine si pe adi daca pot sa intre in circ sa atce SOF, este vorba despre jucatoryul rechinii.... de ce ca omu tocami se saturase de lasitatea ta in acest joc.

Iti voi raspunde la punctul asta fiindca vad ca initial i-ai bagat pe toti de pe K45 in aceeasi oala, apoi ai spus ceva despre rechinii, ti-ai revenit spunand ca numai rechinii voia sa intre in circ, insa nu stii tu care era motivul adevarat, in niciun caz cel expus de tine.



De ce nu ne rezumam noi numai sa-l jucam, de ce trebuie sa aruncam cu noroi?

Interesant de vazut daca, in continuare, cei din circ vor reusi sa mai influenteze unii jucatori din triburile aflate pe primele locuri, care sa le faca jocul.
Pana acum le-a cam reusit, ramane de vazut cati astfel de jucatori mai exista in jocul asta.
 

DeletedUser3061

Iti voi raspunde la punctul asta fiindca vad ca initial i-ai bagat pe toti de pe K45 in aceeasi oala, apoi ai spus ceva despre rechinii, ti-ai revenit spunand ca numai rechinii voia sa intre in circ, insa nu stii tu care era motivul adevarat, in niciun caz cel expus de tine.





Interesant de vazut daca, in continuare, cei din circ vor reusi sa mai influenteze unii jucatori din triburile aflate pe primele locuri, care sa le faca jocul.
Pana acum le-a cam reusit, ramane de vazut cati astfel de jucatori mai exista in jocul asta.



hmmm oare sa ai dreptate tu la punctul numarul 1 .... io zic ca nu si iti sugerez sa te abti si sa incerci sa nu mai intri in discutii pe care inca nu le cunosti atat de bine.. poate cu ocazia asta o sa vada si cei din sof acest mesaj.... ca tot spune-ti voi ca baghera le face nu stiu ce voodoo la astia din sof... io v-am zis mai demult ca patrairhu este peste tot voi nu ati vrut sa ma credeti....


"man fi atent aici am o singura intrebare dar sa fi sincer cu mine vreti sa incepeti un razboi cu sof?daca vreti razboi cu ei vreau sa intru in circ vreau sa rup zona aia cu ei man eu stiu ca esti prieten cu ei si le poti zice ce ti-am scris eu aici dar sincer nu prea imi pasa sa sti ca nu fug de atacurile care sunt pe mine stai linistit dar asa am inteles ca ai vrea sa bubui SOF-ul si eu vreau sa iau parte la treaba asta.poate te intrebi de ce vreau eu asta sunt niste chesti personale care la momentul oportun le cei afla vreau un rasp in seara asta sa stiu ce fac ori ma bat singur cu ei ori intru la voi castigati un jucator si luptam impreuna acum faci cum crezi tu mai bine.respect astept mesajul tau"

acest mesaj este al unui jucator din K45... dupa daca tovarasu blaziu mai continua ii mai aratam si dicutile de pe messenger... nu e bai.... le avem si pe alea....
 

DeletedUser

baghera fara suparare da un mesaj editat pot pune si eu...baga aici mesajul original si nu pe cel editat..asa pot edita si eu un measj si sa spun ce te-au apucat sa injuri toti jucatorii de pe lumea 1 inclusiv pe cei din CIRC ceea ce nu vor crede decat o parte din jucatori da asta e alta treaba...
 

DeletedUser

hmmm oare sa ai dreptate tu la punctul numarul 1 .... io zic ca nu si iti sugerez sa te abti si sa incerci sa nu mai intri in discutii pe care inca nu le cunosti atat de bine.. poate cu ocazia asta o sa vada si cei din sof acest mesaj.... ca tot spune-ti voi ca baghera le face nu stiu ce voodoo la astia din sof... io v-am zis mai demult ca patrairhu este peste tot voi nu ati vrut sa ma credeti....


"man fi atent aici am o singura intrebare dar sa fi sincer cu mine vreti sa incepeti un razboi cu sof?daca vreti razboi cu ei vreau sa intru in circ vreau sa rup zona aia cu ei man eu stiu ca esti prieten cu ei si le poti zice ce ti-am scris eu aici dar sincer nu prea imi pasa sa sti ca nu fug de atacurile care sunt pe mine stai linistit dar asa am inteles ca ai vrea sa bubui SOF-ul si eu vreau sa iau parte la treaba asta.poate te intrebi de ce vreau eu asta sunt niste chesti personale care la momentul oportun le cei afla vreau un rasp in seara asta sa stiu ce fac ori ma bat singur cu ei ori intru la voi castigati un jucator si luptam impreuna acum faci cum crezi tu mai bine.respect astept mesajul tau"

acest mesaj este al unui jucator din K45... dupa daca tovarasu blaziu mai continua ii mai aratam si dicutile de pe messenger... nu e bai.... le avem si pe alea....

Tovarasu baghera, cunosc toate discutiile acelea, nu uita ca si eu sunt pe acolo, vad ca nu vrei sa intelegi ce tot incerc sa iti scriu, citeste mai atent ce ti-am scris mai sus, draga tovarase.
Cat despre patriarhul din tine, tot mai sus iti raspunsesem, mai citeste pe aici.
 

DeletedUser1136

RY nu a atacat si nici nu va ataca decat dupa conturi RY, nu din SOF sau alte triburi.
Singur te dai de gol : cred ca la unii picati in SOF peste noapte s-a intamplat asta - vezi japoneza pe care l-ati atacat voi parvenitilor de pe conturi din CIRC.
Am toata stima pentru jucatorii SOF, exceptie parvenitii - din CD si CDAC care denigreaza numele de SOF
cred ca vechea garda SOF ar fi dezgustata de practicile voastre aduse din CDAC aici in SOF.

si inca ceva:
da, am o relatie deosebita cu Stelian si nanmarius, asa cum am si cu Xena si cu doggermanu si cu Rest si cu Antananaric si INgerasa, si cu multi altii din alte triburi. Aceste relatii s-au dezvoltat de aproape 3 ani de zile si au fost si sunt mentinute si de nucleele de jucatori din triburi diferite, care au considerat acest joc ca fiind un mijloc de socializare si de inchegare a unor relatii de prietenie.
Tocmai asta nu intelegi tu si clica ta, ca aceste legaturi nu pot fi rupte de misculatiile voastre. Stiu ca iti doresti cu ardoare sa tarasti SOF contra RY? Dar oare cati te vor urma ?
Te bucuri ca ai luat cateva sate, noaptea cand toata lumea era in febra pregatirilor.
Bucuria ta e efemera, le vom recupera cu varf si indesat, chiar daca esti blindat de CIRC.
Hal de caracter ce aveti, incalcand si PNA-ul cu NIPPON, fara macar sa anuntati acest lucru.
Dar, deja stim ca pentru voi nu mai conteaza nimic, sunteti doar niste oportunisti, insa toti stim ca astfel de oameni nu au viitor pe acest server, vor cadea in propria lor capcana pe care s-au straduit sa o fabrice in timp.
Ati reusit temporar sa-l faceti pe Marius sa renunte, dar va anunt de pe acum ca voi face tot ce imi sta in putinta sa-i intorc decizia. E pacat ca dupa atat timp sa se lase dominat de catre voi.
Vei vedea ca aceste relatii vor avea castig de cauza pana la urma si poate ca, atunci in ultimul ceas va veti da seama si voi, care este adevaratul scop al acestui joc.



nu am auzit pana acum de tine, esti pe harta? Tu ai granita cu circ? Sau ai o granita cu un trib? ca la aparatori esti foarte bun:))))
 

DeletedUser1065

Andrei sti care e diferenta dintre noi doi ca eu tac si fac dar tu ** prea mult chiar daca nu toti din sof imi plac cum sunt si in alte triburi membri care nu ma inghit si nu ii inghit dar totusi eu incerc sa joc acest joc cat il voi mai juca.si ca sa stie lumea ca eu nu ma ascund dupa nimic si nimeni acel mesaj eu l-am scris ptr ca eram suparat foarte tare pe un jucator din sof nu dau nume dar cei din sof stiu discutia dar de la intrarea in circ si sa atac sof-ul e cale lunga prietene omul la nervi scrie multe si nevrute dar asta e daca crezi ca ma impresionezi cu acel mesaj si cu acuzele alea stai linistit ca si pana acum voi fi RY si cei din SOF daca cred treaba asta e treaba lor dar multi ma stiu ce fel de om sunt si ce caracter am,daca cineva vrea sa ma intrebe ceva legat de treaba asta il astept sa ma intrebe daca nu vedeti-va de ale voastre nu mai aduceti numele rechinii pe aici ca sincer nu prea imi place sa intru sa citesc ce scrie aici si mai ales sa scriu si eu,ai ceva sa ma intrebi ma intrebi in joc.numai bine va dosresc un nou an plin de realizari.LA MULTI ANI!
 

DeletedUser

nici nu stiu de unde sa incep sa iti raspund.... hai sa o fac cu primul lucru si anume...

1 jucaorii din K45 din RY ne-au intrebat pe mine si pe adi daca pot sa intre in circ sa atce SOF, este vorba despre jucatoryul rechinii.... de ce ca omu tocami se saturase de lasitatea ta in acest joc.
2 la mana la clica aceea nu uita ca si tu esti aderat sa iti aduc aminte seara de poker in care ai spus altceva si dupa numai 24 de ore ai sustinut altceva? asta din cate stiu eu se numeste perversitate
3 jucatori mari din RY tot incearca sa scape de voi tu nu vezi ca multi din RY au renuntat sa mai atace... vezi cazul parmafm... in care tu i-ai spus ceva lui si culmea ai facut tot altceva doar ca sa iti acoperi spatele si satele...
4 la mana pna cu jucatori din nippon oauuuuuuuuuuuuuuuuuu ce chestie... iti dai seama ce am facut noi am incalcat un PNA mai dane mai eu iti zic sa te mai interesezezi un pic si o sa afli ca, conducatorul nippon stia dinainte de craciun ca se va rupe PNA-ul eu personal am discutat cu el la telefon.
5 la mana sa iti zic si tie sau deja stii cum te vad cei din nippon....? am auzit ca ti se zice fricosu dar nu stiu de ce.... poate ii luminezi tu pe baieti...
6 la aman cat despre cloaca noastra nu fi atat de sigur ca o vei sparge stii de ce pentru ca tu esti unul dintre acei jucatori care nu pot sa faca deosebire dintre joc si realitate, vezi ca in cloaca aia se afla si rod si nippon.... tu mai dane mai pana cand nu vei intelege ca jpocul asta se numste triburile nu o sa faci absolut nimica....

cat despre circ ca face nu stiu ce ca drege nu stiu eu ce ... eu ti-as sugera sa taci ca te faci singur de ras....voi in 3 ani de zile ati fuzionat cu n triburi si culmea nici o fuziune nu a rezistat...toata istoria voastra pe lumea 1 se bazeaza pe fuziuni atat... cat despre circ uite ca astia si cu 2 si cu 3 razboaie tot au razbit mai greu dar au reusit....

acuma sa revin la jucatorul japoneza unul extrem de noob de altfel .. nu cred ca te intereseaza pe tine de pe ce conturi a fost atacat... poate ca a fost din circ din RY din sof si chiar si din HD... asa ca nu te mai infoia aici ca nu faci nimica... cat despre faptul ca la voi nu se ataca de pe alte conturi te rog eu mult de tot transmitei tu maretului conducator noobu's uscatus sa nu mai atace de pe alessaandro cont din sof bagat in RY acuma ca sa poata sa atace.... ca tot degeaba ataca daca tot esti atat de miez mia stelica mai de ce nu vrei tu sa intri in RY si sa ne demonstrezi noua tuturor cat de noob esti tu ...

v-a facut xena numai din taste si-a batut joc de tine si de toti cei care te-au urmat mai stelica stii de ce s-a intamplat asta pentru ca aia joaca in echipa tu momentan doar te prefaci ca joci in echipa...
eu zic sa lasati la o parte viata reala si sa incercati sa va rezumati doar la joc...

voi raspunde eu aici, punctual la problemele tale, pentru ca ai facut referire strict la persoana mea... deja la tine a devenit un obicei atacul la persoana:

1. atat in RY cat si in SOF exista jucatori care simpatizeaza cu o anumita tabara, aici nu exclud CIRC
DAR DE LA VORBE PANA A TRECE LA FAPTE E CALE LUNGA
jucatorii de pe L1 sunt deja familiarizati cu stilul tau de a impinge pana la extrem anumite teme sau discutii, astfel incat sa creezi dezbinare; din pacate cred ca nu mai ai succes
cosmin - rechinii este un prieten bun de-al meu si nu va face in veci ce spui tu acolo - nu ti-ai dat seama de unitatea jucatorilor de pe k45 inca?
chestia cu lasitatea mea nu o inteleg? te referi la faptul ca sunt las si nu vreau sa atac SOF, sau ca sunt las si nu accept jocurile tale?
cat voi fi eu aici, RY nu va ataca SOF, chiar daca tu incerci necontenit sa bagi zazanie.

2. faceam referire la cei veniti in SOF din alte triburi si cu care tu esti foarte familiarizat, precum si la conturile pe care tu le detii in SOF
legat de ce am spus eu la acea intalnire si dupa aia m-am intors - explica mai bine, ca nu stiu la ce faci referire - poate la ce vroiati voi sa fac in schimbul pacii cu CIRC? sa fiu de acord cu cedarea a 300 de sate de pe contul b79 si blaziu? asta se numea perversitate? sa accept cedarea acestor sate, care au fost cucerite de jucatorii din RY, prietenii mei de la voi - ca apoi tu maretule BAGHERA sa te lauzi ca ne-ai rupt pe k45?
si cum puteam eu sa fac un astfel de pas, luand decizii in numele prietenilor mei, pe satele lor? sa ii fac sa cedeze aceste sate fara lupta?
Te inseli, daca credeai ca eu as putea face asa ceva. Nici macar nu trebuia sa faci aceasta propunere.

3. ai spus jucatorii mari? care sunt? spune-le numele
nu ma mai aburi atata cu pharma
a fost decizia lui si poate va ramane in istoria L1, ca un intemeietor sa cedeze sate dusmanului pe harta.
asa ceva nu am intalnit si acest gest a fost dezaprobat de multi din conducere
asa reusesti si tu sa iei sate, prin santaj

4. Andrei - PNA SE INCHEIA PE DATA DE 01.01.10
Voi ati atacat inainte de aceasta data, probabil ca wild isi incheiase pregatirile de revelion si a stat in noaptea de 30 sa ia sate de la noi

5. fricos sunt ca vreau binele lor si incerc sa rezolv si problemele lor? nu stiu daca asta inseamna frica

6. iar generalizezi, cred ca, cu tine trebuie sa folosesc exact numele din joc, ca altfel vad ca nu intelegi
nu stiu ce ai cu ROD acum? sau vrei sa-i faci academie CIRC, apoi sa le innobilati satele
asa cum am spus mai sus faceam referire la anumiti jucatori, nu la CIRC, ROD sau NIPPON

7. din strategia jocului fac parte si fuziunile, ca doar nu vom ramane pe server 1000 de ani
sunt deja lumi pe care se joaca in 4-5 triburi, tu vrei sa joci o vesnicie in formula de 30 de triburi?

8. nu decid eu ce sa faca stelian - vorbeste cu el daca ai probleme
 
Sus